Sprawdź co oznacza Twój sen

20 marca 2022 07:58 / 3 osobom podoba się ten post
Wracałam do domu busem z pracy
To dom moich dziadków, weszłam do środka, jasno ,przyjemnie i spokój. Tylko pajeczyny gdzieniegdzie, zdjęłam je ....
Dziadek sam w łóżku spał wiedziałam, że mieszka sam bo babcia wcześniej zmarła. 
Obudził się ładnie wyglądał, ogolony, ale lekko spocony dlatego się do niego nie przytuliłam .
Nic nie mówił ,ale w myślach powiedział do mnie spokojnie  zacytuje ,,niedługo wrócisz do żywych "hmmmm
Może że po długiej podróży źle wyglądałam( tak sobie pomyślałam w duchu .)
A w tym busie to z Damessa jechałam,która gdzieś niedaleko mieszkała(parę domów dalej .
 
Zanim weszłam do domu do dziadka minęłam w ogrodzie koleżankę z dawnej pracy ,ktora ciągnęła walizkę (czyjąś )do tego busa którym przyjechałam. 
Na marginesie tylko napisze, że 
przez długi czas ten dom śnił mi się ciemny ,smutny. Chciałam tam wejść a nie mogłam a od jakiegoś czasu ciepły i miły i już mogę tam wejść 
Mam swoją teorie na ten temat ,ale to tylko moja teoria.
Sama przyznasz że te słowa dziadka dziwne ......ale się nie bałam 
Margi proszę o interpretacje
 
20 marca 2022 10:02 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalijko, nie cytuję, bo trochę długie.
Coś (ktoś?) co było dla Ciebie zmorą, albo niezbyt przyjemna sytuacja (może jakaś choroba u kogoś bliskiego?) zmieni się radykalnie na PLUS. Co najmniej o 180*.
Coś, co Cię przyprawiało o zmartwienie teraz będzie Ci sprawiać radość.
Jakieś stare, niedokończone sprawy zakończą się sukcesem, zamkniesz jakiś zły dla Ciebie etap i "zaświeci dla Ciebie słońce", czyli wszystko zadzieje się po Twojej myśli. A pomoże Ci w tym jakaś dobra dusza (koleżanka, przyjaciółka)
20 marca 2022 10:40 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Konwalijko, nie cytuję, bo trochę długie.:aniolki:
Coś (ktoś?) co było dla Ciebie zmorą, albo niezbyt przyjemna sytuacja (może jakaś choroba u kogoś bliskiego?) zmieni się radykalnie na PLUS. Co najmniej o 180*.
Coś, co Cię przyprawiało o zmartwienie teraz będzie Ci sprawiać radość.
Jakieś stare, niedokończone sprawy zakończą się sukcesem, zamkniesz jakiś zły dla Ciebie etap i "zaświeci dla Ciebie słońce", czyli wszystko zadzieje się po Twojej myśli. A pomoże Ci w tym jakaś dobra dusza (koleżanka, przyjaciółka):aniolki:

O tak to mozna spokojnie żyć 
30 marca 2022 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Śniło mi się, że byłam 
Razem  z moim, chłopakiem "byliśmy na spacerze i w kiosku, Ruchu" na wystawie były szachy z pięknie wykonanymi figurkami.. Kupiliśmy te szachy ba bardzo mu się podobały Potem poszliśmy do niego do domu 
Pamiętam, że weszłam do malutkiego pomieszczenia, gdzie była umywalka i myłam ręce. Więcej nie pamięta i może i dobrze 
Młoda byłam w tym śnie (wszystko wyglądało jak w czasach gdy miałam naście lat) 
30 marca 2022 09:22 / 2 osobom podoba się ten post
Kika67

Śniło mi się, że byłam :zakochany2:
Razem  z moim, chłopakiem "byliśmy na spacerze i w kiosku, Ruchu" na wystawie były szachy z pięknie wykonanymi figurkami.. Kupiliśmy te szachy ba bardzo mu się podobały Potem poszliśmy do niego do domu :czerwieni sie:
Pamiętam, że weszłam do malutkiego pomieszczenia, gdzie była umywalka i myłam ręce. Więcej nie pamięta i może i dobrze :smiech3:
Młoda byłam w tym śnie (wszystko wyglądało jak w czasach gdy miałam naście lat) 

Zrobisz coś, czego dawno nie robiłaś, a o czym często myślałaś. Coś co Ci przypomni "młode" lata, albo pożegnasz się z czymś starym, zużytym (chociaż jeszcze dobrze wyglądającym czy działającym?)
30 marca 2022 09:41 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Zrobisz coś, czego dawno nie robiłaś, a o czym często myślałaś. Coś co Ci przypomni "młode" lata, albo pożegnasz się z czymś starym, zużytym (chociaż jeszcze dobrze wyglądającym czy działającym?):aniolki:

Strzał w 10 
30 marca 2022 09:55 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi miałam  sen.....Jakiś  festyn charytatywny,tłumy ludzi, na stołach  paczkowane  wędliny...Zespół  muzyczny ,mój mąż  namawia mnie do zaśpiewania  pewnej  piosenki.Szczesliwa że mogę  zaśpiewać publicznie ,szukam  kogoś  w śród  publiczności żeby  zrobił  mi zdjęcie....znajduje  dalszych znajomych a oni nie mogą  uruchomić  aparatu w telefonie...panika .Koniec.
30 marca 2022 12:05 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Malgi miałam  sen.....:-)Jakiś  festyn charytatywny,tłumy ludzi, na stołach  paczkowane  wędliny...Zespół  muzyczny ,mój mąż  namawia mnie do zaśpiewania  pewnej  piosenki.Szczesliwa że mogę  zaśpiewać publicznie ,szukam  kogoś  w śród  publiczności żeby  zrobił  mi zdjęcie....znajduje  dalszych znajomych a oni nie mogą  uruchomić  aparatu w telefonie...panika .Koniec.

Jakaś pomoc dla potrzebujących, ale... coś lub ktoś stoi na przeszkodzie, nic ważnego, ale Ciebie to stresuje i przeszkadza w Twoich planach... Ktoś z odległej przeszłości... z dalszej rodziny lub minionej epoki
30 marca 2022 12:29 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Jakaś pomoc dla potrzebujących, ale... coś lub ktoś stoi na przeszkodzie, nic ważnego, ale Ciebie to stresuje i przeszkadza w Twoich planach... Ktoś z odległej przeszłości... z dalszej rodziny lub minionej epoki:aniolki:

30 marca 2022 13:00 / 1 osobie podoba się ten post
Na synową i mojego syna tydzien temu rzucił się Omikron. Syn pół biedy, bo moze leki wziąc, ale synowa ze względu na ciążę nawet kropli do nosa.Mały tez sie załapał, ale juz jest ok. Żadnych proroczych snów 
30 marca 2022 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Na synową i mojego syna tydzien temu rzucił się Omikron. Syn pół biedy, bo moze leki wziąc, ale synowa ze względu na ciążę nawet kropli do nosa.Mały tez sie załapał, ale juz jest ok. Żadnych proroczych snów :-(

Moja córka dzisiaj jak na skrzydłach do pracy pobiegła. Najpierw mały z przedszkola covida przyniósł i mama się zaraziła. 10 dni siedzieli w domu we dwoje
Na szczęście łagodnie przeszli przez chorobę 
30 marca 2022 13:16 / 4 osobom podoba się ten post
Bałam się że u synowej mogą wystąpic poważniejsze konsekwencje , ze względu na stres jaki w takim okresie organizm przechodzi, ale to juz vorbei. 
30 marca 2022 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Bałam się że u synowej mogą wystąpic poważniejsze konsekwencje , ze względu na stres jaki w takim okresie organizm przechodzi, ale to juz vorbei. 

?
30 marca 2022 15:22 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Moja córka dzisiaj jak na skrzydłach do pracy pobiegła. Najpierw mały z przedszkola covida przyniósł i mama się zaraziła. 10 dni siedzieli w domu we dwoje:-(
Na szczęście łagodnie przeszli przez chorobę 

Całe szczęście, u mnie w rodzinie też były zachorowania ale właśnie łagodne
30 marca 2022 15:43 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bałam się że u synowej mogą wystąpic poważniejsze konsekwencje , ze względu na stres jaki w takim okresie organizm przechodzi, ale to juz vorbei.