Sprawdź co oznacza Twój sen

12 marca 2022 07:26 / 5 osobom podoba się ten post
Piszę dopóki pamiętam ,a tak dokładnie to już dawno snu nie zapamiętałam .
Śnili mi się już nieżyjący przyjaciele moich rodziców .Jak zwykle byli bardzo serdeczni i weseli .Odwiedzili nas w jakiś mieszkaniu ,ale miejsce nie do końca mogłam zidentyfikować .Byli młodzi i szczęśliwi .Miałam jechać na jakieś ślub (gdzieś daleko ).Nie wiem czy to oni mieli brać ten ślub czy jeszcze jakieś inny wątek senny mi się wplątał .
Moja mama przyniosła jakąś wazę , dzbanek kamionkowy z pięknym granatowym motywem kwiatowym (ręcznie malowane )pytała się czy ten serwis będzie im się podobał . Rozmawialiśmy ,a raczej oni opowiadali , że mają jakieś remont w kuchni (rurki jakieś im wymieniali )i że wszystko wymienią łącznie z meblami .Mówili też ,że spółdzielnia jedeym dofinansowuje 50%,a innym aż 70 %.
Na koniec pamiętam , że spojrzalam na moje nogi  i na obu łydkach  miałam siniaki tak jakby siny  pasek szedł przez obie nogi ale nie z przodu tylko z tyłu .
Malgi co możesz o tym powiedzieć ?
12 marca 2022 10:24 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Piszę dopóki pamiętam ,a tak dokładnie to już dawno snu nie zapamiętałam .
Śnili mi się już nieżyjący przyjaciele moich rodziców .Jak zwykle byli bardzo serdeczni i weseli .Odwiedzili nas w jakiś mieszkaniu ,ale miejsce nie do końca mogłam zidentyfikować .Byli młodzi i szczęśliwi .Miałam jechać na jakieś ślub (gdzieś daleko ).Nie wiem czy to oni mieli brać ten ślub czy jeszcze jakieś inny wątek senny mi się wplątał .
Moja mama przyniosła jakąś wazę , dzbanek kamionkowy z pięknym granatowym motywem kwiatowym (ręcznie malowane )pytała się czy ten serwis będzie im się podobał . Rozmawialiśmy ,a raczej oni opowiadali , że mają jakieś remont w kuchni (rurki jakieś im wymieniali )i że wszystko wymienią łącznie z meblami .Mówili też ,że spółdzielnia jedeym dofinansowuje 50%,a innym aż 70 %.
Na koniec pamiętam , że spojrzalam na moje nogi  i na obu łydkach  miałam siniaki tak jakby siny  pasek szedł przez obie nogi ale nie z przodu tylko z tyłu .
Malgi co możesz o tym powiedzieć ?

Spodziewaj się wiadomości od kogoś dawno nie widzianego, dalszej rodziny, czy jakichś starych przyjaciół.
No i może dostaniesz jakieś zaproszenie na uroczystość i będziesz się wahać czy tam pójść?
A te paski na nogach to może kabaretki, albo rajstopy ze szwem? Na tą imprezę wdziejesz?
12 marca 2022 10:53 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Spodziewaj się wiadomości od kogoś dawno nie widzianego, dalszej rodziny, czy jakichś starych przyjaciół.
No i może dostaniesz jakieś zaproszenie na uroczystość i będziesz się wahać czy tam pójść?
A te paski na nogach to może kabaretki, albo rajstopy ze szwem? Na tą imprezę wdziejesz?:aniolki:

Dzisiaj pięknie 
Dzisiaj wszystkich poduszki na ziemi miałam ,dobrze , że z łóżka nie spadłam 
12 marca 2022 16:54 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Spodziewaj się wiadomości od kogoś dawno nie widzianego, dalszej rodziny, czy jakichś starych przyjaciół.
No i może dostaniesz jakieś zaproszenie na uroczystość i będziesz się wahać czy tam pójść?
A te paski na nogach to może kabaretki, albo rajstopy ze szwem? Na tą imprezę wdziejesz?:aniolki:

Dzisiaj napisała do mnie koleźanka , miała zabieg udrażniania  żył w nogach .
Młodsza ode mnie o 4 lata i nigdy nie paliła papierosów ,a miażdżycę ma bardzo zaawansowaną  
Wyśniło mi się ?
13 marca 2022 12:45 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj napisała do mnie koleźanka , miała zabieg udrażniania  żył w nogach .
Młodsza ode mnie o 4 lata i nigdy nie paliła papierosów ,a miażdżycę ma bardzo zaawansowaną  
Wyśniło mi się ?

Ano wyśniło Ci się - te kreski to żylaki
13 marca 2022 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Ano wyśniło Ci się - te kreski to żylaki:aniolki:

Na śmietniku znalazłam coś fajnego .Nie pamiętam co .
Mieszkanie kupowałam na licytacji dla koleżanki ???
Co ja mam za sny 
13 marca 2022 12:56 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Na śmietniku znalazłam coś fajnego .Nie pamiętam co .
Mieszkanie kupowałam na licytacji dla koleżanki ???
Co ja mam za sny :zawstydzony:

W jakimś zakamarku (piwnicy, strychu czy flohmarku) znajdziesz coś co Cię zachwyci - jakąś "perełkę". A komuś pomożesz w znalezieniu lokum (bezpańskiemu zwierzęciu lub jakimś uchodźcom?)
13 marca 2022 17:17 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

W jakimś zakamarku (piwnicy, strychu czy flohmarku) znajdziesz coś co Cię zachwyci - jakąś "perełkę". A komuś pomożesz w znalezieniu lokum (bezpańskiemu zwierzęciu lub jakimś uchodźcom?):aniolki:


Malgi podobno bywają sny prorocze i takie związane z przeszłością .
Wydaje mi się , że ten sen dotyczył przeszłości ,ale może to takie potwierdzenie , że dobrze zrobiłam ?
 
13 marca 2022 18:28 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

:przytul aniola:
Malgi podobno bywają sny prorocze i takie związane z przeszłością .
Wydaje mi się , że ten sen dotyczył przeszłości ,ale może to takie potwierdzenie , że dobrze zrobiłam ?
 

Może i tak być, że to potwierdzenie, że dobrze uczyniłaś
14 marca 2022 08:21 / 3 osobom podoba się ten post
Leżałam (spałam )w pokoju gdzie były okna dachowe (nie wiem ,ale raczej w pracy to było ,bo ja w swoim domu  okno dachowe mam tylko łazience .Nagle widzę , że dwóch facetów zdejmuje dachówkę z dachu (bardzo sprawnie im to szło ,a dachówka była w kolorze pięknego fioletu ).Widziałam więźbę dachowa.
Drugi wątek to pojechałam do mojego rodzinnego miasta (ostatnio zmarł mój wujek i ciocia ,tam pochowani są moi rodzice )Chciałam odwiedzić grób rodziców ,ale też wujostwa bo nie byłam na pogrzebie . Poszłam do kościoła (bo chciałam się pomodlić ),otwieram drzwi a tam msza komunijna ?
Dziewczynki wszystkie ubrane jak do komuni w piękne białe sukienki (tak ja do ślubu ) wianuszki miały na głowach i gromnice trzymały .
Zmarły dziadek też mi się śnił (był jeszcze sprawny i miał koszulę w dziwne wzory (podobno był chory na Alzheimera i ja organizowałam przeprowadzkę jego do siebie żeby się nim zaopiekować )
Malgi co ty na to ?
14 marca 2022 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Leżałam (spałam )w pokoju gdzie były okna dachowe (nie wiem ,ale raczej w pracy to było ,bo ja w swoim domu  okno dachowe mam tylko łazience .Nagle widzę , że dwóch facetów zdejmuje dachówkę z dachu (bardzo sprawnie im to szło ,a dachówka była w kolorze pięknego fioletu ).Widziałam więźbę dachowa.
Drugi wątek to pojechałam do mojego rodzinnego miasta (ostatnio zmarł mój wujek i ciocia ,tam pochowani są moi rodzice )Chciałam odwiedzić grób rodziców ,ale też wujostwa bo nie byłam na pogrzebie . Poszłam do kościoła (bo chciałam się pomodlić ),otwieram drzwi a tam msza komunijna ?
Dziewczynki wszystkie ubrane jak do komuni w piękne białe sukienki (tak ja do ślubu ) wianuszki miały na głowach i gromnice trzymały .
Zmarły dziadek też mi się śnił (był jeszcze sprawny i miał koszulę w dziwne wzory (podobno był chory na Alzheimera i ja organizowałam przeprowadzkę jego do siebie żeby się nim zaopiekować )
Malgi co ty na to ?

Ktoś Ci się będzie dokładnie przyglądał, ale raczej aby pomóc (kojarzy mi się jakiś parasol ochronny).
No i czeka Cię jakiś szczęśliwy wątek, może szykuje Ci się jakaś rodzinna impreza?
No i znowu przewija się jakaś opieka nad potrzebującymi?
17 marca 2022 17:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj to mi się śniło , że pracowałam u  małżeństwa .Co weszłam do jakiegoś pomieszczenia to zauważałam ,że wszędzie jest nastawiane kwiatów doniczkowych . Gdzie popatrzyłam to stały doniczki z kwiatami . Zaczęłam je podawać i obrywać uschnięte liście .Pomyślałam sobie ,że na same podlewanie tych kwiatów to ja że 2 godziny potrzebuje ????
Malgi kochaniwnka co to może oznaczać ?
19 marca 2022 20:33 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzisiaj to mi się śniło , że pracowałam u  małżeństwa .Co weszłam do jakiegoś pomieszczenia to zauważałam ,że wszędzie jest nastawiane kwiatów doniczkowych . Gdzie popatrzyłam to stały doniczki z kwiatami . Zaczęłam je podawać i obrywać uschnięte liście .Pomyślałam sobie ,że na same podlewanie tych kwiatów to ja że 2 godziny potrzebuje ????
Malgi kochaniwnka co to może oznaczać ?

Szkoda, że nie widziałam tego wcześniej - kojarzy mi się, że już tęsknisz za pracami ogródkowymi, albo wiesz, że czekają takowe na Ciebie?
19 marca 2022 20:38 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Szkoda, że nie widziałam tego wcześniej - kojarzy mi się, że już tęsknisz za pracami ogródkowymi:zywoplot:, albo wiesz, że czekają takowe na Ciebie:podlewanie kwiatkow:?

Oj tęsknię , tęsknię i z tej tęsknoty to nawet bratki do skrzynek na tarasie tutaj  posadziłam .W domu też czeka na mnie trochę pracy na ogrodzie ,w tamtym roku udało nam się uporządkować część ogrodu ,a teraz trzeba tuje poobcinać ,bo zbyt wielkie wyrosły . Uwielbiam pracę ogrodowe 
Dziękuję Malgi ?
19 marca 2022 20:54 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Oj tęsknię , tęsknię i z tej tęsknoty to nawet bratki do skrzynek na tarasie tutaj  posadziłam .W domu też czeka na mnie trochę pracy na ogrodzie ,w tamtym roku udało nam się uporządkować część ogrodu ,a teraz trzeba tuje poobcinać ,bo zbyt wielkie wyrosły . Uwielbiam pracę ogrodowe :radosc1:
Dziękuję Malgi ?

Też mnie natchnęło na bratki ale w PL teraz w nocy przymrozki więc by mi bidulki zmarzły na balkonie