Powitajki przy kawie 71

13 lipca 2022 20:16 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oh, purkła :) Lete tu ątje :
A zwrotu rozpiercośtam więcej nie użyję. Wiem, że nie przystoi :-)

13 lipca 2022 21:53 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Że co??

Maluda to takie rozciecie np.przy sukni lub spódnicy z boku albo na udzie mogłaś nie słyszeć bo w pewnych rejonach kraju nie znają tego powiedzenia i ok.?Nikt się z tego słowa nie spowiada ??
13 lipca 2022 21:57 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

I jeszcze żetę...:smiech3:

Że tę ? Którą? 
13 lipca 2022 23:08 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Odpadam, już mi translator źle tłumaczy :smiech2:

No to au revoir 
13 lipca 2022 23:10 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Oh, purkła :) Lete tu ątje :
A zwrotu rozpiercośtam więcej nie użyję. Wiem, że nie przystoi :-)

Ale o co się rozchodzi?
Że rozpierdak nie przystoi?
Przystoi, przystoi, babciom też 
13 lipca 2022 23:47 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mogłaś chociaż kiecke 10cm za kolana ubrać ?bez rozpierdaków?

Ni mom za kolano ☹
Albo mini albo maxi. Dobrze że maxi nie założyłam, zaplątałabym się gramoląc się z busa na przystankach 
A tak na poważnie, to  do śmiechu wcale mi nie jest. Najdłuższa podróż chyba, już jadę 17,5 godziny a przede mną jeszcze  ok trzech, może trochę mniej. Dopiero z Chojnic wyjechaliśmy, a gdzie Olsztyn
2,5 godz w korku w Niemczech, w Polsce objazdy i tak się wleczemy.
Tylko jutro w domku, po południu fryzjer ,może zdążę rozpakować walizkę i małą, podręczną zapakuję. Dzieci mi nie odpuściły,zarezerwowały pokój dla mnie. W piątek rano wyjeżdżamy do Warszawy i zostajemy do niedzieli. 
Hotel, wejściówki , restorany, wszystko to niby tak w prezencie dla mnie na zbliżające się urodziny. Niby się  się cieszę, tak im przynajmniej powiedziałam 
A tak naprawdę, Warszawa w lipcu to nie najlepszy pomysł. Spocę się na pewno, bo do obu dłoni małe rączki wnucząt będą mi się kleiły. Planu zwiedzania nie ma, my tak bardziej na luzie i na  spontana. Ale pałac kultury i zamek królewski zaliczymy na pewno. A co,Luke był, to my też ?
Dzieciom zależy na tym,żeby swoim dzieciom, szczególnie starszakowi stolicę Polski pokazać. Oslo zna,a Warszawy nie, a przecież z niego "Polak mały, jaki znak Twój... " itd. I to mi się podoba. I z tego powodu, to już nie niby a naprawdę się cieszę. Spędzimy też więcej czasu wspólnie, bo Oni i tak by pojechali, a odpływają do domu już 23 lipca, króciutko więc bylibyśmy razem.
14 lipca 2022 05:44 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek czwartkowo.Dzisiaj już tak bardziej na luzie,a poza tym przyjedzie Ellen z mężem pożegnać się ze mną.Andrea też zapowiedziała swoją wizytę, więc będę musiała machnąć sobie odpowiedni,wieczorny makijaż.Stroje wieczorowe nie obowiązują.Dopijam kawę teraz i rozkoszuję się ciszą w domu.Milego dnia Opiekunkowo i pamietajcie -nie przemeczajcie się ???☕?☘️
14 lipca 2022 08:01 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień  dobry w czwartek
14 lipca 2022 08:07 / 5 osobom podoba się ten post
Żę dobry . Dziś już po sniadaniu, gdyż zaraz jadę z dziaduniem do lekarza. Dziadek jest prawie zdrowy, ale sercowny-tzn. cierpi na niedomykalność w trochę większym stopniu niż inni i leki beta są po to, aby się nie zaciął :)No i przegląd musi byc od czasu do czasu.
Tak, że pojedziemy i wrócimy ,a potem jakiś obiad c'nie :)
Spokojnego dnia :) 
14 lipca 2022 09:01 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Cześć! Witam w środę, dzień bez planów...

Niby niewiele a jak cieszy
14 lipca 2022 09:11 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Niby niewiele a jak cieszy:-)

Prawda?
14 lipca 2022 09:16 / 5 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie 
Dziś dzień wolny, i w planie mały wypad do Zurychu. Plan planem ale zapowiada się upał więc może się zdarzyć korekta planu
Jestem tu na wsi , sklepu żadnego,ale za to cudne widoki na Alpy .Wczoeaj była bardzo dobra widoczność , chmury błąkające się zawsze nad szczytami rozpłynęły się .W tej części przy bardzo dobrej widoczności można zobaczyć  Pilatus Kulm. Dom jest na wzniesieniu więc nie mogę oczu oderwać od rozciągającego się masywu 
Pozdrawiam ?
14 lipca 2022 11:59 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry bardzo, witam z domku 
Melduję że żyję, dojechałam dopiero o 3:30,po 22 godzinach podróży. Koszmar jakiś. Od granicy aż do Elbląga rozwożenie innych pasażerów, jakieś objazdy, wiejskie drogi, miałam wrażenie że jakimś traktorem jadę a nie wygodnym busem. Trzech chłopaków z nami jechało i to oni mieszkają nawet nie wiem gdzie, bo noc ciemna była. Dobrze że panowie młodzi i z dużym poczuciem humoru,  chociaż niekomfortowo  to wesoło było bardzo
Zasnęłam jak tylko głowę do poduszki przyłożyłam a nawet jeszcze szybciej. 
A teraz cieszę się że jestem u siebie . Dzisiaj jeszcze sama, zakupy, fryzjer, wpadnę wieczorem do siostry i jutro w końcu zobaczę się z dziećmi. 
Pięknego, dobrego dnia wszystkim życzę 
15 lipca 2022 05:28 / 4 osobom podoba się ten post
Hej! Ja dzisiaj pierwsza Was przywitam życząc miłego dnia 
15 lipca 2022 05:58 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie, super motto Damessa .Ja jednak myślę o jutrze,bo będę o tej porze czekała na busa ?? .Dzisiaj jeszcze zakupy dla Seniorów i dla siebie na podróż.Potencjalna zmienniczka odpadła jednak wczoraj w rozmowie z Córką.Moim zdaniem,skromnym,uwazam,ze maja zbyt wygorowane wymagania co do znajomosci języka no i Senior chce Panią über 50 ?.Ja też mam tu problem nawet po tych kilku tygodniach,bo Oni praktycznie mówią platschdeutsch i stale napominam , że ze mnie żadna germanistka i dialektu nie nauczę się za diabla.Nic,jak grochem o ścianę.Teraz Seniorzy zostaną sami,bo firma...szuka?. Miłego, bezstresowego piatku☕???