Powitajki przy kawie 71

07 października 2022 13:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dziendoberek opiekunkowo 
juz po urlopku wiec trzeba sie brac do pracy 
milego dzionka wszystkim 
07 października 2022 14:30 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Oj. A w pracy jesteś ?
 

Jeszcze w domu, na szczęście ?
07 października 2022 14:36 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Opisz ja choroba przebiega .Czy to jakieś nietypowe objawy przeziębienia ? Miałaś test ? Współczuję i zdrowia życzę :serce:

U mnie bóle mięśni, ból gardła, gorączka tylko 37,3 max i do tego okropniasty katar i ciągłe kichanie. Przytępiony węch i smak i ból głowy. Wszystkie objawy, tak dwa dni, tylko katar chyba ze 4 dni.
U lekarza nie byłam i testu nie robiłam. We wtorek mam jechać do pracy i nie chce wyjazdu przesuwać, ale jak do poniedziałku nie przejdzie, to pójdę do lekarza. Jak mi test zrobi i wyjdzie pozytywny, to 7 dni kwarantanny bym musiała mieć. Mam nadzieję, że przejdzie. Mąż miał covida, potwierdzonego testem więc prawdopodobnie od niego się zaraziłam, bo przecież chory, a spać ze mną musi ???
07 października 2022 14:39 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry dobry ???
W Polsce piękna, złota jesień 
Och jak ja bym się w tych liściach pobawiła 
Miłego i spokojnego dnia Wszystkim życzę 
07 października 2022 15:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Właśnie nie .W tym roku rydze są ogromne i zdrowe tzn. nie są robaczywe.Sa bardzo smaczne .Wczoraj robiłam leczo "  rydzowe leczo" . W tym przypadku przysłowie sobie a rydz sobie ' .

Już nigdy nie będę pisała " po ciemku " takie  pierdoły wychodzą .Przepraszam .
 
07 października 2022 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Już nigdy nie będę pisała " po ciemku " takie  pierdoły wychodzą .Przepraszam .
 

E tam ?
Wszystkim życzę żeby byli zdrowi jak Rydz 
07 października 2022 16:33 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  pozdrawiam serdecznie z Düsseldorfu. Może telefon mi się już odwiesił na dobre 
07 października 2022 19:11 / 4 osobom podoba się ten post
Znów grzebałem się  z grzybami .Syn jadąc do domu poszedł na strone w lesie i przytargal prawdziwki .Dwie suszarki gaworzą w domu 
08 października 2022 07:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam się szybciutko,czas do pracy  miłego dnia 
08 października 2022 08:06 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wybieram się na ryneczek do sąsiedniego miasta, chcę zakupić hortensje .Wnet muszę jechać też do Niemiec rozliczyć się z firmą, ARD , bankiem no i deklarację podatkową wypełnić .A, że nie przekroczyłam 30 tys € dochodu to podatek mi zwrócą . Kupię im na pamiątkę po mnie  3 krzewy hortensji .Zajadę, posadzę i niech rosną .Życzę dobrej soboty, spokojnej i leniwej .
08 października 2022 09:04 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo  u mnie pada
08 października 2022 09:11 / 6 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich dzisiaj troche pozniej , pospalem sobie 
Podopieczna do nastepnego piatku w szpitalu wiec dzisiaj ide ogarnac ogrodek i skocze na grzybki do lasu 
Ostatnio kolo domu znalazlem kilka prawdziwkow wiec trzeba korzystac 
milego dzionka wszystkim 
08 października 2022 15:36 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w piękne sobotnie popołudnie ?
Las zaliczony, piękne podgrzybki już w obróbce.
We wtorek raz jeszcze pojadę. Raz kontakt z naturą, dwa to dary lasu. Złota polska jesień.
Życzę wszystkim miłego popołudnia i jutro pięknej niedzieli 
08 października 2022 15:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Covida mam :placze1:

Napisz, jak się czujesz. Przez tydzień go przechodziłem, pierwsze dwa dni to byłem do d..y, tak się czułem. Apatia, zmęczenie. Z objawów tylko katar. Ale minęło. Trzy tygodnie temu od córek babci go nabyłem, ale ok. Zdarza się. Teraz żadnych objawów, nawet test po przyjeździe do domu wykonałem. Wszystko ok. Życzę Ci zdrówka 
08 października 2022 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  Sporo roboty dziś zrobione i w domu ( gotowanie ) i w ogrodzie. Jeszcze muszę spakować smakołyki i pojechać zaraz do córki do Lublina. Do 17 jest w pracy więc nie ma pośpiechu. Spokojnego jeszcze popołudnia i wieczoru.