Powitajki przy kawie 71

03 października 2022 09:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry :) Życze wspaniałego dnia :) 
03 października 2022 09:42 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.  Za oknem  ale my z moim idziemy na na naszą sadzawkę. Karpia w śmietanie bym zjadła. wszystkim spokojnego dnia. 
03 października 2022 14:04 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Luke jak wrócisz z ? to melduj się , bo będziesz miau:-) jak Gusia .:-)

spoko, spoko, jakoś Was podczytuję.
Pozdrawiam Was i życzę Wam spokojnego dnia 
04 października 2022 06:47 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wtorków .Opłacie wreszcie internet chyba już jesteście  po wypłacie  Dobrze, że ja mam emeryturę nawet jak nie chce to i tak wpłynie na konto . Żarty,żartami ale ciekawi mnie co to się Wam przytrafiło ? .Pozdrawiam serdecznie .
04 października 2022 07:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i pozdrawiam  życząc wszystkim pięknego dnia 
04 października 2022 08:07 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Kawa się pije.  Moje  jedzie na grzyby ??? a ja muszę trochę ogarnąć mieszkanie i później wyjazd do lekarza i tak dzień zleci. 
Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. 
04 października 2022 10:37 / 5 osobom podoba się ten post
Witam pogodnie
Dziś w domu, jutro wyjazd z synem do Częstochowy. Ale żadne odwiedzanie klasztoru nie wchodzi w grę... Co kilka miesięcy musimy z nim jeździć do dentysty. W znieczuleniu ogólnym musi być, niestety. Niestety, ale takie są realia, że najbliższy taki dentysta dla niepełnosprawnych jest akurat tam... Tzn jeszcze na Śląsku są dwa punkty, ale terminy z NFZ... Szkoda słów. W drodze powrotnej dwie godziny w lesie na grzybkach. W czwartek ja mam swoje terminy lekarskie, w piątek wyjazd do Czech.. A weekend... Coś tam planuję, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. I tydzień minie.
Życzę miłego i spokojnego dnia 
05 października 2022 07:16 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Za oknem błyska ☀️☀️☀️ więc liczę , że to będzie piękny dzień. Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
05 października 2022 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Już zdziczałam od tego lasu jak jaki dziki zwierz...
Codziennie wynosimy dary lasu koszami, a potem praca do północy z obróbką i zagospodarowaniem.
Dziś jadę w końcu na groby, ogarnąć przed wyjazdem, a potem trzeba zacząć się pakować, bo termin wyjazdu się szybko zbliża.
A wczorajsze zbiory wyglądały tak:
05 października 2022 07:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry u mnie też słoneczko już się pokazuje  dobrego dnia wszystkim 
05 października 2022 20:16 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam środowo:chaplin:
Już zdziczałam od tego lasu jak jaki dziki zwierz...:zywoplot:
Codziennie wynosimy dary lasu koszami, a potem praca do północy z obróbką i zagospodarowaniem.
Dziś jadę w końcu na groby, ogarnąć przed wyjazdem, a potem trzeba zacząć się pakować, bo termin wyjazdu się szybko zbliża.
A wczorajsze zbiory wyglądały tak:

Ciekawe co prognozuje tegoroczny wysyp grzybów . Dzisiaj pół godz. w lesie i cały kosz rydzy ..Ja pierniczę w życiu nie widziałam tyle grzybów .Na polach, łąkach, rowach, w lesie, pod lasem w parku, na skarpie .wszędzie grzyby .Rydze wielkości płaskiego talerza , duże, zdrowe.no zawrót głowy .
05 października 2022 20:19 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień doberek a raczej wieczorek .Ja jak Gustlik już wszystko z grzybami zrobiłam zostało mi tylko jeszcze jedno... za okno w.....ć .Spokojnego wieczoru i nocy .
06 października 2022 07:16 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ja już po kawie.zaraz wsiadam w auto i ....... na grzybki . Tym razem dla koleżanki będę zbierała ktora jest unieruchomiona po operacji kolana .A grzybów się chce .Miłego dnia .
06 października 2022 07:34 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry a ja pozdrawiam z porannego spaceru,zaraz wracam i  dobrego dnia życzę 
06 października 2022 10:50 / 4 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie. grzybiarzy i nie tylko . Ja nie zbieram bo się nie znam i nie jadam. Uraz z dzieciństwa .  Dzis zbieram ...ale orzechy ???  bo wysyp u nas na podwórku i zabieram się za grabienie liści. ???
Jestem też w trakcie smażenia jabłek i robienia gruszek w syropie . 
Wam życzę spokojnego i dobrego dnia.