Powitajki przy kawie 72

16 stycznia 2023 05:30 / 6 osobom podoba się ten post
Witam poniedziałkowo
Dziś muszę swoje ciuszki
Jutro wyjazd na schopping - trzeba zapasy uzupełnić przy okazji
Miłego dnia i całego bezstresowego tygodnia
16 stycznia 2023 06:29 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  I kolejny tydzień czas start. Połowa miesiąca też już za nami. Wszystkim życzę spokojnego dnia i całego tygodnia. 
16 stycznia 2023 07:15 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
16 stycznia 2023 10:02 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ? działa 
I tylko polski net  przez WLAN tylko FB  i inne
16 stycznia 2023 11:55 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczne, poniedziałkowe południe. Idzie ochłodzenie na które bardzo sie cieszę. Mam dość tych mokrych, szarych dni. Biegnę zaraz z radością na spotkanie z przyjaciółkami. Przyjemne godziny przede mną czego i Wam życzę 
16 stycznia 2023 12:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dziń dybry  Słonecznie , spokojnie i temp. taka jak ma być . Ogólnie nie najgorzej za oknem .Kawy nie pije od 2 dni  , jakoś mi nie smakuje . Coś chyba dzisiaj ruszę na tarasie ,przecież już wiosennie .
Dobrego dnia, chociaż już tylko połowa została na.
16 stycznia 2023 13:28 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo ? działa 
I tylko polski net :chaplin: przez WLAN tylko FB  i inne

Ustaw DNS w przeglądarce ,którą uzywasz na ogólny googlowski, bo lokalizacja ci pod górkę robi .
A ja witam w porze lunchu . Dziś sobie zafundowałam skrzydełka drobiowe w chrupiącej panierce , do tego mix sałat róznistych bez klusków czy innych wypełniaczy. Nie zez dyscypliny, po prostu nie bardzo lubię. Jeśli gdzieś w czyścu jest dla mnie miejsce to pewnie tam będą kluseczki z kaszy manny podawać i zasmażkę....:) 
16 stycznia 2023 22:04 / 5 osobom podoba się ten post
Słuchajcie, dziewczyny i chłopaki (jeśli czytają). Odezwała się do mnie znajoma, moja dawna zmienniczka z Bonn. Chce zmienić firmę ,pracuje ciągle w tej, w której byłyśmy razem 5 lat temu. Zarobki zatrzymały się tam na 1400! 
Wyszukała jakąś w necie, która podobno ma dobre opinie. Ja pierwszy raz słyszę o jakiejś SC Agencja pracy w Rybniku. Słyszał ktoś może o niej albo współpracował?
Dobra, doświadczona opiekunka, dobry niemiecki, dobrze nam się współpracowało . Ja odeszlam wtedy z firmy ze względu na zarobki,ona została bo trochę  bała sie zmian. Nie chciałabym żeby trafiła do jakiejś niesprawdzonej firmy. Jeśli wiecie coś na jej temat, dajcie znać, proszę?
 
16 stycznia 2023 23:19 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Słuchajcie, dziewczyny i chłopaki (jeśli czytają). Odezwała się do mnie znajoma, moja dawna zmienniczka z Bonn. Chce zmienić firmę ,pracuje ciągle w tej, w której byłyśmy razem 5 lat temu. Zarobki zatrzymały się tam na 1400! 
Wyszukała jakąś w necie, która podobno ma dobre opinie. Ja pierwszy raz słyszę o jakiejś SC Agencja pracy w Rybniku. Słyszał ktoś może o niej albo współpracował?
Dobra, doświadczona opiekunka, dobry niemiecki, dobrze nam się współpracowało . Ja odeszlam wtedy z firmy ze względu na zarobki,ona została bo trochę  bała sie zmian. Nie chciałabym żeby trafiła do jakiejś niesprawdzonej firmy. Jeśli wiecie coś na jej temat, dajcie znać, proszę?
 

Chodzi chyba o firmę SCG z Rybnika?
Z tego co pamiętam Luke miał kiedyś z nimi wyjechać, ale zrezygnował i wpisali go na, czarną listę ?
To było lata świetlne temu, ale może on jeszcze to pamięta i może coś więcej o tej firmie napisać. 
Ja tą firmę kojarzę z dawnych czasów, ale na Fb nie ma ich ofert, przynajmniej pod logo firmy ?
Kiedyś nawet miałam chyba jechać na rozmowę do nich, bo koniecznie chcieli mnie zobaczyć, motywując to tym, że jedna pani się zgłosiła, miała super referencje od rodzin, a potem okazało się, że piła na zleceniu. Nie wiem czy to mnie zniechęciło, bo co prawda ja na pijaczkę nie wyglądam, ale kto to wie czy mój wygląd by nie wzbudził jakiś podejrzeń ???
 
Zapomniałam się przywitać. 
Cześć, czasu na pisanie brak, czasami podczytuję Was
Jeszcze miesiąc urlopu mi został i po.krótkim odpoczynku w towarzystwie męża, teraz nadrabiam zaległości towarzyskie ?
Dobranoc ?
16 stycznia 2023 23:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dzięki Kika 
17 stycznia 2023 05:44 / 7 osobom podoba się ten post
Doberek wtorkowo.Jak sobie pomysle, że dzisiaj jadę z pdp do przychodni,to wogole wstawać mi się nie chce.Wczoraj nie dala się wykąpać,bo czekała na wnuczkę,ktora miala być w sobotę.No i owszem-przyjechala prawie o 20.30 , więc pokazalam jej tylko brakujące leki i poszlam na górę.Wnuka mam w tym samym wieku a ona tu łaskę zrobi,ze przyjedzie po kolejnym telefonie...Dobra, kończę narzekanie,ale jak może być inaczej?!Smacznej kawy lub herbaty życzę Opiekunkowo.
17 stycznia 2023 06:06 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Dziś po wysłaniu seniorki do "przedszkola" mam zaplanowany mały schopping, a przy okazji uzupełnię braki w lodówce i spiżarni.
Miłego dnia wszystkim
17 stycznia 2023 06:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Spokojego dnia opiekunkowo. 
17 stycznia 2023 07:49 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo miłego i spokojnego dnia 
17 stycznia 2023 07:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  spokojnego dnia życzę