Jak minął dzień 14

10 listopada 2022 15:37 / 7 osobom podoba się ten post
Piekny,sloneczny dzień. 3 godz.w nogach..
10 listopada 2022 18:26 / 7 osobom podoba się ten post
A u mnie... Pdp wybrzydza przy jedzeniu, chociaż tylko z bratem je, marudzi itd. 
Jak przyjechałem, dopiero brat składał nowe łóżko z IKEI dla mnie (a było tyle czasu wcześniej). W pokoju przechodnim. Brak ciepłej wody w kuchni i w jednej łazience. Coś tam kaput. Zmywarka także. Pralka przecieka. Telewizor jeden w Wohn-Ess Zimmer. Telewizor przeszkadza pdp.
Niejeden zaraz by wracał. Prawny mi powiedział, że zamówił hydraulika, a pralkę kupią nową. Dziś powiedział mi, że zmienią miejsce spania. Podopieczny będzie spać w przechodnim pokoju, a opiekun w ostatnim, przy łazience. Tam gdzie obecnie śpi Jan. Ale też będą musieli mu wytłumaczyć, że musi swój pokój opuścić i przenieść się gdzie indziej, haha. Telewizor będzie mieć miejsce w pokoju opiekuna. Widocznie to zalecenia niemieckiego koordynatora, bo polskiemu nadmieniłem o sytuacji.
Prawny jest super, doradza się mnie we wszystkim. Co jeszcze kupić, czego brakuje. Tak to jest, chociaż wiem, że nie wszędzie jest idealnie, jeśli chodzi o warunki. 
10 listopada 2022 21:29 / 5 osobom podoba się ten post
Kiedyś trafiłam do pustego mieszkania, nie dość że musiałam wszystko kupić to jeszcze podopieczna odebrać ze szpitala.
10 listopada 2022 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Kiedyś trafiłam do pustego mieszkania, nie dość że musiałam wszystko kupić to jeszcze podopieczna odebrać ze szpitala.

Ciesz się,  że za swoje nie musiałaś się urządzać 
10 listopada 2022 22:25 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

A u mnie... Pdp wybrzydza przy jedzeniu, chociaż tylko z bratem je, marudzi itd. 
Jak przyjechałem, dopiero brat składał nowe łóżko z IKEI dla mnie (a było tyle czasu wcześniej). W pokoju przechodnim. Brak ciepłej wody w kuchni i w jednej łazience. Coś tam kaput. Zmywarka także. Pralka przecieka. Telewizor jeden w Wohn-Ess Zimmer. Telewizor przeszkadza pdp.
Niejeden zaraz by wracał. Prawny mi powiedział, że zamówił hydraulika, a pralkę kupią nową. Dziś powiedział mi, że zmienią miejsce spania. Podopieczny będzie spać w przechodnim pokoju, a opiekun w ostatnim, przy łazience. Tam gdzie obecnie śpi Jan. Ale też będą musieli mu wytłumaczyć, że musi swój pokój opuścić i przenieść się gdzie indziej, haha. Telewizor będzie mieć miejsce w pokoju opiekuna. Widocznie to zalecenia niemieckiego koordynatora, bo polskiemu nadmieniłem o sytuacji.
Prawny jest super, doradza się mnie we wszystkim. Co jeszcze kupić, czego brakuje. Tak to jest, chociaż wiem, że nie wszędzie jest idealnie, jeśli chodzi o warunki. 

Dobrze, że tam jesteś - to następny będzie miał już lepiej
A i Tobie w końcu trafi się odpowiednia miejscówka
11 listopada 2022 06:28 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ciesz się,  że za swoje nie musiałaś się urządzać :oczko:

Cieszę....
11 listopada 2022 09:47 / 3 osobom podoba się ten post
Źle się pisze na leżąco .Pora w pionie się pokazać domownikom .Koty już po śniadaniu.Dzisiaj miały naturalne danie , nie z saszetki . Wczoraj smażyłam plotki, po pierwszym kęsie zemdlilo mnie .Fuj , chyba z Odry były . ? ? ? żyją.
11 listopada 2022 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ja  już rozpoczęłam wycieczkę. W drodze do Blankenese musiałam się przesiąść, na Landungsbrűcken,widok na port. To pospacerowałam chwilę i rozeznałam się w rejsach po Elbie. Słońca niestety nie ma to i fotki smutne 
 
11 listopada 2022 10:44 / 1 osobie podoba się ten post
11 listopada 2022 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja  już rozpoczęłam wycieczkę. W drodze do Blankenese musiałam się przesiąść, na Landungsbrűcken,widok na port. To pospacerowałam chwilę i rozeznałam się w rejsach po Elbie. Słońca niestety nie ma to i fotki smutne :-(
 

Gusiu,czekamy na fotki
11 listopada 2022 10:47 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Gusiu,czekamy na fotki:-)

Postaram się fajne zrobić, ale ja nie bardzo dobra w tym kadrowaniu itd
Niekumata i tyle 
11 listopada 2022 12:04 / 3 osobom podoba się ten post
Na dzisiaj wystarczy .Zaczynam robić oko  i wyjazd .Do popisania 
11 listopada 2022 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Postaram się fajne zrobić, ale ja nie bardzo dobra w tym kadrowaniu itd
Niekumata i tyle :lol1:

Już  dwa razy dzisuaj  napisałaś, że  niekumata jesteś..co to za  niska samoocena!!!!!! Co to ma znaczyć?Proszę  przyjąć  inną, dziarską  postawę!!! Noooo!!!!
11 listopada 2022 16:47 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Już  dwa razy dzisuaj  napisałaś, że  niekumata jesteś..co to za  niska samoocena!!!!!!:nie wolno: Co to ma znaczyć?Proszę  przyjąć  inną, dziarską  postawę!!! Noooo!!!!:-)

Hahaha, w niektórych sprawach faktycznie tak jest 
Okazuje się, że czasami nie potrafię czytać ze zrozumieniem 
Ale nie, nie nusisz się martwić, nie czuję żeby moja samoocena została zaniżona 
11 listopada 2022 17:00 / 6 osobom podoba się ten post