Powitajki przy kawie 73

26 marca 2023 07:31 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  z domku.  Wyspani ? Po zmianie czasu? Ja właśnie popijam kawkę  i czekam na ciepło bo rozpalilam w piecu.  Za oknem szaro buro i ponuro bo wczoraj przeszły tutaj ulewy 
Podopieczna odeszła i ciężki był to widok dla mnie. Do końca ja trzymałam za rękę . Syn i synowa też byli i chcieli żeby i ja przy tym byla. Długie to jej odchodzenie było.  ale jestem z siebie dumna że odchodziła i ja byłam nie uciekałam i nie zostawiłam jej.  w tym czasie. 
Teraz już w domciu odpoczynek. Reset, załatwianie spraw drobnych i większych i czekanie do piątku na mojego kochanie ❤️. 
Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. 
26 marca 2023 07:57 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ".nowym czasie" nie wiem po co to kręcenie zegarkiem ? 
U nas wczoraj troszkę pokropiło, teraz niebo zachmurzone ale spokojnie . Dzień będzie domowy , telewizyjne i netflixowy. bo jak nie ma co robić to szukam wypełniacza .
Spokojnego, dobrego dnia życzę 
26 marca 2023 08:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry :chaplin: z domku. :-) Wyspani ? Po zmianie czasu? Ja właśnie popijam kawkę :kawa: i czekam na ciepło bo rozpalilam w piecu. :odpoczynek_kominek: Za oknem szaro buro i ponuro bo wczoraj przeszły tutaj ulewy :pada_deszcz:. 
Podopieczna odeszła i ciężki był to widok dla mnie. Do końca ja trzymałam za rękę . Syn i synowa też byli i chcieli żeby i ja przy tym byla. Długie to jej odchodzenie było. :-( ale jestem z siebie dumna że odchodziła i ja byłam nie uciekałam i nie zostawiłam jej. :-( w tym czasie. 
Teraz już w domciu odpoczynek. Reset, załatwianie spraw drobnych i większych i czekanie do piątku na mojego kochanie ❤️. 
Wam życzę spokojnego i dobrego dnia. 

Cześć Dusiufajnie że w domku.Po takiej sytuacji potrzeba trochę czasu..Wiem cos o tym.Mozesz być z siebie dumna.Kazdy Opiekun kiedyś to przejdzie.Agencje"uczą" transferu, diet itp. Żadna jeszcze nie zrobiła webinaru na temat powolnego odchodzenia i śmierci.Moze rekroterki, które tu qukaja podadzą dalej.            Spokojnej niedzieli dla Opiekunów tych na urlopach i w pracy
26 marca 2023 09:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! Zaspałam z premedytacjąDzisiaj przecież wolny dzień Zostanę w domu bo pogoda okropna.Spokojnego dnia życzę  kochani
26 marca 2023 09:39 / 7 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie
Wczoraj jeszcze odwiedziłam targi ogrodnicze, nawet nas burza dopadła i przemokliśmy do samych skarpetek, ale zakupy zaplanowane dokonane. Chyba trochę przesadziłam z pracami ogrodowymi, bo w końcu i mnie dopadła rwa...
A tutaj trzeba pomału się pakować, bo za tydzień już będę ruszać na zachód
Miłej niedzieli wszystkim
26 marca 2023 09:40 / 7 osobom podoba się ten post
Cześć Ludziska!
 
Porazka z ta zmianą czasu, kiedy to w końcu zniosa!!?
 
Ja mimo , że niedziela musze posprzatac w chałupie, bo w przyszlym tyg maraton w pracy i czasu nie bedzie.
Potem robię domową pizzę na 2 dni.
A potem już tylko leżę, bo jestem nieżywa, niby tylko 1h mniej, a ja odczuwam to bardzo..
 
Miłej niedzielki dla Was! :) :*
26 marca 2023 10:26 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry godzinka do przodu i czas ucieka jeszcze szybciej  spokojnej, przyjemnej niedzieli życzę 
26 marca 2023 10:37 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,tak jak przewidziałam,wstałyśmy o 9tej . Qrcze,teraz przedpołudnie krótsze mi się zrobiło,dobrze że niedziela i żadnych obowiązków tylko obiad zrobić. Nie mogłam zasnąć ,zauważyłam nawet jak czas się na tablecie zmienił z 2 na 3. Wczoraj dostałam bardzo smutną wiadomość ,zmarł wnuczek mojej koleżanki. 8 letni chłopczyk,przyjaciel wnuka mojej siostry. Rodzice Aleksandra przyjaźnią się od lat z siostry córką i zięciem a tym samym ich chłopcy. W czwartek jeszcze zapisali się na taką pieszą ,niedzielną wędrówkę po Gdańsku i okolicy(mieszkają w Gdańsku). Wczoraj rodzice Kornela nie dali rady powiedzieć jemu,że Aleksander już nigdy nic wspólnie z nimi nie zrobi?. Siostra przeźywa to bardzo,jakby to jej wnuk odszedł,znała go od urodzenia. Ja znam tylko jego dziadków,tatę chłopca pamiętam jako nastolatka . Nie mogę przestać o tym myśleć. Zdrowy,8letni chłopiec,poskarżył się na silny ból głowy,dostał temperatury,wymioty,rodzice pojechali z nim na SOR,sam wysiadł z auta,zamknął oczy i....nie ma dziecka. Lekarze nie wiedzą jeszcze co mogło być przyczyną . Ma być albo juź była sekcja. Czasami mówimy,kiedy komuś współczujemy-wiem,co czujesz. Takiego bólu nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Cieszmy się tym ,co mamy. Każdą wspólnie spędzoną chwilą z dziećmi,wnukami,bliskimi... . Każdy  z naszych problemów jest niczym,w porównaniu z taką tragedią.
Sorry że przy niedzieli tak smucę,ale musiałam to przelać "na papier",może mi ulży,bo łzy cały czas mi lecą....
Dobrego,spokojnego dnia. I zdrowia,dla nas wszystkich i naszych rodzin
26 marca 2023 10:52 / 5 osobom podoba się ten post
To prawda, nie ma nic gorszego od śmierci dziecka(ja mam za sobą 3wczesne poronienia), mogłam zaznać kawałka poczucia bycia matką tylko dlatego że mój partner wcześnie owdowiał jako ojciec.Te dzieciaki dość szybko się do mnie przyzwyczaiły(już są dorosłe).To nie to samo.Czasem sobie wyobrażam jakby to było np być babcia..Życie oh zycie
26 marca 2023 10:52 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,tak jak przewidziałam,wstałyśmy o 9tej :-(. Qrcze,teraz przedpołudnie krótsze mi się zrobiło,dobrze że niedziela i żadnych obowiązków tylko obiad zrobić. Nie mogłam zasnąć ,zauważyłam nawet jak czas się na tablecie zmienił z 2 na 3. Wczoraj dostałam bardzo smutną wiadomość ,zmarł wnuczek mojej koleżanki. 8 letni chłopczyk,przyjaciel wnuka mojej siostry. Rodzice Aleksandra przyjaźnią się od lat z siostry córką i zięciem a tym samym ich chłopcy. W czwartek jeszcze zapisali się na taką pieszą ,niedzielną wędrówkę po Gdańsku i okolicy(mieszkają w Gdańsku). Wczoraj rodzice Kornela nie dali rady powiedzieć jemu,że Aleksander już nigdy nic wspólnie z nimi nie zrobi?. Siostra przeźywa to bardzo,jakby to jej wnuk odszedł,znała go od urodzenia. Ja znam tylko jego dziadków,tatę chłopca pamiętam jako nastolatka . Nie mogę przestać o tym myśleć. Zdrowy,8letni chłopiec,poskarżył się na silny ból głowy,dostał temperatury,wymioty,rodzice pojechali z nim na SOR,sam wysiadł z auta,zamknął oczy i....nie ma dziecka. Lekarze nie wiedzą jeszcze co mogło być przyczyną . Ma być albo juź była sekcja. Czasami mówimy,kiedy komuś współczujemy-wiem,co czujesz. Takiego bólu nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Cieszmy się tym ,co mamy. Każdą wspólnie spędzoną chwilą z dziećmi,wnukami,bliskimi... . Każdy  z naszych problemów jest niczym,w porównaniu z taką tragedią.
Sorry że przy niedzieli tak smucę,ale musiałam to przelać "na papier",może mi ulży,bo łzy cały czas mi lecą....
Dobrego,spokojnego dnia. I zdrowia,dla nas wszystkich i naszych rodzin:angel3:

26 marca 2023 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,tak jak przewidziałam,wstałyśmy o 9tej :-(. Qrcze,teraz przedpołudnie krótsze mi się zrobiło,dobrze że niedziela i żadnych obowiązków tylko obiad zrobić. Nie mogłam zasnąć ,zauważyłam nawet jak czas się na tablecie zmienił z 2 na 3. Wczoraj dostałam bardzo smutną wiadomość ,zmarł wnuczek mojej koleżanki. 8 letni chłopczyk,przyjaciel wnuka mojej siostry. Rodzice Aleksandra przyjaźnią się od lat z siostry córką i zięciem a tym samym ich chłopcy. W czwartek jeszcze zapisali się na taką pieszą ,niedzielną wędrówkę po Gdańsku i okolicy(mieszkają w Gdańsku). Wczoraj rodzice Kornela nie dali rady powiedzieć jemu,że Aleksander już nigdy nic wspólnie z nimi nie zrobi?. Siostra przeźywa to bardzo,jakby to jej wnuk odszedł,znała go od urodzenia. Ja znam tylko jego dziadków,tatę chłopca pamiętam jako nastolatka . Nie mogę przestać o tym myśleć. Zdrowy,8letni chłopiec,poskarżył się na silny ból głowy,dostał temperatury,wymioty,rodzice pojechali z nim na SOR,sam wysiadł z auta,zamknął oczy i....nie ma dziecka. Lekarze nie wiedzą jeszcze co mogło być przyczyną . Ma być albo juź była sekcja. Czasami mówimy,kiedy komuś współczujemy-wiem,co czujesz. Takiego bólu nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Cieszmy się tym ,co mamy. Każdą wspólnie spędzoną chwilą z dziećmi,wnukami,bliskimi... . Każdy  z naszych problemów jest niczym,w porównaniu z taką tragedią.
Sorry że przy niedzieli tak smucę,ale musiałam to przelać "na papier",może mi ulży,bo łzy cały czas mi lecą....
Dobrego,spokojnego dnia. I zdrowia,dla nas wszystkich i naszych rodzin:angel3:

Szok, straszna tragedia 
26 marca 2023 11:24 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry,tak jak przewidziałam,wstałyśmy o 9tej :-(. Qrcze,teraz przedpołudnie krótsze mi się zrobiło,dobrze że niedziela i żadnych obowiązków tylko obiad zrobić. Nie mogłam zasnąć ,zauważyłam nawet jak czas się na tablecie zmienił z 2 na 3. Wczoraj dostałam bardzo smutną wiadomość ,zmarł wnuczek mojej koleżanki. 8 letni chłopczyk,przyjaciel wnuka mojej siostry. Rodzice Aleksandra przyjaźnią się od lat z siostry córką i zięciem a tym samym ich chłopcy. W czwartek jeszcze zapisali się na taką pieszą ,niedzielną wędrówkę po Gdańsku i okolicy(mieszkają w Gdańsku). Wczoraj rodzice Kornela nie dali rady powiedzieć jemu,że Aleksander już nigdy nic wspólnie z nimi nie zrobi?. Siostra przeźywa to bardzo,jakby to jej wnuk odszedł,znała go od urodzenia. Ja znam tylko jego dziadków,tatę chłopca pamiętam jako nastolatka . Nie mogę przestać o tym myśleć. Zdrowy,8letni chłopiec,poskarżył się na silny ból głowy,dostał temperatury,wymioty,rodzice pojechali z nim na SOR,sam wysiadł z auta,zamknął oczy i....nie ma dziecka. Lekarze nie wiedzą jeszcze co mogło być przyczyną . Ma być albo juź była sekcja. Czasami mówimy,kiedy komuś współczujemy-wiem,co czujesz. Takiego bólu nie jesteśmy w stanie sobie nawet wyobrazić. Cieszmy się tym ,co mamy. Każdą wspólnie spędzoną chwilą z dziećmi,wnukami,bliskimi... . Każdy  z naszych problemów jest niczym,w porównaniu z taką tragedią.
Sorry że przy niedzieli tak smucę,ale musiałam to przelać "na papier",może mi ulży,bo łzy cały czas mi lecą....
Dobrego,spokojnego dnia. I zdrowia,dla nas wszystkich i naszych rodzin:angel3:

Takie życie , pełne niewiadomych . Zawsze mówię sobie np. gdy jestem  na coś zła " po co ci to "  ciesz się dniem .  Zeczy , które wydają się nie do przeżycia, przezywamy i po części zapominamy, bo taki mamy umysl. Każde odejście człowieka jest dla kogoś wielką strata , trzeba jednak żyć dalej .
26 marca 2023 11:30 / 4 osobom podoba się ten post
Tamara

:placze1: To prawda, nie ma nic gorszego od śmierci dziecka(ja mam za sobą 3wczesne poronienia), mogłam zaznać kawałka poczucia bycia matką tylko dlatego że mój partner wcześnie owdowiał jako ojciec.Te dzieciaki dość szybko się do mnie przyzwyczaiły(już są dorosłe).To nie to samo.Czasem sobie wyobrażam jakby to było np być babcia..Życie oh zycie:placze:

26 marca 2023 11:35 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dzień dobry! Zaspałam z premedytacją:-)Dzisiaj przecież wolny dzień Zostanę w domu bo pogoda okropna.Spokojnego dnia życzę  kochani:kwiatek dla ciebie:

Wychodzę, połażę po dzielnicy. 
26 marca 2023 11:37 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Wychodzę, połażę po dzielnicy. :-)

A ja chyba podjadę do pobliskiej wsi i zobaczę jak się mają azalie i rododendrony .