Powitajki przy kawie 73

08 lutego 2023 19:46 / 4 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór 
08 lutego 2023 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ajerkoniakiem nie poleję bo żem jeszcze nie całkiem zdrowa ☹?
Budyń lubię bardzo mocno. Mocno ciepły. Dopiero przeczytałam to i dopiero teraz, zaraz, sobie ugotuję i poleję. Sokiem malinowym. I zjem też zaraz :mniam:

Ten jajeczny koniak, to chyba już żadnej mocy nie ma, że starości . Etykietka dla kolekcjonera .Budyń zjadłam, czekałam, czekałam i nic .Do łóżka doszłam bez kluczenia 
08 lutego 2023 19:57 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ten jajeczny koniak, to chyba już żadnej mocy nie ma, że starości . Etykietka dla kolekcjonera .Budyń zjadłam, czekałam, czekałam i nic .Do łóżka doszłam bez kluczenia :-)

Może za mało polałaś? Nastepnym razem budyń zjedz a likier jajkowy wypij. Może zadziała 
08 lutego 2023 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Może za mało polałaś? Nastepnym razem budyń zjedz a likier jajkowy wypij. Może zadziała :lol1:

Ja się ukrywam . Alkoholu nie pije, ale zjeść mogę 
 
08 lutego 2023 20:01 / 6 osobom podoba się ten post
Dobranoc
08 lutego 2023 20:04 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Dobranoc

Też jadłaś budyń ?
08 lutego 2023 20:13 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Tzn nie kombinator, żartobliwie powiedziałem. Może czuje, że chce, albo że gazy puszcza. I już prosi. Dla mnie żaden problem. A Ute... Cóź. Też chora, z pewnością ma depresję. Wczoraj o 22 szedłem już do siebie spać, ona tradycyjnie siedziała spokojnie przed tv. Rano przychodzę do kuchni, a tu duża lampka wina, oczywiście pusta. Nie krytykuję jej, każdy robi, jak uważa. Tylko później ma ciągle "szmercen". 

Trudno w tym  wieku nie mieć bóli, a że wypije ?  To nic nowego . .Nawet jakbyś powiedział  lekarzowi to  mogę się założyć  że odpowie też - niech wypije . 
08 lutego 2023 20:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Polubiłam ale to nie znaczy że mnie się to podoba. Babcia ma popristu problem alkoholowy. Dzień zaczyna od wina? Żebyś przy niej więcej nie miał pracy niż przy dziadku bo z alkoholem różnie bywa. 

Podopieczna Luke nie jest nowicjuszka, pewnie popija winko ,bo lubi . Tu nic nie zrobisz ma swój rytuał i nie ma co jej psuć nastroju 
Miałam takie przypadki nie znaczy to że nadużywali ale wieczorem była lampka wina a nawet " zwei Schluck "konisku . Mają swoje zwyczaje i upodobania nie ma co prostować .
08 lutego 2023 20:30 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Trudno w tym  wieku nie mieć bóli, a że wypije ?  To nic nowego . .Nawet jakbyś powiedział  lekarzowi to  mogę się założyć :dwa piwa: że odpowie też - niech wypije . :-(

Pisałam dzisiaj o tym, odpowiadając na jeden z postów. Lekarz jednej z moich podopiecznych dokładnie tak powiedział. 
08 lutego 2023 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Pisałam dzisiaj o tym, odpowiadając na jeden z postów. Lekarz jednej z moich podopiecznych dokładnie tak powiedział. 

To fakt . Nigdy nie wprowadzałam ograniczeń .To nie moja działka .
08 lutego 2023 21:26 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin:Babka nieprzytomna zapada w śpiączki i potem jest znów " aktywna". Pampers prawie suchy jedynie kilka kropel ciemno brązowego moczu. Kobieta się męczy . Serce ma mocne albo ja coś dręczy.? Ja nie mogę na to patrzeć. Dziś gadam z firmą i w piątek chce jechać a zwłaszcza że od piątku do przyszłego wtorku mają tutaj być 2 kuzynki bo to ich ciotka . Zresztą takie czynności jak podanie kilku łyżeczek wody to może robić tylko Pflege i nie potrzeba tutaj opiekunki. Ja chcę jechać tam gdzie jeszcze coś komuś pomogę i nie będę patrzec na jej cierpienie. 
Miłego dnia opiekunkowo. 

Babcia jest odwodniona. Daje się przepajać wtedy kiedy nie śpi? Może strzykawką byłoby Ci łatwiej? Wolno Ci przepajać, nie musisz czekać na Pflegi. 
Dobrze, że kuzynki przyjeżdzają. Może załatwią paliatywnych, bo oni powinni ją przejąć. No nie zawsze prognozy się sprawdzają. Odejdzie kiedy przyjdzie jej czas, a trzeba się nastawic na to, że jednak to może potrwać. 
I dobry wieczór po pracy. Dzieciarnia się za mną stęskniła, piękny bukieciki białych i fioletowych  tulipanow stał na moim biurku. 
Miłe, bardzo miłe, czuję się dobrze w dalszym ciągu, ale za 2 tygodnie mimo, że przeszłam kowid naprawdę lajtowo, to wykonam badania ogólne plus d-dimery. 
09 lutego 2023 05:24 / 6 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Dziś wyjście na zakupy, a potem odpoczynek
Miłego dnia wszystkim
09 lutego 2023 06:30 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w mroźny,czwartkowy ranek  dobrego dnia wszystkim 
09 lutego 2023 07:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Babcia jest odwodniona. Daje się przepajać wtedy kiedy nie śpi? Może strzykawką byłoby Ci łatwiej? Wolno Ci przepajać, nie musisz czekać na Pflegi. 
Dobrze, że kuzynki przyjeżdzają. Może załatwią paliatywnych, bo oni powinni ją przejąć. No nie zawsze prognozy się sprawdzają. Odejdzie kiedy przyjdzie jej czas, a trzeba się nastawic na to, że jednak to może potrwać. 
I dobry wieczór po pracy. Dzieciarnia się za mną stęskniła, piękny bukieciki białych i fioletowych  tulipanow stał na moim biurku. 
Miłe, bardzo miłe, czuję się dobrze w dalszym ciągu, ale za 2 tygodnie mimo, że przeszłam kowid naprawdę lajtowo, to wykonam badania ogólne plus d-dimery. 

Przrpajam woda z miodem bo samej wody ona nie chce albo takim kleikiem na rzadko robionym z apteki. 
Rodzina myślę że nic nie wskura. Ja jutro rano jadę do domu i naprawdę nie jest to już mój problem. 
A co da załatwienie paliatywnych? Pfkege przychodzi zgłasza mu on nicz tego sobie nie robi. Znieczulica. 
09 lutego 2023 07:03 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry po złej nocy.  Skąd u niej w nocy te siły na takie krzyki ? Boże dobrze że ja już z rana jutro wyjeżdżam. Od wtorku ma być nowa opiekunka z nowej agencji po wyjeździe kuzynek .  Takie info od dziadka. Spokojnego dnia.