Powitajki przy kawie 73

16 marca 2023 08:45 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja mam czarnego kota, który ciągle mi się pląta pod nogami.:kotek:

Też mam czarną w domu i 2× już przez nią straciłam równowagę bo się płacze pod nogami a to ci pech i kilka siniaków ?
16 marca 2023 08:48 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Za poważna sprawa .Mój mąż jest tylko mój .A kto wie czy przysłowie " przez żołądek do serca" nie stało by się ciałem ?  Nie będzie gotował dla innych pan , chyba, że się wyprowadzi .....:placze1::placze1:

Jak miałby pójść to dawno by poszedł. Mój ex też mnie pilnował i co ? Sam dureń Rubik to i tamto a po latach wychodziły kwiatki.  
16 marca 2023 08:50 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień niech będzie dobry dla nas?
Słońce mocniejsze niż wczoraj .Dziś też spacer z seniorką, dała mi wczoraj popalić( 2 godz )i nie chciała mnie pchać?Za tydzień będę już w Zugu?
16 marca 2023 08:50 / 7 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też mam czarną w domu i 2× już przez nią straciłam równowagę bo się płacze pod nogami a to ci pech i kilka siniaków ?

Kot Ci szczęście przynieść może, jeśli tylko chcesz.... ?
Dobrze, że mój piesio nie reaguje tak jak poprzedni na przypadkowe nadepnięcia, bo bym pewnie ślady ząbków miała nie raz na nodze ?
Przyzwyczajona jestem do zwierzaków od lat, a jednak czasami się zdarzy, że gdzieś pod nogami się zapląta. 
16 marca 2023 08:51 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dzień dobry 
Witam Wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia :slodki krolik:
Luke chyba znów dzisiaj zaspał ?
Biegnę rano pędem do Odliczajek, bo według moich rachunków zmiana kodu, tam na mnie powinna czekać, a tu główno odliczający sobie smacznie śpi, pewnie ?
Rano śnieżek prószył i była mgła, co moim zdaniem zapowiadało ładną pogodę, chyba się nie pomyliłam, bo teraz słonko już pięknie przyświeca. 
Mała rzecz, a cieszy :radosc:

Chyba cos  zle spojrzalas. Odliczał przed 7 godzina. 
16 marca 2023 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Kot Ci szczęście przynieść może, jeśli tylko chcesz.... ?
Dobrze, że mój piesio nie reaguje tak jak poprzedni na przypadkowe nadepnięcia, bo bym pewnie ślady ząbków miała nie raz na nodze ?
Przyzwyczajona jestem do zwierzaków od lat, a jednak czasami się zdarzy, że gdzieś pod nogami się zapląta. 

Zwierzęta nie przynoszą pecha?
16 marca 2023 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Chyba cos  zle spojrzalas. Odliczał przed 7 godzina. 

No właśnie, bo już wczoraj szukałam Odliczajek nr 24 i nie mogłam ich znaleźć, wyświetlają mi się tylko 23, które już się zakończyły ?
Wczoraj miałam problem, żeby kogoś zacytować, chyba jakieś przeróbki na forum były ?
16 marca 2023 08:58 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Zwierzęta nie przynoszą pecha?

Oczywiście, że nie przynoszą, a wręcz przeciwnie, przynajmniej moje zwierzaki są źródłem szczęścia i powodzenia dla mnie. Może ktoś wierzyć, albo i nie, po przygarnięciu naszego obecnego psiaczka szczęście mi sprzyja dosłownie we wszystkim :radosc1
 
16 marca 2023 10:14 / 4 osobom podoba się ten post
Pozdrówki z domku. Od wczoraj mam łikendzior do niedzielki. ?
 
No a dalej to już świętka i też wolne ?
 
Smacznej Starbusi! ??
 
Miłujcie się .
 
16 marca 2023 10:18 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja mam czarnego kota, który ciągle mi się pląta pod nogami.:kotek:

Czarne koty są piękne :) Od zawsze mi się podobały. 
16 marca 2023 17:44 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,witam wszystkich serdecznie 
Ależ forum nam się zakręciło czy rozkręciło,piszących przybyło i fajnie. "Stare" Forumki zatęskniły i bardzo dobrze. Dzisiaj 10 dni mija od czasu,kiedy rwa wredna się mnie czepiła. Nie poszła sobie jeszcze całkiem precz,trochę pobolewa,czasami noga,podczas spacerów,jakby nie chciała mnie słuchać,ale ogólnie dobrze jest. Samolot na 1 kwietnia już zabukowany . Polecę a walizki razem ze mną. Ktoś do mnie zadzwonił z GTV i powiedział,że tak jak ustalałam z agencją,że zabiorą tylko moje bagaże,nie przejdzie. Musiałabym nadać je jako przesyłkę i kosztowałoby to 2x250=500zl. Za jedną średnią walizkę i jedną małą,taką co to na pokład w samolocie można zabrać. Bez przesady,walizki na czterech kółkach,poradzę sobie. Polecą razem ze mną za 117euro,tylko parę zł więcej,niż miałabym zapłacić przewoźnikowiza sam bagaż. A tak,to dni mijają spokojnie i szybko. Jak tylko trochę choroba od doopy odeszła,to wzięłam się za robotę. Zmiana pościeli,pranie,i takie tam codzienne popierdołki. Tydzień przymusowego bezrobocia wystarczy?. Przyjemnego wieczoru życzę .
16 marca 2023 19:40 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

A ja mam czarnego kota, który ciągle mi się pląta pod nogami.:kotek:

Ciekawski :) Ten co nas odwiedza, to juz w każdy kąt zajrzy-może ze skarbówki jest :)
No i dobry wieczór wszystkim :) 
16 marca 2023 19:55 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ciekawski :) Ten co nas odwiedza, to juz w każdy kąt zajrzy-może ze skarbówki jest :)
No i dobry wieczór wszystkim :) 

16 marca 2023 20:03 / 5 osobom podoba się ten post
Tamara

:kotek:

Mowy nie ma Tamaro :) Żadnego drapania za uszkiem, ani Spende na biedne kotki . Nie mam pieniędzy! 
16 marca 2023 21:09 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien dobry,wypilam kawę i jeszcze się przytulę.A moze uda dospać mi się godzinkę?Wam miłego i spokojnego dnia życzę ☕☘️??

Maluda moja firma ma fajne zlecenie na 3 tygodnie. Od 4 kwietnia
Na dodatek w uroczej miejscowości na Bawarii