Powitajki przy kawie 73

18 marca 2023 07:22 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo witam i dobrej soboty życzę 
18 marca 2023 07:44 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
18 marca 2023 08:09 / 8 osobom podoba się ten post
18 marca 2023 08:33 / 8 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Jeszcze dwie soboty w domku, a potem ruszam na Berlin
Dziś wyjazd do wnuka na urodzinki, może uda zaliczyć się morze, jak pogoda dopisze
A jutro mamy urodzinki "przyszywanego" wnuczka - synka sąsiadów
Miłego dnia wszystkim
18 marca 2023 10:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Miłej i pogodnej soboty Wszystkim życzę 
Najważniejsze żeby zdrowie dopisywało, bo to najważniejsze
18 marca 2023 12:49 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim po obiadku miłego popołudnia wszystkim 
18 marca 2023 12:49 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam sobotnio:najlepszego3:
Jeszcze dwie soboty w domku, a potem ruszam na Berlin:ferrari:
Dziś wyjazd do wnuka na urodzinki:urodziny:, może uda zaliczyć się morze, jak pogoda dopisze:moje_wakacje:
A jutro mamy urodzinki "przyszywanego" wnuczka - synka sąsiadów:balony1:
Miłego dnia wszystkim:najlepszego1:

Korzystaj póki jesteś w domu  , żeby wystarczyło na czas wyjazdu . Będzie co wspominać .
18 marca 2023 13:37 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. I już mamy sobotnie "po obiedzie". Czas szybko mija,szczególnie jak się zaśpi,jak ja dzisiaj na przykład . Nie napiszę o której wstałam bo nawet nie wypada. Cóż,w nocy jeszcze budzi mnie rwa,dosypiam rano. Ważne że mogę i nikt nie ma z tym problemu. Dzisiaj czekają mnie jeszcze zakupy i to tyle,jeśli chodzi o obowiązki. Wczoraj przyszło nowe łóżko dla mnie,jednak nie kanapa,będzie na czym porządnie się wyspać i posiedzieć,albo poleżeć,na starej kanapie. Miejsca wystarczająco ,doszłam do wniosku,że możemy kanapę zostawić. Unikniemy stresu związanego z niezadowoleniem Pedepci na wielkie zmiany i wyrzucaniem prawie nowej (23) kanapy. Uda się pogodzić wszystko tak,że i wilk będzie syty i owca cała. W poniedziałek odwiedzi nas siostra Pdp z mężem ,przy okazji złożą łóżko . Pogoda wiosenna,wypadałoby się przejść,ale na razie mi się nie chce,może trochę później. Póki co,sjesta .
przyjemnej jeszcze soboty 
18 marca 2023 14:07 / 6 osobom podoba się ten post
Ja też siestuje
19 marca 2023 05:43 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry prawie po szychcie jestem ,za oknem dnieje  Życzę Wam dobrej niedzieli, humoru i zdrowia 
19 marca 2023 05:56 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  Okno otworzyłam i słucham koncertu ptaków  
Do Maludy pisałam prywatnie nie odzywa się. Mogłaby 3 krótkie zdania napisać. Nie to nie. Nic na siłę. ☹️ Na dole cichutko jak makiem zasiał.??!! Seniorka wczoraj dostała zastrzyki od wymiotów  bo ja strasznie męczyły wymioty żółta flegma  plus standardowo morfinę. Nie było z nią żadnego kontaktu. ? Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. 
19 marca 2023 05:58 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: Okno otworzyłam i słucham koncertu ptaków :zespol muzyczny: 
Do Maludy pisałam prywatnie nie odzywa się. Mogłaby 3 krótkie zdania napisać. Nie to nie. Nic na siłę. ☹️ Na dole cichutko jak makiem zasiał.??!! Seniorka wczoraj dostała zastrzyki od wymiotów  bo ja strasznie męczyły wymioty żółta flegma  plus standardowo morfinę. Nie było z nią żadnego kontaktu. ? Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia. :kawa::najlepszego2:

Raczej się zwinie .Sytuacja oczywiście .
19 marca 2023 06:03 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Raczej się zwinie .Sytuacja oczywiście .:-(

Serio to ja też nie mogę patrzeć jak ona się męczy. A po tych wymiotach to Pflege nie kazało nawet podawać widy jedynie zwilżać usta żeby nie wywoływać niepotrzebnych torsji. 
19 marca 2023 06:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Serio to ja też nie mogę patrzeć jak ona się męczy. A po tych wymiotach to Pflege nie kazało nawet podawać widy jedynie zwilżać usta żeby nie wywoływać niepotrzebnych torsji. 

19 marca 2023 06:15 / 8 osobom podoba się ten post
Witam! Niedziela,wolny dzień.Po śniadaniu  wychodzę  i spontanicznie, bez planu idę przed siebie