Powitajki przy kawie 73

17 marca 2023 06:43 / 9 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ciekawski :) Ten co nas odwiedza, to juz w każdy kąt zajrzy-może ze skarbówki jest :)
No i dobry wieczór wszystkim :) 

Raczej z ichnego Sanepidu, jak po kątach myszkuje
A w temacie:
Witam w piątek - weekendu początek
Ja wczoraj znowu kawałek kwiatowego ogródka sprzątnęłam po zimie. "Kradnę" chwile ze słońcem, jak fajnie przygrzewa i po kawałku doprowadzam do porządku obejście. Zostało mi jeszcze trochę metrów do wyczyszczenia z chwastów, starych liści i gałązek, które przyniósł szalejący niedawno wiatr.
Czekają mnie jeszcze dwie imprezy urodzinowe - mojego wnuka i synka sąsiadów.
Miłego dnia wszystkim i spokojnego tym co pracują
17 marca 2023 06:53 / 8 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie.  A gdzie nasz budzik Maluda? Czyżby ? do domu pojechała ? U mnie sytuacja też już nie ciekawa. Nie kazali seniorki namawia na jedzenie a tak naprawdę to już i tak niczego nie je . Wody tez minimalnie żeby nie przedłużać jej cierpienia. 
Wszystkim spokojnego dnia i całego weekendu. 
17 marca 2023 07:06 / 9 osobom podoba się ten post
Witam! Zapowiada się piękny ,słoneczny dzień. Zaaplikuję sobie  trochę  słoneczka bo w pauzie idę  do parku.Spokojnego dnia  kochani 
17 marca 2023 07:11 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  pierwszy mój weekend w tym miejscu pracy, dziś ogarnę w domu i zakupy, później najfajniejsza część dnia, a mianowicie Przerwa  Wszystkim dobrego dnia życzę 
17 marca 2023 07:12 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam serdecznie. :chaplin: A gdzie nasz budzik Maluda? Czyżby ? do domu pojechała ? U mnie sytuacja też już nie ciekawa. Nie kazali seniorki namawia na jedzenie a tak naprawdę to już i tak niczego nie je . Wody tez minimalnie żeby nie przedłużać jej cierpienia. :-(
Wszystkim spokojnego dnia i całego weekendu. 

17 marca 2023 07:15 / 8 osobom podoba się ten post
Miłego dzionka ja dziś po południu na miasto(szybko zleciał ten tydzień)
17 marca 2023 07:20 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w bo piątek weekendu początek miłego i spokojnego dzionka 
17 marca 2023 07:21 / 9 osobom podoba się ten post

 
Pogoda wyborna, wiosna na całego. Piję . Jak dobrze, że już tylko dwa tygodnie do końca miesiąca
Spokojnego dnia 
17 marca 2023 09:05 / 7 osobom podoba się ten post
17 marca 2023 11:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry słonecznie 
Pogoda piękna ,wybywam  na dłużej,kilka godzin gdzieś,nie wiem jeszcze gdzie. Muszę uważać,żeby się nie forsować. Już się cieszę na dobrą kawę w jakimś fajnym miejscu.
przyjemnego dnia życzę 
17 marca 2023 12:30 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry , po pracowitym poranku , świeża i pachnąca mówię Wam  jak fajnie żyć 
Wczoraj byłam w kinie  ( ciężki film ) do domu wróciłam przed 23 cia , bo jeszcze pogadać trzeba . Dziś jak zwykle sprzątanie od rana jak się ma trzy ??? , ? to jest po kim  . Teraz dopiero kawkę zaliczyłam i odpoczywam 
 
18 marca 2023 06:18 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo
18 marca 2023 06:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ,  ja do domu a niektórzy do pracy  Za oknem błękit nieba i temp. wiosenna . Marzec jest brzydki , czekamy na kwiecień i święta z  .
Dobrego ,spokojnego dnia 
 
18 marca 2023 06:34 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. 
18 marca 2023 07:08 / 8 osobom podoba się ten post