Powitajki przy kawie 73

19 marca 2023 07:10 / 8 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich i o zdrowie pytam życząc miłej niedzieli 
19 marca 2023 07:32 / 8 osobom podoba się ten post
Dzien dobry.Dusia jak zwykle musiala wlepić szpileczke.Zjechalam,bo mam pogrzeb w rodzinie.Zyczę spokojnej niedzieli.
19 marca 2023 07:36 / 7 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien dobry.Dusia jak zwykle musiala wlepić szpileczke.Zjechalam,bo mam pogrzeb w rodzinie.Zyczę spokojnej niedzieli.

A czemu szpileczke? Popristu zniknelas. Mogłaś napisać..ok. nie pisz więcej nic.  Spokojnej niedzieli. 
19 marca 2023 07:47 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien dobry.Dusia jak zwykle musiala wlepić szpileczke.Zjechalam,bo mam pogrzeb w rodzinie.Zyczę spokojnej niedzieli.

19 marca 2023 07:53 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry pierwsza moja niedziela na tym adresie, życzę wszystkim spokojnego dnia i szybko mijającego czasu w pracy 
19 marca 2023 08:13 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien dobry.Dusia jak zwykle musiala wlepić szpileczke.Zjechalam,bo mam pogrzeb w rodzinie.Zyczę spokojnej niedzieli.

19 marca 2023 08:14 / 7 osobom podoba się ten post
19 marca 2023 08:16 / 8 osobom podoba się ten post
Poleżę na pauzie, bo jednak to praca i wstać trzeba
19 marca 2023 09:48 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien dobry.Dusia jak zwykle musiala wlepić szpileczke.Zjechalam,bo mam pogrzeb w rodzinie.Zyczę spokojnej niedzieli.

Przykro mi ?
19 marca 2023 09:55 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Dzisiaj ciepło, ale słonka brak, gdzieś się schowało za chmurami. Mam nadzieję, że się wypogodzi, bo codzienny spacerek z pdp trzeba zaliczyć 
Miłej niedzieli dla wszystkich, a mnie jeszcze tylko dwie zostały 
Przejazd pociągiem już zarezerwowany na 5 kwietnia. Ze stacji Prien na Bawarii do Zebrzydowic na granicy polsko - czeskiej. Czas przejazdu 8 godzin.
Mam nadzieję, że zmienniczka jakiegoś numeru nie odwali, bo jakoś dziwnie milczy od dłuższego czasu ?
19 marca 2023 10:05 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w słoneczne,niedzielne przedpołudnie. Zguba się odnalazła,przykre że Maluda musiała zjechać do domu .Dni szybko mijają,coraz bliżej do powrotu do domku. W najbliższym wolnym dniu przejadę się na lotnisko żeby 1 kwietnia nie błądzić. Nie lubię dużych ,obcych lotnisk. Wcześniej się z nim zapoznam,mniej stresu w dniu odlotu. Dzisiaj na pauzie spacer do Stadtparku,trzeba sprawdzić czy jakieś kafejki wróciły do życia po zimowej pauzie?.
Przyjemnej,pogodnej niedzieli życzę 
19 marca 2023 11:05 / 7 osobom podoba się ten post
Maluda

Dzien dobry.Dusia jak zwykle musiala wlepić szpileczke.Zjechalam,bo mam pogrzeb w rodzinie.Zyczę spokojnej niedzieli.

Wykorzystaj czas jaki by on nie był długi czy krótki   Pobyt w domu to jak podłączenie do prądu ,można się podładować . Nawet w przykrych okolicznościach jesteś wśród swoich  
Myślimy o Tobie Kruszynko i dlatego te pytania na forum 
Pozdrawiam serdecznie 
19 marca 2023 16:00 / 7 osobom podoba się ten post
Wiosna rozgościła się chyba na dobre, bo słońce zagląda rano przez okno. Po wczorajszym wypadzie rowerowym po leśnych ścieżkach ,gdzie wiosna budzi się bardziej niż gdziekolwiek w mieście-cudny leniwy poranek. Na wzmożony apetyt po sobotnim wysiłku :) ,na obiad był stek z tunczyka grilowany na patelni grillowej, do tego pomidorowa salsa, sałatka z ogórków z winnym octem i koperkiem plus kasza jaglana, ale to po zupie cebulowej zapiekanej pod kołedrką z gruyera. W piekarniku opala się ciasto, na które przepis podrzuciła mi jedna dobra duszyczka :) W takich okolicznościach całą smietankę manipulantów można mieć tam gdzie światło nie dochodzi  Obijamy się dalej aż do wieczora, na spacerze też się będziemy obijać. Gdyż ponieważ jutro zaczyna się tydzień roboczy i wyjeżdżam do Egg. Czyli ja i moi podopieczni-znaczy cała wycieczka z poprawczaka 
Dzień dobry :) 
20 marca 2023 06:14 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry za oknem orkiestra , ptasia orkiestra Będzie fajny dzień .
20 marca 2023 06:21 / 7 osobom podoba się ten post
Witam.  Za oknem ptasi śpiew ??? i delikatny deszczyk.  Dzisiaj pierwszy dzień astronomicznej wiosny.☀️☀️
Wczoraj seniorka była nieprzytomna i tak ciężko oddychała, że po całym domu się rozchodziło.   Powiem szczerze, że to jest męka tak leżeć i nie wiedzieć o bożym świecie. 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i całego tygodnia.