Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

11 marca 2024 08:50 / 3 osobom podoba się ten post
Dawno nie było , mielone z serem i pieczarkami, ziemniaki , fasolka zielona , sałata 
11 marca 2024 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

U nas dzisiaj było tak

Ooo, wypas 
11 marca 2024 08:56 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj jem na mieście .Mam wolny dzień ,jadę na zakupy .Trzy dni byłam bez chleba, wyjadalam zapasy z zamrażarki. Ciężko mi przetrwać bez tego podstawowego produktu
Dzisiaj kupię sobie dwa chlebki i odrobię zaległości ..
11 marca 2024 09:10 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Ooo, wypas :-)

Tak,po hindusku tym razem 😃
12 marca 2024 16:29 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

A ja lubię razowy chleb z masłem, miodem i ogórkiem kiszonym . Pycha 
Dzisiaj ryba . Idę kupić  dopiero. 
Groszek cukrowy , ziemniaki słodkie i sałata . Chyba szczupaka kupię . Na jutro flądrę 😊

Z miodem jeszcze nie jadłam ale lubię zjeść od czasu do czasu chleb słonecznikowy z pasztetem. Na pasztet układam grube plastry ogórka kiszonego. Dzisiaj na obiad zrobiłam pierś z kurczaka w sosie, podpiekane ziemniaki z przyprawami i surówkę z kiszonej kapusty
12 marca 2024 16:38 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja najczęściej dorsza kupuję,polędwiczki oczywiście :-). Nie miałabym pojęcia jak szczupaka przygotować. Wczoraj kupiłam rolady wołowe a do nich coś typowo niemieckiego,grunkohl kartoffel gemuse. Tylko podgrzałam w domu. Naprawdę bardzo smaczne było a porcje tak duże ,że my z pdp zjadłyśmy jedną na pół . 
Dzisiaj tłuczone ziemniaki z marchewką ,mielone i buraczki. Już mam ochotę na te buraczki :mniam:

Robię mało potraw z rybą. Mój błąd Od następnego tygodnia robię dietę bo przesadziłam z kaloriami. To ciasteczko do kawy to inna okazja a kilogramy rosną Muszę zminimalizować ziemniaki, pieczywo a zamiast słodyczy będę jadła owoce. Nie obiecuję ale postanowiłam spróbować. Zobaczymy jak długo wytrzymam.
12 marca 2024 16:40 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Odstawiam martini :-) bo muszę w garnkach zamieszać . Ale najpierw obowiązkowo następny odcinek - dziś będzie golonka wołowa w winnym sosiku, kasza gryczana i surówka :)
 

tak jeszcze nie piłam a wodę z ogórków lubię.
14 marca 2024 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
Sznycelek schabowy duszony dla pdp, a dla mnie karkówka. Kapusta kiszona zasmażana, puree
14 marca 2024 10:15 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa kalafiorowa 
14 marca 2024 17:44 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

:lol1: tak jeszcze nie piłam a wodę z ogórków lubię.

Również i ja :). Cala masa witamin i probiotyki. Samo zdrowie, można podac w eleganckim szkle
17 marca 2024 13:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gulasz karkówkowo-sznycelkowy w sosie pomidorowym, haha.
Zostały mi z czwartku plaster karkówki i dwa plastry schabu, więc... Do tego ziemniaki puree, sałatka z sałata i, ogórkiem, porem itp. 
20 marca 2024 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Zupa krem z ugotowanych warzyw, grzanki czosnkowe, kawałki poszarpanego mięska z kurczaka. Jutro wątróbka drobiowa duszona z cebulką, surówka z kiszonej kapusty, ziemniaki puree. 
20 marca 2024 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
Zrobiłam prawie keto murzynka z mąki bambusowej :) 
20 marca 2024 15:06 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Również i ja :). Cala masa witamin i probiotyki. Samo zdrowie, można podac w eleganckim szkle :-)

O to szkło się rozchodzi, dodaje smaku ! Dzisiaj nic nie gotowałam. Po drodze kupiliśmy pierogi z mięsem, do tego podsmażana cebula, jogurt naturalny i pojedliśmy.
20 marca 2024 15:29
mzap88

Zrobiłam prawie keto murzynka z mąki bambusowej :) 

Przepis masz na blogu?