Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

08 marca 2023 08:48 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaki mizeria i kotlet albo schabowy albo mielony zobaczę co będzie gotowego w Edeca. Dla mnie jednej naprawde nie opłaca się robić. 
 
08 marca 2023 13:12 / 2 osobom podoba się ten post
Ziemniaki,kotlety sojowe,marchewka z groszkiem w białym sosie,na przystawkę była sałata rzymska
08 marca 2023 13:29 / 3 osobom podoba się ten post
Zapiekanka z dorsza z ziemniakami z sosem meksykańskim
08 marca 2023 13:52 / 4 osobom podoba się ten post
Naleśniki z konfiturą i z banenem i z twarożkiem
08 marca 2023 17:19 / 5 osobom podoba się ten post
08 marca 2023 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

jednogarnkowy makaron na parę dni :)
 
http://megs-88.blogspot.com/2023/03/jednogarnkowy-makaron-z-fasola-i.html

Moje smaki,nawet bez groszku pewnie dobrze by smakowało. Zrobię któregoś dnia,dodam czerwoną i białą fasole. Danie akurat dla moich wegetarianek. Rzadko jedzą makaron
08 marca 2023 18:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Moje smaki,nawet bez groszku pewnie dobrze by smakowało. Zrobię któregoś dnia,dodam czerwoną i białą fasole. Danie akurat dla moich wegetarianek:-). Rzadko jedzą makaron

w sumie można dorzucić, co się ma pod ręką :)
 
09 marca 2023 06:59 / 2 osobom podoba się ten post
Ja jak zwykle przyziemnie
 
Biały barszcz ( kosteczkę wędzona ,biała kiełbaskę po ugotowaniu dodaje łyżkę chrzanu i trochę śmietanki ) + ziemniaki że skwareczkami . I eta wsio 
09 marca 2023 07:03 / 2 osobom podoba się ten post
Makaron z przepisu powyższego. 
09 marca 2023 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Makaron z przepisu powyższego. :gotuje:

Ja makaron ? Tylko z masłem i parmezanem .Dużo i tego i tego .Chyba sobie zapodam 
09 marca 2023 13:20 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja makaron ? Tylko z masłem i parmezanem .Dużo i tego i tego .Chyba sobie zapodam :-):-):mniam:

A czosnek gdzie? Czy to u Ciebie takie oczywiste że nawet o nim nie wspominasz .Ja jeszcze czosnek dodaję. Też sporo. Wrzucam kawałki masła do parującego,odcedzonego makaronu,mieszam łychą drewnianą i patrzę jak pięknie się rozpływa te masełko maślane . Kiedyśnie zauważyłam że parmezan mi się skończył to oprószyłam grubo zmielonym pieprzem i było 
 
09 marca 2023 13:44 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

A czosnek gdzie? Czy to u Ciebie takie oczywiste że nawet o nim nie wspominasz :lol1:.Ja jeszcze czosnek dodaję. Też sporo. Wrzucam kawałki masła do parującego,odcedzonego makaronu,mieszam łychą drewnianą i patrzę jak pięknie się rozpływa te masełko maślane :-). Kiedyśnie zauważyłam że parmezan mi się skończył to oprószyłam grubo zmielonym pieprzem i było :mniam:
 

Oczywista oczywistość .Czosnek ,? Już kiedyś pisałam że oprócz zapachu piżma, stawiam  czosnek na drugim miejscu  .Ale takich perfum nie ma .
 
Już zjadłam , a ziemniaczki a skwareczki , brak określeń .
09 marca 2023 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

jednogarnkowy makaron na parę dni :)
 
http://megs-88.blogspot.com/2023/03/jednogarnkowy-makaron-z-fasola-i.html

Jednogarnkowe najlepsze
10 marca 2023 06:28 / 3 osobom podoba się ten post
Rybka. Panierowana smażona na maśle klarowanym , ziemniaczki tłuczone z koperkiem i mizeria z ogórka .
 
Zaczęłam robić soki owocowo- warzywne na bieżąco. Dzisiaj będzie mandarynka, jabłko , pół buraczka , seler naciowy .
Muszę poszukać  u wujka co z czym łączyć, żeby było zdrowo ?.Może macie swoje koktajlowe recepty, to proszę zapodac .:
10 marca 2023 06:34 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Rybka. Panierowana smażona na maśle klarowanym , ziemniaczki tłuczone z koperkiem i mizeria z ogórka .
 
Zaczęłam robić soki owocowo- warzywne na bieżąco. Dzisiaj będzie mandarynka, jabłko , pół buraczka , seler naciowy .
Muszę poszukać  u wujka co z czym łączyć, żeby było zdrowo ?.Może macie swoje koktajlowe recepty, to proszę zapodac .:-):-):

Gusia specjalistka najbardziej w robieniu soków. Może inni też ale się raczej tutaj nie chwała. 
 
Rybka, ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty. Ostatnio mam ochotę na kwaśne .