Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

18 maja 2023 14:58 / 2 osobom podoba się ten post
pierwszy raz w życiu robiłam karkówkę w sosie wlasnym, zobaczymy co chłop powie
18 maja 2023 15:47 / 2 osobom podoba się ten post
Po 4 h wedrowki wroculam ze szparagamu i truskawkamu . wiecej nue trzeba
18 maja 2023 15:47 / 3 osobom podoba się ten post
Po azjatycku dzisiaj było. Na mieście 
Ryż z kurkumą, wołowina 5 smaków,kilka mini sajgonek i duuużooo surówek w trzech rodzajach. Do domu dojechałam spragniona,bo pikanciorek we wszystkim był . Piję właśnie zimne piffko z sokiem malinowym 
19 maja 2023 07:38 / 2 osobom podoba się ten post
W pracy zjem pierogi ruskie . 
 
19 maja 2023 07:44 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Po azjatycku dzisiaj było. Na mieście :oczko1:
Ryż z kurkumą, wołowina 5 smaków,kilka mini sajgonek i duuużooo surówek w trzech rodzajach. Do domu dojechałam spragniona,bo pikanciorek we wszystkim był . Piję właśnie zimne piffko z sokiem malinowym :piwosze2:

Fajny obiadek , lubię na ostro i nie tylko obiad . Piwa nigdy nie piłam , zapach mnie odrzuca. To nie do wiary , ale to fakt .
Pije winko półwytrawne, półsłodkie też jak nie mam wyboru .Robimy sobie babskie soboty a i inne dni tygodnia też  świętujemy  .Same dziewczyny znające się kuuuuupppppeeee lat . Lubię takie wyjścia 
19 maja 2023 07:44 / 2 osobom podoba się ten post
Reszta zupy pieczarkowej i reszta makaronu z sosem pomidorowym. 
19 maja 2023 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Reszta zupy pieczarkowej i reszta makaronu z sosem pomidorowym. :gotuje:

Lekki obiadek to i czasu więcej dla siebie 
19 maja 2023 08:32 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Lekki obiadek to i czasu więcej dla siebie :-)

Wyskok do Rossman zrobię sobie autem. 
19 maja 2023 08:47 / 4 osobom podoba się ten post
Ryba, ziemniaki, kapusta kiszona polska
19 maja 2023 09:43 / 3 osobom podoba się ten post
Ja jeszcze czekam tutaj na swój "pierwszy raz"
Ogólnie to napiszę wieczorem w innym wątku
20 maja 2023 15:06 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś by ziemniaczki, szparagi owinięte w szynkę plus sos holenderski plus sałata z sosem winegret. No i to mi się podoba. Talerze do czysta obliczane ? . Dziadek mimo wieku i mikrej postury je chętnie i nie wybrzydza. Seniorka póki co dalej w szpitalu. ☹️
21 maja 2023 06:45 / 4 osobom podoba się ten post
Pulpeciki w sosie koperkowym lub pomidorowym , makaron i kapustka czerwona na ciepło. 
21 maja 2023 08:14 / 3 osobom podoba się ten post
Mam grochową na wędzonce z czosnkiem i majerankiem. Świeże maggi z ogródka  dodałam , Jeśli będzie tak smakowała jak pachnie to będę zadowolona
  .
21 maja 2023 08:24 / 4 osobom podoba się ten post
Sznycel indyczy , ziemnialki, kalarepka z bulka tarta, salata . owoce
21 maja 2023 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
Stampfkartoffeln, mięsko to wczorajsze klopsiki i mięsko obrane z ugotowanych pałek z kurczaka. Obrane i pokrojone w małe kawałki, klopsiki także. Wszystko w białym sosie. Mizeria i sałata. Pokrojona w talarki marchewka z ugotowanej zupy. A ten wywar jutro na pomidorówkę. Traudl je jak wróbelek, on więcej. Nachtisch to budyń i malinki oraz jagody. Ale tu nie wymagają tego nachtiszu. Miałem ochotę. Jak się gościć, to się goscić