Co dzisiaj gotujesz na obiad? 19

07 czerwca 2023 10:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dziś zupa z białych i zielonych szparagów. 
 
07 czerwca 2023 10:56 / 3 osobom podoba się ten post
U nas robota na podwórku więc znów grill będzie. Dziś karp z grilla i gruchę zrobię kaszanki z grilla bo już chodzi za mną kaszanka taka z cebulką grillowana. Do tego młode ziemniaczki z maselkiem i ziołami ( też z grilla) i sałata plus pomidory. 
Wygodnie bo położę na ruszta i nie muszę stać przy kuchni a tym samym pomogę mojemu przy pracy. 
07 czerwca 2023 11:36 / 3 osobom podoba się ten post
Sałata, wczorajsza zupa jarzynowa,dziewczyny wrzucą sobie do niej wege kiełbaski,jogurt z kawałkami świeżych moreli,soki warzywne do picia 
07 czerwca 2023 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Ja eksperymentalnie zrobię chłodnik z jogurtu z ogórkiem i koperkiem do tego młode ziemniaki ,ale to na   16-17 godzinę .
07 czerwca 2023 16:05 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja eksperymentalnie zrobię chłodnik z jogurtu z ogórkiem i koperkiem do tego młode ziemniaki ,ale to na   16-17 godzinę .

Eksperyment okaże się sukcesem 
W upalne dni często sobie taki obiadek serwuję,tylko raz z chlopaczkiem (kefirkiem),a raz z dziewczynką (maślanka mragowskay)
07 czerwca 2023 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
A brak obiadu
Kupiłam sushi z awokado, sałata i truskawki
07 czerwca 2023 17:24 / 4 osobom podoba się ten post
Szparagi, ziemniaki z wody i jajko sadzone
08 czerwca 2023 05:36 / 3 osobom podoba się ten post
St.Galler Bratwurst,ziemniaki, salata
08 czerwca 2023 06:23 / 3 osobom podoba się ten post
Nic . Dzień lenia bo jedziemy do "moich teściów"  na obiadek . Smacznego 
08 czerwca 2023 07:13 / 3 osobom podoba się ten post
Małe kartofelki rozmarynowe z piekarnika, kotlety z ciecierzycy, sałata, jogurt,sok warzywny
08 czerwca 2023 08:01 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba tylko keto koktaj truskawkowy. Za gorąco jest. Może zjemy w terenie :) 
08 czerwca 2023 08:25 / 4 osobom podoba się ten post
Też upalnie , więc zupa krem ze szparagów truskawki 
08 czerwca 2023 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Eksperyment okaże się sukcesem :-)
W upalne dni często sobie taki obiadek serwuję,tylko raz z chlopaczkiem (kefirkiem),a raz z dziewczynką (maślanka mragowskay):-(

I pewnie dzisiaj powtórkę zrobię 
08 czerwca 2023 13:28 / 3 osobom podoba się ten post
Za kotletami z samej tylko ciecierzycy,bez jakiejś kaszy czy warzyw nie przepadam,ale dzisiaj nie chciało mi się długo stać przy garnkach,to zrobiłam takie expresowe . I muszę przyznać,że z tymi kartofelkami i sałatą, całkiem dobrze smakowały. Dziewczynom nawet bardzo,ale im wszystko co roślinne smakuje
Z jednego słoika (400g) ciecierzycy wyszło 6 kotletów,akurat po 2 sztuki na głowę,a właściwie na talerz. Teraz pobiegnę sobie gdzieś,bo słońce jednak już o 10tej wróciło do Hamburga i znów pięknie grzeje ☀️
09 czerwca 2023 12:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj pierwszy dzień wolny od gotowania. Podopieczny wymyślił, żeby w piątek jeść zgodnie ze swoją tradycją inne potrawy, które kupować będę w mięsnym. Tak więc dzisiaj kupiłem mu na obiad Afpelstrudel mit Kompott.
A sobie w mikrofali gotowca, Lasagne. Smaczne.