Powitajki przy kawie 74

24 czerwca 2023 06:07 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Spokojnego i dobrego dnia opiekunkowo. 
24 czerwca 2023 06:24 / 6 osobom podoba się ten post
Witamw ten cudny sobotni poranek
24 czerwca 2023 06:34 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry krzatam się cichutko , bo dom śpi  .Cała noc padał deszcz, bardzo lubię odgłos kropli i dzwonienie rynny.  Wprawdzie noc przerwana powrotem rodziny , wszystko jednak odbyło się szybko i sprawnie 
Taki samotny wieczór przydałby się częściej 
Zrobiłam to co powinnam, nie ukrywając się w łazience i nie chodzi tu o to o czym myślicie ale o jawna depilację . Jest fajnie 
Dobrego dnia .
 
24 czerwca 2023 07:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo słońce juzw pełnej krasie  udanego dnia . 
Gusiu miłego dnia s Lueneburg u. 
  TosKTos jeszcze ma wolne? Szwajcarski desant chyba .  
24 czerwca 2023 09:30 / 4 osobom podoba się ten post
Ahoj.  Będąc teraz w Brandenburgii, co mnie urzekła, tak się zastanawiam na cholere ja tyle czasu jezdziłam w świat kilometry i multi godziny. Oprócz zwiedzania, moge pow ze to była głupota.  Nie zamieniłabym już Oderbruch na zadne inne klimaty i bayery. 
I nie muszę odliczać ?  
 
Moc z nami ! ?✌
24 czerwca 2023 09:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Matko,to całą sztukę teatralną wystawiły. Zdjęcia pewnie córka mamie robiła. Hmm, nikt nie skrytykował jej za to,że zamiast wziąć się za robotę,wyręczyć mamę,to się w fotoreporterkę bawiła ?

Czy kogoś stąd ten artykuł dotyczy ? ?
Wydawało mi się, że to kaczka dziennikarska....  
24 czerwca 2023 09:49 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Czy kogoś stąd ten artykuł dotyczy ? ?
Wydawało mi się, że to kaczka dziennikarska....  

Im mniej szumu wokół artykułu,tym lepiej. Szybciej wszyscy o nim zapomną 
24 czerwca 2023 09:54 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) słońce juzw pełnej krasie :najlepszego2: udanego dnia . 
Gusiu miłego dnia s Lueneburg u. 
  TosKTos jeszcze ma wolne? Szwajcarski desant chyba . :moje_wakacje: 

Dziękuję, jestem już w drodze. Pogoda wymarzona na wycieczki, słonecznie,lekki wietrzyk,bez upału (jeszcze). To dobrze bo kapelusza zapomniałam .
Pogodnej,spokojnej soboty życzę 
24 czerwca 2023 10:06 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Im mniej szumu wokół artykułu,tym lepiej. Szybciej wszyscy o nim zapomną 

No tak, ale nie odpowiedziałaś na pytanie ?
Jeśli tak, to mogłaby się ta osoba wypowiedziec tutaj, o co chodzi. Czyzby to Niemcy chcieli nam zaszkodzić? Czy było jakieś drugie dno tej syt? Warto byłoby znać zdanie drugiej strony czyli opiekunki.    Siedziec cicho i przyzwalać się tak traktować to nie tędy droga..
24 czerwca 2023 10:13 / 3 osobom podoba się ten post
Kamaa84

No tak, ale nie odpowiedziałaś na pytanie ?
Jeśli tak, to mogłaby się ta osoba wypowiedziec tutaj, o co chodzi. Czyzby to Niemcy chcieli nam zaszkodzić? Czy było jakieś drugie dno tej syt? Warto byłoby znać zdanie drugiej strony czyli opiekunki.    Siedziec cicho i przyzwalać się tak traktować to nie tędy droga..

Już się wypowiedziała ,kilka dni temu
24 czerwca 2023 10:14 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dziękuję, jestem już w drodze. Pogoda wymarzona na wycieczki, słonecznie,lekki wietrzyk,bez upału (jeszcze). To dobrze bo kapelusza zapomniałam :oczko1:.
Pogodnej,spokojnej soboty życzę :najlepszego3:

Życzę fajnego wolnego dnia
24 czerwca 2023 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gazeta jak gazeta, ale tą rodzinę to się powinno postawic przed sądem, poświęcić wszystkie środki, zażądać oficjalnych przeprosin i odszczekania tego jak i zadośćuczynienia . Oczywiście. Niech nie będą bezkarni. Bo popłynęli ewidentnie.   A firma winna pomóc swojemu pracownikowi w tym. Oczywiście. Pierwsza!  Skandal, co oni wyprawiają i że się nie boją konsekwencji.  Temat nie powinien ucichnąć właśnie! Powinien zostać nagłośniony o bucie, chamstwie i oszustwie niemców.
24 czerwca 2023 11:52 / 4 osobom podoba się ten post
Gazeta taka sama pazerna na każdego centa jak i niemiecka rodzinka nie chcąca przepuścić okazji, żeby przyoszczędzić . Artykuł jest w ramach abonamentu i z zaznaczeniem , że tylko u nich takie atrakcje.
Gazetka ma swojego fanpejdża i tam im można strzelić wirtualnie w buziunię i to w ich niemieckim ojczystym języku.Nawet trzeba to zrobić a nie kryć się po kątach.  Chcieć to móc-odwagi! 
 
Pózno już, ale z checklisty , którą około7.00 sporządziłam już mam odhaczone zakupy, porządki a i obiad już ugotowany. 
Dziś raczej będziemy nadrabiać domowe zaległości , ale jutro przy sprzyjającej pogodzie skoczymy również gdzieś popływać.
Jezioro w lesie na razie odpada, gdyż odwiedzają je tam jakieś babochłopy .
 
Dzien dobry , pracującym spokojnego dnia, wypoczywającym czynnie , czy polegującym na wolnym-miłego wypoczynku :) 
24 czerwca 2023 11:54 / 6 osobom podoba się ten post
Witam w samo południe 
Zaraz obiadek, potem pauza, słowem laba jak zawsze. 
Niespokojnie w Rosji. 
A tu spokój. Z nudów chodnik przed blokiem wysprzątałem ?
???
Miłego popołudnia Opiekunkowo
24 czerwca 2023 13:50 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Im mniej szumu wokół artykułu,tym lepiej. Szybciej wszyscy o nim zapomną 

Masz Gusiu rację dać na luz i zapomnieć 
 
Ciągać się po sądach płacić tłumaczowi, prawnikom ,. dojazdy , nerwy 
Odłożyć to w miejsce niedostępne i nie ruszać
Po prostu opiekunka trafiła na stalkerow .