Powitajki przy kawie 74

24 czerwca 2023 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
Kamaa84

Czy kogoś stąd ten artykuł dotyczy ? ?
Wydawało mi się, że to kaczka dziennikarska....  

Zeby nie chować się, udostepniam artykuł z Bilda.W poniedziałek z radcą prawnym będę domagała się przeproszenia za znieslawienie i kilka fotek, które rodzina niemiecka ściagła mi z fb i udostepniono moje dane.Nie czuję się w niczym winna i nie mam zamiaru być utożsamiana jako Polka, która tylko je, śpi do południa i żre ciasto ze śmietaną.Ledwo się trzymam,pospisywałam wszystkie punkty i pytania,bo rozmowa będzie prwnie długa.A tam oczywiście wrocila poprzedniczka,ktora z nudów myła okna w całym domu i siedziala do późna z Seniorką.Postawiłam sie,mowiac co mam w umowie,jaki czas pracy i co należy do moich obowiazkow.

24 czerwca 2023 16:27 / 1 osobie podoba się ten post
Kamaa84

Czy kogoś stąd ten artykuł dotyczy ? ?
Wydawało mi się, że to kaczka dziennikarska....  

Zeby nie chować się, udostepniam artykuł z Bilda.W poniedziałek z radcą prawnym będę domagała się przeproszenia za znieslawienie i kilka fotek, które rodzina niemiecka ściagła mi z fb i udostepniono moje dane.Nie czuję się w niczym winna i nie mam zamiaru być utożsamiana jako Polka, która tylko je, śpi do południa i żre ciasto ze śmietaną.Ledwo się trzymam,pospisywałam wszystkie punkty i pytania,bo rozmowa będzie prwnie długa.A tam oczywiście wrocila poprzedniczka,ktora z nudów myła okna w całym domu i siedziala do późna z Seniorką.Postawiłam sie,mowiac co mam w umowie,jaki czas pracy i co należy do moich obowiazkow.
24 czerwca 2023 16:28 / 1 osobie podoba się ten post
Maluda

Zeby nie chować się, udostepniam artykuł z Bilda.W poniedziałek z radcą prawnym będę domagała się przeproszenia za znieslawienie i kilka fotek, które rodzina niemiecka ściagła mi z fb i udostepniono moje dane.Nie czuję się w niczym winna i nie mam zamiaru być utożsamiana jako Polka, która tylko je, śpi do południa i żre ciasto ze śmietaną.Ledwo się trzymam,pospisywałam wszystkie punkty i pytania,bo rozmowa będzie prwnie długa.A tam oczywiście wrocila poprzedniczka,ktora z nudów myła okna w całym domu i siedziala do późna z Seniorką.Postawiłam sie,mowiac co mam w umowie,jaki czas pracy i co należy do moich obowiazkow.

Znerwów puściłam podwójnie.
24 czerwca 2023 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Chyba jesteś masochistką.
Po co to wstawiasz i odświeżasz 
Nie rozumiem tego ni w ząb
 
24 czerwca 2023 17:43 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Chyba jesteś masochistką.
Po co to wstawiasz i odświeżasz 
Nie rozumiem tego ni w ząb
 

Chcę skończyć z domysłami.
24 czerwca 2023 17:52 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Chcę skończyć z domysłami.

Jak chcesz skończyć to odpuść. Masz tyle kasy żeby ciągać się po sądach
Będziesz pracowała na adwokata ?
To gra nie warta świeczki. Ludzie żyją takimi sprawami.  Nie czytaj głupot , sama wiesz jak było .
24 czerwca 2023 18:11 / 5 osobom podoba się ten post
Kuźwa ludzie co wy?!  Ktoś kogos pogrzebał żywcem, potraktował jak niewolnika, upokorzył prześmiewczo i puścił to show w świat. To jest badyntyzm i przestępstwo.  Mało tego jeszcze żąda pieniędzy!   Jak można nie chciec kary dla tej rodziny?? Oni muszą to posprzątać. Jezeli sprawa jest oczywista to nie jest to nic trudnego dla dobrego prawnika.  
Masochizmem jest właśnie pozwalanie na takie traktowanie i siedzenie cicho jak jakiś sługa od pola co podpisuje się krzyżykiem.?‍♀️
24 czerwca 2023 18:23 / 4 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Kuźwa ludzie co wy?!  Ktoś kogos pogrzebał żywcem, potraktował jak niewolnika, upokorzył prześmiewczo i puścił to show w świat. To jest badyntyzm i przestępstwo.  Mało tego jeszcze żąda pieniędzy!   Jak można nie chciec kary dla tej rodziny?? Oni muszą to posprzątać. Jezeli sprawa jest oczywista to nie jest to nic trudnego dla dobrego prawnika.  
Masochizmem jest właśnie pozwalanie na takie traktowanie i siedzenie cicho jak jakiś sługa od pola co podpisuje się krzyżykiem.?‍♀️

Tak, właśnie to mogli spotkać każda / każdego z nas .   
Warto by zrobić burze mózgów , żeby to przez jakąś instytucje poszło . Koszty adwokata mogą być spore.   Też pomoc .
24 czerwca 2023 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Kamaa84

Kuźwa ludzie co wy?!  Ktoś kogos pogrzebał żywcem, potraktował jak niewolnika, upokorzył prześmiewczo i puścił to show w świat. To jest badyntyzm i przestępstwo.  Mało tego jeszcze żąda pieniędzy!   Jak można nie chciec kary dla tej rodziny?? Oni muszą to posprzątać. Jezeli sprawa jest oczywista to nie jest to nic trudnego dla dobrego prawnika.  
Masochizmem jest właśnie pozwalanie na takie traktowanie i siedzenie cicho jak jakiś sługa od pola co podpisuje się krzyżykiem.?‍♀️

Dobrze doradzać , gorzej  tkwić w tym . Po co powielać takie informacje już by u nas ucichlo 
Mam nadzieję że już wszyscy nasicili się i , zaspokoili ciekawość
Nie jeden raz już była taka sytuacja i co ? rodzina niemiecka ucierpiała .? Dziwię się zamiast  uciszyć sprawę to ciągle ktoś chce zaspokoić ciekawość
Opiekunka jak chce niech dochodzi sprawiedliwości w ciszy i spokoju .Takie mielenie nie wpływa pozytywnie . No i kasa ..
 
 
24 czerwca 2023 19:23 / 3 osobom podoba się ten post
Spadam z forum,co napiszę,to źle.Bedę zaglądać,ale wylogowuję się.Fajnie tu było.
24 czerwca 2023 19:23
Spadam z forum,co napiszę,to źle.Bedę zaglądać,ale wylogowuję się.Fajnie tu było.
24 czerwca 2023 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
Wygląda na to , że artykuł został usunięty. Odnosniki z fanpage'a nie działają. Nagłówek tylko sie jeszcze w wynikach wyszukiwania pokazuje, ale powinien zniknąc za kilka dni. 
24 czerwca 2023 19:48 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Spadam z forum,co napiszę,to źle.Bedę zaglądać,ale wylogowuję się.Fajnie tu było.

Nie spadaj
24 czerwca 2023 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Nie spadaj:przytul aniola:

Może przyda się kilka dni izolacji Niech nie czyta , uspokoi się troszkę. Wiem że to boli ale niestety takie mamy czasy 
Ludzie latami sądzą się za hejt , stalking , zniewagę.
Przykre 
Maluda zrób parę dni dla siebie 
Wspieram  Ciebie w myślach.
24 czerwca 2023 19:56 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Spadam z forum,co napiszę,to źle.Bedę zaglądać,ale wylogowuję się.Fajnie tu było.

Trzaśnij drzwiami wychodząc, powietrze ujdzie . Pamiętaj jak się podzielisz troskami to trochę lżej na duszy . 
Wracaj .