Powitajki przy kawie 74

23 czerwca 2023 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Oj, oj. To dotyczy tego, co było zamieszczone na fb. 

Nie będę "oj ojać", nie wiem co tam na  tym fb się dzieje i nie jestem ciekawa. Mniej nerw 
23 czerwca 2023 13:22 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Nie czytałem :-)

Artykuł poszedł trochę w pięty. 
Dobra jest ta sesja zdjęcia. Seniorka wystroiła się w perły i do adwokata i do prasowania ,sprzątania i nawet gotowania . 
23 czerwca 2023 13:24 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Nie czytałem :-)

Nie wierzę 
23 czerwca 2023 13:28 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ale co,stało się coś ? Ktoś nadużył czyjegoś zaufania ?

Każdy czytai nie tylko między wierszami . Każdy też ma prawo zgadzać albo nie z poglądami czy wnioskami innej osoby . Niech tak zostanie jak jest
Wnioski wyciągnięte .
 
Dostałam pismo że swojej ostatniej firmy i przyznam się bez bicia, że nie wszystko rozumiem. No qrcze blade, myślałam,ze dobrze gadam. Jednak mam problem
Muszę poprawić w profilu 
 
23 czerwca 2023 13:28 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Artykuł poszedł trochę w pięty. 
Dobra jest ta sesja zdjęcia. Seniorka wystroiła się w perły i do adwokata i do prasowania ,sprzątania i nawet gotowania . 

Matko,to całą sztukę teatralną wystawiły. Zdjęcia pewnie córka mamie robiła. Hmm, nikt nie skrytykował jej za to,że zamiast wziąć się za robotę,wyręczyć mamę,to się w fotoreporterkę bawiła ?
23 czerwca 2023 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Każdy czytai nie tylko między wierszami . Każdy też ma prawo zgadzać albo nie z poglądami czy wnioskami innej osoby . Niech tak zostanie jak jest
Wnioski wyciągnięte .
 
Dostałam pismo że swojej ostatniej firmy i przyznam się bez bicia, że nie wszystko rozumiem. No qrcze blade, myślałam,ze dobrze gadam. Jednak mam problem
Muszę poprawić w profilu 
 

Już załapałam,z rana nie bardzo wiedziałam o co chodzi.
A co do firmy to co,chcą Ci jakieś dodatkowe geldy wypłacić i nie możesz zrozumieć za co?
23 czerwca 2023 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Matko,to całą sztukę teatralną wystawiły. Zdjęcia pewnie córka mamie robiła. Hmm, nikt nie skrytykował jej za to,że zamiast wziąć się za robotę,wyręczyć mamę,to się w fotoreporterkę bawiła ?

Zdjęcia podpisał fotograf Bildu. Jakby to on je robił. W komentarzu - Czy Bild tam był?  Tak , Bild posłał tam opiekunkę , żeby ta ka historię stworzyć. 
Mało negatywnych . 
23 czerwca 2023 13:44 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już załapałam,z rana nie bardzo wiedziałam o co chodzi.
A co do firmy to co,chcą Ci jakieś dodatkowe geldy wypłacić i nie możesz zrozumieć za co?:-)

Chciałabym , chciała....
Nie, tak jak pisałam odeszłam m. innymi z powodu nowej szefowej 
Ci co zostali część też odeszła a ci co zostali walczą z nią ostro . Przysłali mi pismo do poczytania co jej zarzucają i sugerują, że musi ona odejść albo oni odejdą .
 
Są podpisy rodziców podopiecznych , opiekunów z heimu  
80 % rozumiem ale są określenia takie że musiałam prosić wujka Google o pomoc 
 
 
23 czerwca 2023 13:48 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Nie będę "oj ojać", nie wiem co tam na  tym fb się dzieje i nie jestem ciekawa:-). Mniej nerw :lol1:

Też, nawet nie myślę podglądać . Niech się produkują.
23 czerwca 2023 14:22 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Dzień dobry :-)
Jeszcze dziś chłodniej, a do niedzieli coraz cieplej. W pracy dzień podobny do dnia, zleci szybko czas do powrotu mojego do kraju. Wszystko ok, super. 
Przed jedenastą przejdę się kupić pdp piątkowy obiad od Metzgera. Tradycję chce kultywować. Tu są codziennie trzy zastawy obiadowe do wyboru w cenie 6,90 euro. Dziś pdp wybrał sobie filet rybny z jakąś Hamburger salat, haha.
Nie lubi w domu filetu smażonego, a mi mówi, że spróbuje, gdy mu kupię. Przyzwyczajenia, wraca do przeszłości niedawnej. W kuchni po posiłkach przynoszę mu jego biuro, haha. Rolatorek z mapami, zeszytami, notesami. Ale przeważnie ślęczy nad mapą Chiemsee. Patrzy się i patrzy się, nawet i dwie godziny w nią. Jeszcze trzy lata byli tam, dwa razy z rzędu, na urlopie. Żyje wspomnieniami. Zwłaszcza, że żona w szpitalu i nie wiadomo, czy powróci jeszcze do domu. Jestem jego przyjacielem... Tak mi powiedział ostatnio. Ale nikt mu żony nie zastąpi. Smutne to życie staruszków :-(
 
Miłego dnia :buziaczki:

A zobacz jaki sos jest w tej sałacie?
23 czerwca 2023 14:52 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A zobacz jaki sos jest w tej sałacie?

Majonezowy. To jest odmiana Kartoffelsalatu. Nie jadlem, bo tylko jemu kupiłem. Sobie coś innego zrobiłem. 
23 czerwca 2023 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Majonezowy. To jest odmiana Kartoffelsalatu. Nie jadlem, bo tylko jemu kupiłem. Sobie coś innego zrobiłem. 

Narobiłeś mi apetytu na taką sałatkę
Zrobie jutro tylko wg innej recepturyt, takiej  z  jabłkiem .
23 czerwca 2023 19:47 / 6 osobom podoba się ten post
Maluda

Już mi poradziła, że w Polsce mam iść na policję,bo to już sprawa o zniesławienie.

Coś Cię ta kobieta w maliny wpuszcza. Pisz do tego niewydarzonego Bilda czy jak mu tam pismo z ządaniem usunięcia artykułu z przestrzeni publicznej a do Landespolizei własciwej adresowi zamieszkania rodziny niemieckiej zgłoś incydent. Skontaktuj się z policją, porób screeny, opisz sprawę. Może da radę meilowo .
Poczytałam sobie, straciłam apetyt na kolację.
Mimo wszystko dzien dobry wszystkim, odpoczynek weekendowy czas zacząć . 
23 czerwca 2023 20:49 / 3 osobom podoba się ten post
Za tydzień lipiec się zacznie i wnet za karpiem będziemy biegać .Cieszcie się zyciem i nie zawracajcie sobie głowy duperelami . 
 
Gdzie jechać na urlop , chce nad nasze morze w lipcu, bo sierpień już mam zaplanowany .  
24 czerwca 2023 05:42 / 6 osobom podoba się ten post
Doberek sobotnio, nawet sobie pospałam.Dzisiaj trochę odetchnę,bo pdp jedzie na obiad do restauracji.I gitara, będzie jak w filmie -Kevin sam w domu,z tą różnicą, że to ja będę sama-dobre i te dwie godzinki.Teraz mocna czarna i kolejny dzień świra.No,to śpijcie dalej.