Powitajki przy kawie 74

28 maja 2023 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ja też znalazłam na allegro właśnie taha. Dziękuję . Kupię sobie. Może mnie przestanie boleć głowa. 

Dusiu,upewnij się że oryginalna.  Wiesz,chodzi o to z jakich materiałów jest zrobiona. No i polski produkt a nie chińszczyzna.Ja kupiłam w sklepie na akumata.pl. Nazywa się Długa mata do akupresury z poduszką. Właśnie zajrzałam na stronę i widzę że są w promocji. Jest też blog,na tej stronie,z różnymi ciekawostkami. Ja kupiłam sobie jeszcze szczotkę do masażu na sucho. Qrcze,drapie, albo się jeszcze nie przyzwyczaiłam,ale działa lepiej niż najlepszy pilling ?
29 maja 2023 05:35 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry rześko dzisiaj  a u  mie ? Do kaszlu doszło kichanie . Mam całą gamę dobrze , że żołądek jeszcze nie strajkuje 
Nawet na kawę nie mam ochoty 
Co się dzieje w państwie duńskim ?
 
Dobrego dnia .
29 maja 2023 05:39 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nawet gdzieś zdjęcie wystawiałam. Pomaga na wiele rzeczy :-). Na kręgosłup,migreny,pobudza krążenie,to taki rodzaj akupunktury. Na pewno wpływa na jakość snu. Ja co prawda problemów ze snem nie miałam,ale czytałam po nocach a teraz zasypiam przed 23cią.

Ooo coś nowego ,może też sobie kupię ? Kości od czasu do czasu dają znać, że je mam 

 
29 maja 2023 06:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu,upewnij się że oryginalna.  Wiesz,chodzi o to z jakich materiałów jest zrobiona. No i polski produkt a nie chińszczyzna.Ja kupiłam w sklepie na akumata.pl. Nazywa się Długa mata do akupresury z poduszką. Właśnie zajrzałam na stronę i widzę że są w promocji. Jest też blog,na tej stronie,z różnymi ciekawostkami. Ja kupiłam sobie jeszcze szczotkę do masażu na sucho. Qrcze,drapie, albo się jeszcze nie przyzwyczaiłam,ale działa lepiej niż najlepszy pilling ?

Dobrze. Dziękuję. Kupię napewno kupię . Koleżanka córki ( wspollokatorka) ma taką . Młoda dziewczyna a bóle kręgosłupa miała i teraz mówi, że jest lepiej. I moja Daria się przymierza do kupna bo migreny jej dokuczają. Dziękuję 
29 maja 2023 06:23 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry . I ostatni tydzień ( nie cały przede mną).
W przyszłym tygodniu zacznie mi się w domciu maraton fryzjersko - kosmetyczny i butikowy bo muszę kieckę na wesele na 10 czerwca kupić. A że Boże Ciało wypada też to do środy muszę się z tym wyrobić. Trochę schudłam więc myślę, że cis tam na siebie ścianę.  wesele na 2 dni więc i dwa stroje.  Ma być skromnie i elegancko bez ekstrawagancji bo ja tego nie lubię. 
Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia. 
29 maja 2023 06:45 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! 
29 maja 2023 08:27 / 6 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam ekipę pracującą ?
29 maja 2023 09:20 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i pozdrawiam serdecznie 
29 maja 2023 09:24 / 4 osobom podoba się ten post
29 maja 2023 09:29 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Pozdrawiam ekipę pracującą ?

Witamy,witamy 
Już miałam list gończy za Tobą wysyłać bo zniknęłaś  po angielsku 
I witam wszystkich w słoneczny ale rześki, świąteczny poranek ☀️.
Pospałyśmy z pedepcią dzisiaj że hohoho 
Dopiero po śniadaniu,zaraz partyjka Malefitz Barrikaden,obiad i pobiegnę do Stadtparku na pauzie. To moje ulubione miejsce w pobliżu.
Przyjemnego dnia życzę 
29 maja 2023 09:32 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ooo coś nowego ,może też sobie kupię ? Kości od czasu do czasu dają znać, że je mam 
:bzy_bzy:
 

Tak jak napisałam wcześniej,zajrzyj na akumata.pl , dowiesz się więcej o tej macie tortur 
29 maja 2023 09:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo po wczorajszlych wojażach wszystkie liście się odzywają Może też czas na matę?
Udanego pfingstowania
29 maja 2023 11:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak jak napisałam wcześniej,zajrzyj na akumata.pl , dowiesz się więcej o tej macie tortur :-)

Już z samego rana zajrzałam 
.Od patrzenia nic nie bolało 
29 maja 2023 11:22 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Już z samego rana zajrzałam 
.Od patrzenia nic nie bolało :lol3:

To tak jak i ja 
Już pajączka na plecy przymierzyłam,celulit rollerem pogonilam i aromaterapię też mam za sobą . Wszystko w głowie oczywiście ?
29 maja 2023 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Dzień dobry Opiekunkowo:-) po wczorajszlych wojażach wszystkie liście się odzywają Może też czas na matę?
Udanego pfingstowania:moje_wakacje:

Eee tam, liściom mata nie pomoże