Powitajki przy kawie 74

27 maja 2023 08:13 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo dzisiaj trochę też popracuję
27 maja 2023 08:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piękna sobotę . Dopiero wygrzebałam się z pior .Nie spalam od wczesnych godzin porannych.Co raz bardziej lubię sobie dolezec  Sobota to też dzień pracy zaraz ogarnę co nie co i biorę się za obiad .
Wam też leniwej soboty życzę .
Dobrego dnia .
27 maja 2023 09:19 / 7 osobom podoba się ten post
27 maja 2023 10:21 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  pięknej soboty życzę wszystkim 
27 maja 2023 10:44 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Oj! 2x:smiech3:

Coś od wczoraj Ci się dubluje 
27 maja 2023 10:55 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Dzień dobry w piękna sobotę . Dopiero wygrzebałam się z pior:-) .Nie spalam od wczesnych godzin porannych.Co raz bardziej lubię sobie dolezec :-) Sobota to też dzień pracy zaraz ogarnę co nie co i biorę się za obiad .
Wam też leniwej soboty życzę .
Dobrego dnia .

Jak ja kocham takie doleżanie
I dzień dobry w piękną, słoneczną sobotę ☀️
Dopiero w U-bahnie, coś nie mogłam się wygrzebać. Wolne,nie lubię jednak zostawiać czegoś nie dokończonego. Bo i jeszcze po pieczywo stałam w długiej kolejce w piekarni. Ale już w drodze. Najpierw jadę do centrum,do Planten &Bluhmen wybiorę się po południu. Na Tageskarte geldy dostałam,na kawę też. Czekam na czerwiec, dziewczyny fundną mi 49 euro Ticket, dopiero będę się rozjeżdżać. Pewnie kieszonkowego nie będzie,ale obowiązku nie mają,bilety też przecież nie wszyscy podopieczni nam kupują. No to ruszam na podbój Hamburga,ciekawe co mi dzisiaj zaoferuje . Pięknej, słonecznej spokojnej soboty życzę 
Anka z Hamburga, jesteś w mieście? Odezwij się, może w końcu uda nam się spotkać 
27 maja 2023 11:04 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Coś od wczoraj Ci się dubluje :-)

Czkawkę chyba ma  Chociaż damie nie wypada się do tego przyznać .Tak jak bąka 
27 maja 2023 11:06 / 2 osobom podoba się ten post
U nas wiatr zimny .A ja pokasluje 
27 maja 2023 12:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czkawkę chyba ma :-) Chociaż damie nie wypada się do tego przyznać .Tak jak bąka :lol3:

Przyznam się.....
27 maja 2023 12:19 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Coś od wczoraj Ci się dubluje :-)

Od wczoraj ???Nie....
27 maja 2023 12:25 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Od wczoraj ???Nie....:-)

Tak 
"Raj dla pszczółek" pod zdjęciami 
27 maja 2023 12:38 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tak :-)
"Raj dla pszczółek" pod zdjęciami :oczko:

Oj, mój  telefon się  wygłupia 
27 maja 2023 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Dziś sobota i weekend jest. Przypominam , że w poniedziałek w DE święto i sklepy zamknięte. Z racji tej dziś muszę uzupełnić zapasy i dokupić parę rzeczy. Wszystkim życzę spokojnego dnia i jak najwięcej słońca i na niebie i w życiu bo u mnie świeci ☀️ i takie i takie. Jeszcze tylko tydzień i już widzimy się z moim kochanie ❤️. :radosc1: i córcia.
A teraz z racji że jestem koło Hamburga to dojeżdżam GTV do Świnoujścia i moje kochanie zjedzie z promu i jedziemy razem do domciu . Będzie mu lżej bo trochę i ja poprowadzę auto. Od Świnoujścia mamy jeszcze około 8 godzin jazdy.
Zgapil się i już było za późno bo mógł kupić prom do Kiel i tutaj do seniorów miałby po mnie 45 km tylko . No trudno. Ja za busa nie płacę to ja dojadę do niego.
Miłego dnia opiekunkowo. 

Dusia, dopiero załapałam że jesteś gdzieś blisko Hamburga. Trzeba było wcześniej się odezwać, byłaby możliwość na wspólną kawę czy cóś ?
28 maja 2023 05:27 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry na mnie czeka ciepłe pachnące łóżeczko .Myślę, że do 15 tej pośpie .
Spokojnej , ciepłej i dobrej niedzieli 
28 maja 2023 06:31 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusia, dopiero załapałam że jesteś gdzieś blisko Hamburga. Trzeba było wcześniej się odezwać, byłaby możliwość na wspólną kawę czy cóś ?

Blisko i auto mam nie neguje niestety szczerze powiem dziadek ręka w gipsie więc wymaga non stop pomocy. Wprawdzie seniorki nie ma ( ma wrócić w środę o ile wróci bo jest źle) ale córka pracuje ( jeszcze młoda kobieta 54 lata) i tylko w weekendy do nas zagląda . Niestety dnia wolnego nie mam tutaj . Może kiedyś...