Powitajki przy kawie 74

28 maja 2023 06:33 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  Dla mnie i dla Anki ostatnia niedziela na tym adresie.  Słońce ☀️ już zagląda do okien i słucham koncertu ptaków. 
Wszystkim życzę spokojnego i pogodnego dnia . 
28 maja 2023 07:22 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry !
28 maja 2023 08:58 / 5 osobom podoba się ten post
28 maja 2023 09:54 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam i pozdrawiam opiekunkowo  cudownej niedzieli życzę wszystkim 
28 maja 2023 10:05 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo miłego swietowanua
Ja dzisiaj koleżanka z opieki , rowery dwa i jeziora trzy
28 maja 2023 14:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry niedzielnym popołudniem. Po sobotnich wędrówkach dzisiaj spokojnie w domu. Wczoraj chciałam założyć nowe sandały ale szybko je zdjęłam. Za ładne do moich "nie zrobionych"stóp . Dzisiejszą pauzę przeznaczyłam na pedicure i manicure 
Już stópki zadbane, od razu lepiej się czuję. Dłoniom daję odpocząć. Choć bardzo lubię czerwone pazury,to ograniczyłam się do odżywki. Po tych ciągłych hybrydach paznokcie słabsze mi się zrobiły, pękają i ogólnie nie wyglądają na zdrowe. Do lipca będę je tylko odżywką malować. Za godzinę spodziewamy się gości,przyjedzie siostra pedepci z mężem i ciastem truskawkowym. Już myślałam że sama coś upiekę. Mam ochotę na proste a pyszne ciasto z morelami. Sprawdzony przepis od mojej przyjaciółki. Zawsze się udaje a ładne, świeże morele, prawie wszędzie można kupić. Może na następny weekend upiekę . Babcia drzemie,ja poleguję . Na akumacie oczywiście?.
Przyjemnej jeszcze świątecznej niedzieli życzę 
28 maja 2023 15:33 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jakby nie patrzyl, to sąd może , ale musi  przyznać racji powodowi. Nie zawsze wygrywa ten kto ma rację 
 Niestety.
Cały szkopul w tym, że zatrudnia pośrednik.tylko po to żeby kasa się podzielic .
 
Trzeba przelamac zła passe Kruszynki niech się ktoś wymieni sie z nią na sprawdzonym miejscu  
Agencje zawsze mozna  zmienić  Często miejsce dobre ale już opiekunka nie wraca .

Mleczko,z tą wymianą to nie taka prosta sprawa. Ja swoje miejsce sprawdziłam, jestem trzeci raz. Trudno byłoby mi zaproponować te miejsce komuś,kogo nie znam osobiście. O Maludze wiem tyle,ile sama o sobie pisze. Przykro mi że ostatnio nie bardzo Jej się układa ale moja, sprawdzona Stella, raczej by Jej nie odpowiadała. Czytając Jej posty, wiem,mniej więcej,jakie ma oczekiwania. Tutaj niestety nie ma ani takich warunków socjalnych,ani stałego rytmu dnia, nigdy nie można przewidzieć co kolejny dzień przyniesie. Myślę że Kruszynka nie czuła by się tutaj dobrze, podobnie jak moja pierwsza zmienniczka. Ledwo dociągneła do końca i już nie wróciła. Możliwe że ci  którzy mają fajne miejsca, potrzebują kogoś na dłużej niż na miesiąc i dlatego się do Maludy nie zgłaszają 
28 maja 2023 16:00 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry niedzielnym popołudniem. Po sobotnich wędrówkach dzisiaj spokojnie w domu. Wczoraj chciałam założyć nowe sandały ale szybko je zdjęłam. Za ładne do moich "nie zrobionych"stóp :oczko:. Dzisiejszą pauzę przeznaczyłam na pedicure i manicure :-)
Już stópki zadbane, od razu lepiej się czuję. Dłoniom daję odpocząć. Choć bardzo lubię czerwone pazury,to ograniczyłam się do odżywki. Po tych ciągłych hybrydach paznokcie słabsze mi się zrobiły, pękają i ogólnie nie wyglądają na zdrowe. Do lipca będę je tylko odżywką malować. Za godzinę spodziewamy się gości,przyjedzie siostra pedepci z mężem i ciastem truskawkowym. Już myślałam że sama coś upiekę. Mam ochotę na proste a pyszne ciasto z morelami. Sprawdzony przepis od mojej przyjaciółki. Zawsze się udaje a ładne, świeże morele, prawie wszędzie można kupić. Może na następny weekend upiekę . Babcia drzemie,ja poleguję . Na akumacie oczywiście?.
Przyjemnej jeszcze świątecznej niedzieli życzę:angel3: 

Pewnie pisałaś a ja gapa nie doczytałam dobrze Co to jest Akumata? Na co pomaga ? Itd....
28 maja 2023 16:01 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie cisza i spokój. Podopieczny grzecznie leżał w łóżku, gdy byłem na trzygodzinnej pauzie w centrum.
Babcię we wtorek ponownie operacja czeka.
Kawę bez ciasteczka skonsumowałem 
 

 
A na Marienplatz szykowali się do fety na cześć mistrza Niemiec, czyli monachijskiego Bayernu. Borussia nie wykorzystała szansy wczoraj i znów monachijczycy zostali mistrzami Bundesligi. 
 

 
Zmieniłem dziś plany, a Olympiapark odwiedzę jutro. 
28 maja 2023 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Pewnie pisałaś a ja gapa nie doczytałam dobrze Co to jest Akumata? Na co pomaga ? Itd....

Nawet gdzieś zdjęcie wystawiałam. Pomaga na wiele rzeczy . Na kręgosłup,migreny,pobudza krążenie,to taki rodzaj akupunktury. Na pewno wpływa na jakość snu. Ja co prawda problemów ze snem nie miałam,ale czytałam po nocach a teraz zasypiam przed 23cią.
28 maja 2023 20:31 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nawet gdzieś zdjęcie wystawiałam. Pomaga na wiele rzeczy :-). Na kręgosłup,migreny,pobudza krążenie,to taki rodzaj akupunktury. Na pewno wpływa na jakość snu. Ja co prawda problemów ze snem nie miałam,ale czytałam po nocach a teraz zasypiam przed 23cią.

Jakiś link lub nazwę gdzie to kupić ? 
28 maja 2023 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Jakiś link lub nazwę gdzie to kupić ? 

Akumata się nazywa. Jak wrzucisz w Google to różne Ci się wyświetlą. Poczytasz sobie też o niej. Zaraz zrobię fotkę swojej i wrzucę tutaj 
28 maja 2023 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Jakiś link lub nazwę gdzie to kupić ? 

Ja mam taką
28 maja 2023 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Ja mam taką

Jest do niej jeszcze "poduszka",taki półwałek,ale nie wzięłam go ze sobą. 
28 maja 2023 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jest do niej jeszcze "poduszka",taki półwałek,ale nie wzięłam go ze sobą. 

Ja też znalazłam na allegro właśnie taha. Dziękuję . Kupię sobie. Może mnie przestanie boleć głowa.