Powitajki przy kawie 74

01 czerwca 2023 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam popołudniową porą.O ile po raz czwarty nie zmienią mi zlecenia,w poniedziałek dołączę do Was.Narazie wiem tylko, że nad jakieś jezioro ,tym razem do Pana.

Witaj  kochana! Tęsknimy i czekamy na Ciebie
01 czerwca 2023 17:46 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Witaj  kochana! Tęsknimy i czekamy na Ciebie:buziaki2:

01 czerwca 2023 18:14 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam popołudniową porą.O ile po raz czwarty nie zmienią mi zlecenia,w poniedziałek dołączę do Was.Narazie wiem tylko, że nad jakieś jezioro ,tym razem do Pana.

Witaj Kruszynko . Powodzenia.
01 czerwca 2023 18:29 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Witaj Kruszynko . Powodzenia.:-)

01 czerwca 2023 18:59 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam popołudniową porą.O ile po raz czwarty nie zmienią mi zlecenia,w poniedziałek dołączę do Was.Narazie wiem tylko, że nad jakieś jezioro ,tym razem do Pana.

Trzymam kciuki żeby się udało i żebyś dobrze trafiła 
01 czerwca 2023 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Trzymam kciuki żeby się udało i żebyś dobrze trafiła :aniolki:

01 czerwca 2023 20:02 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam popołudniową porą.O ile po raz czwarty nie zmienią mi zlecenia,w poniedziałek dołączę do Was.Narazie wiem tylko, że nad jakieś jezioro ,tym razem do Pana.

Powodzenia 
01 czerwca 2023 20:15 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Powodzenia :aniolki:

01 czerwca 2023 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
magmab

Witamy na pokładzie ?

Dziękuję ślicznie ?Juz mnie z rana na pokładzie witali?Troszkę inny ten pokład ale zawsze pokład. Oby tylko zdrówko dopisało i pomyślne wiatry wiały jak do tej pory, czego wszystkim życzę ?
I dobrej  nocy  życzę Wam .
01 czerwca 2023 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

:buziaki1:

Powodzenia?
01 czerwca 2023 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Dziękuję ślicznie ?Juz mnie z rana na pokładzie witali?Troszkę inny ten pokład ale zawsze pokład. Oby tylko zdrówko dopisało i pomyślne wiatry wiały jak do tej pory, czego wszystkim życzę ?
I dobrej  nocy  życzę Wam .

A co Ty się taka tajemnicza zrobiłaś,Konwalio??. Uchyl rąbka tajemnicy 
01 czerwca 2023 22:21 / 3 osobom podoba się ten post
 
 
Dobry wieczór, żeby nie było, to zamieszczam średni z tendencją zwyzkową wynik z mojego Fitbita. Dziś też bedzie coś kolo tego, ale jeszcze nie skonczyłam. Swoją drogą super zegarek, a najlepsiejszy jest budzik. Można szybko wylączyć jeśli wnerwia i nie pieje jak zarzynany srajtek :) Teraz rozumiecie, że bez wysokowartosciowego białka byłabym kaputt :)
01 czerwca 2023 22:25 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Witam popołudniową porą.O ile po raz czwarty nie zmienią mi zlecenia,w poniedziałek dołączę do Was.Narazie wiem tylko, że nad jakieś jezioro ,tym razem do Pana.

Kruszyno, zapytaj czy to czasem nie jaki latarnik, bo problem z pauzą będzie :) Żartuje oczywiscie, niech firma stanie jak należy na wysokosci zadania. 
01 czerwca 2023 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

 
 
Dobry wieczór, żeby nie było, to zamieszczam średni z tendencją zwyzkową wynik z mojego Fitbita. Dziś też bedzie coś kolo tego, ale jeszcze nie skonczyłam. Swoją drogą super zegarek, a najlepsiejszy jest budzik. Można szybko wylączyć jeśli wnerwia i nie pieje jak zarzynany srajtek :) Teraz rozumiecie, że bez wysokowartosciowego białka byłabym kaputt :)

"Żeby nie było, że rdzewieję "-kurcze to rozkojarzenie pewnie przez jakies imieniny u starszej pary z sąsiedztwa :) Niedawno ucichły balety :) 
01 czerwca 2023 22:44 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

 
 
Dobry wieczór, żeby nie było, to zamieszczam średni z tendencją zwyzkową wynik z mojego Fitbita. Dziś też bedzie coś kolo tego, ale jeszcze nie skonczyłam. Swoją drogą super zegarek, a najlepsiejszy jest budzik. Można szybko wylączyć jeśli wnerwia i nie pieje jak zarzynany srajtek :) Teraz rozumiecie, że bez wysokowartosciowego białka byłabym kaputt :)

Też chcę taki,pod warunkiem że polegiwanie na akumacie,policzy mi jak aktywność fizyczną