Powitajki przy kawie 74

01 czerwca 2023 23:02 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też chcę taki,pod warunkiem że polegiwanie na akumacie,policzy mi jak aktywność fizyczną :lol1:
 

Jest bezlitosny. Kroki to tylko jedna z aktywnosci fizycznych, ktorą można zmierzyć i domyslnie sie wyswietla na ekranie głownym apki. Reszte trzeba sobie w tabelkach podejrzeć. Jeszcze mierzy czy ma się porannego lenia-pod zakładką "gotowość". Jesli wstaję do pracy jest zawsze maksymalna, ale w dni wolne....nie jest :) I zaraz to wytknie. 
01 czerwca 2023 23:15 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jest bezlitosny. Kroki to tylko jedna z aktywnosci fizycznych, ktorą można zmierzyć i domyslnie sie wyswietla na ekranie głownym apki. Reszte trzeba sobie w tabelkach podejrzeć. Jeszcze mierzy czy ma się porannego lenia-pod zakładką "gotowość". Jesli wstaję do pracy jest zawsze maksymalna, ale w dni wolne....nie jest :) I zaraz to wytknie. 

O,to taki moderny "poganiacz"
01 czerwca 2023 23:25 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,to taki moderny "poganiacz":-)

Jeden lubi poganiacza a inny łoże madejowe z kolcami :) Nie robią się blaue Flecken od tego fakira? 
Odstawiając żarty na bok, to mierzy również puls, saturację,  kontroluje sen, można sobie i sesje medytacyjne włączyc jak ktoś sobie życzy. Itepe, itede, i na dodatek solidny , bezawaryjny zegarek. 
02 czerwca 2023 04:47 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry jestem na koncercie. Mam otwarte drzwi tarasowe i wysłuchuje ptasich treli .Dzisiaj chlodnawo w dodatku zapowiadają przygruntowe przymrozki do -4 st. Pewnie będę musiała moje piękne pomidory wnieść do domu 
To tylko cztery pojemniki , dam radę .
Nie śpię od 3 ciej, czytam piszę i planuje.
Za dużo ostatnio podsypialam w dzień , miałam nadwyżkę .Wczoraj po domowych porządkach ,praniu i prasowaniu a później po kąpieli usnęłam jak kamień .A miałam piękny plan  .
Wam życzę spokoju i humoru .
Dobrego dnia 
02 czerwca 2023 04:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

O,to taki moderny "poganiacz":-)

Wolę luz i los fakira . Nie uzależniam się od gadżetów . Wolę sama się kontrolować kiedy chce i jak chce . Nie chcę żyć ze świadomością że za mało kroków zrobiłam , bo wpadnę w depresje . Luz i spontan to moja idea.  
02 czerwca 2023 06:03 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w piątek  weekendu początek. 
Seniorka wróciła do domu. Pfkege 3x dziennie mierzy cukier , robi zastrzyki , zawija i rozwija bandaże i 2x w tygodniu kąpią ( tak było z kapaniem przed szpitalem teraz są tam jakieś nieścisłości ) . Ok dla mnie nie problem dziś wykąpie dziadka to ja mogę nie zmecze się ostatniego dnia. Dziś też muszę uzupełnić zapasy w lodówce . Ma wpaść  córka i troche mi pomóc . Obie na zakupy pojedziemy będzie szybciej i łatwiej. Pani sprzątająca przychodzi tez dziś to tylko swoje włościa po południu ogarnę i dopakuhe swoje klamoty. 
Zmiana ma być rano jutro koło 8-9 więc wstanę wcześniej i udostepnie pokój zgarniając resztę klamotów. 
Jutro do Was jeszcze zajrzę i tu i w odliczajkach bo Luke od niedzieli zaczyna odliczać. 
Spokojnego piątku i całego weekendu. 
02 czerwca 2023 06:30 / 5 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie Opiekunkowo! Ciag dalszy letniej pogody.Wykorzystam na  maxaPozdrawiam
02 czerwca 2023 06:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dybry :) Dziś na popołunie, a już chodnik pozamiatany, gdyż uzależniłam się od tego gadżeta zez trzonkiem. A mam jeszcze take 2 ( co najmniej ).  Ogrodek dostał należną dawkę wody co też czynię , jeśli jest taka potrzeba, ale artykułów o tym nie piszę. Chyba, że ktoś chce wiedzieć co i jak hę? 
02 czerwca 2023 06:37 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Witam serdecznie Opiekunkowo! Ciag dalszy letniej pogody.Wykorzystam na  maxa:-)Pozdrawiam:kwiatek dla ciebie1:

I dobrze, co się będziesz kisić 
02 czerwca 2023 07:22 / 4 osobom podoba się ten post
Juz po kawie i obchodzie . Tak około 10 lat temu przywiozłam z Austrii mała szczepke juki, która rośnie w donicy .Na zimę muszę ją zabezpieczyc  przez mrozem . Nie potrafię wstawic fotki wyśle ja do Malgi może ona coś zrobi w tym kierunku . Juka  rośnie tak jak palma w naturze " na jednej nodze " wypuszcza jeden ped kwiatowy .Na razie jest to pąk  ale wnet się rozwinie . Kwiaty ma podobne do naszych juk ogrodowych, tylko o wiele większe i takie jakby z wosku . Oryginalna jest .
A i figa zakwitła też w ogrodzie 
 
02 czerwca 2023 07:27 / 5 osobom podoba się ten post
02 czerwca 2023 07:34 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Leniwy się zrobiłeś 
02 czerwca 2023 07:39 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Leniwy się zrobiłeś :-)

Czasami pisze więcej w " jak minął dzień". 
02 czerwca 2023 08:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  przyjemnego dnia i całego weekendu 
02 czerwca 2023 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo weekend czas zacząć. Od porządków