Powitajki przy kawie 74

02 czerwca 2023 09:25 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Czasami pisze więcej w " jak minął dzień". :-)

O,i adwokata potrzebuje 
02 czerwca 2023 09:32 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jeden lubi poganiacza a inny łoże madejowe z kolcami :) Nie robią się blaue Flecken od tego fakira? :-)
Odstawiając żarty na bok, to mierzy również puls, saturację,  kontroluje sen, można sobie i sesje medytacyjne włączyc jak ktoś sobie życzy. Itepe, itede, i na dodatek solidny , bezawaryjny zegarek. 

Nie, żadne siniaki nie zostają. Owszem, skóra zaczerwieniona,ślady po kolcach odciśnięte ale szybko wszystko schodzi. Wiem,fajny taki nowoczesny zegarek ale nie dla mnie . Synowa ma taki. Ma też męża i dwoje dzieci i często stres,bo na bieżąco widzi czego zrobiła "za mało" . Miał ją motywować a często wkurza 
02 czerwca 2023 09:58 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, słońce zaczyna śmielej zza chmur wyglądać,robi się cieplej po wczorajszym chłodzie. Czekam do jutra z wolnym,mam nadzieję na więcej słońca, pojadę za nim nad morze ☀️. Zaraz zakupy,obiad i tylko jeszcze swój pokój sprzątnę. Pani Filipinka jutro dopucuje resztę.
Dobrego dnia życzę 
02 czerwca 2023 10:53 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie, żadne siniaki nie zostają. Owszem, skóra zaczerwieniona,ślady po kolcach odciśnięte ale szybko wszystko schodzi. Wiem,fajny taki nowoczesny zegarek ale nie dla mnie :-). Synowa ma taki. Ma też męża i dwoje dzieci i często stres,bo na bieżąco widzi czego zrobiła "za mało" :-). Miał ją motywować a często wkurza :oczko1:

Do wszystkiego można kompulsywne podchodzić " bo czegoś się nie wykonało" np. Każdy ma tam swoje paranoje. Czy to chodzi o sport czy o machanie ścierką, albo grzebanie w ogródku ( też mam że tutaj must have pico bello). Niedługo zacznę roślinkom historyjki opowiadać, ale żeby smartwacz był takim stresorem? W każdym razie nie u mnie. Służy do raportowania nie do popędzania. Owszem jak byłam świeżą posiadaczką to sobie analizowałam wyniki , bo chciałam zobaczyć jak działa. Teraz zaglądam w cotygodniowe raporty które wysyła na meila. A ilość ruchu wynika z pracy do której trzeba dojechac, plus sama praca oraz zakupy wracając. Chodząc po górach wyniki są jeszcze wyższe. Normalne że jak ktoś prowadzi bardziej siedzący czy polegujacy tryb życia, to nie będzie miał dobrych wynikow. Pulsu też nie , bo mierzy parametry życiowe. Co kto z tym zrobi i czy zrobi w ogóle to indywidualna decyzja. My mamy wszyscy smartwatche. Synowa też , i  to u niej nie wpływa na stopień zaopiekowania się rodziną. Fakt , syn też się czuje zobowiązany. Zajmuje się dzieciakami. Czyta im. Michałek już ładnie mówi , a i Emilka kiedy jeszcze jej ósmy miesiąc nie stuknął zaczęła mówić swiadomie - mama. Sylaby powtarzała już dużo wcześniej.
 
02 czerwca 2023 12:26 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, słońce zaczyna śmielej zza chmur wyglądać,robi się cieplej po wczorajszym chłodzie. Czekam do jutra z wolnym,mam nadzieję na więcej słońca, pojadę za nim nad morze ☀️. Zaraz zakupy,obiad i tylko jeszcze swój pokój sprzątnę. Pani Filipinka jutro dopucuje resztę.
Dobrego dnia życzę :najlepszego3:

Gusiu odnośnie tej maty to napiszę Ci, że dzisiaj 15 minchodziłam "bosa stopa '' po niej .
Próbowałaś ?
02 czerwca 2023 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Gusiu odnośnie tej maty to napiszę Ci, że dzisiaj 15 minchodziłam "bosa stopa '' po niej .
Próbowałaś ?

Nie,nie próbowałam jeszcze, czasem tylko chwilę ją podeptałam stojąc w miejscu 
02 czerwca 2023 13:46 / 2 osobom podoba się ten post
Podopieczny dalej ma bóle jelita grubego (od długiego już czasu). Lekarz był dwa dni temu, przepisał mu Novaminsulfon, póki co jakoś znacząco mu te leki nie pomagają. Bez badań nie stwiedzą, co dokładnie mu jest. Musi się męczyć
Spokojnie mija ten czas, dziś jednak babcia miała trzecią operację. Przeżyła, cały czas przebywa na ichnim OIOMie. 
Pogoda piękna, dużo słońca. 
A wieczorem może ? się przejdę do centrum?
 

 
???
02 czerwca 2023 13:49 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Do wszystkiego można kompulsywne podchodzić " bo czegoś się nie wykonało" np. Każdy ma tam swoje paranoje. Czy to chodzi o sport czy o machanie ścierką, albo grzebanie w ogródku ( też mam że tutaj must have pico bello). Niedługo zacznę roślinkom historyjki opowiadać, ale żeby smartwacz był takim stresorem? W każdym razie nie u mnie. Służy do raportowania nie do popędzania. Owszem jak byłam świeżą posiadaczką to sobie analizowałam wyniki , bo chciałam zobaczyć jak działa. Teraz zaglądam w cotygodniowe raporty które wysyła na meila. A ilość ruchu wynika z pracy do której trzeba dojechac, plus sama praca oraz zakupy wracając. Chodząc po górach wyniki są jeszcze wyższe. Normalne że jak ktoś prowadzi bardziej siedzący czy polegujacy tryb życia, to nie będzie miał dobrych wynikow. Pulsu też nie , bo mierzy parametry życiowe. Co kto z tym zrobi i czy zrobi w ogóle to indywidualna decyzja. My mamy wszyscy smartwatche. Synowa też , i  to u niej nie wpływa na stopień zaopiekowania się rodziną. Fakt , syn też się czuje zobowiązany. Zajmuje się dzieciakami. Czyta im. Michałek już ładnie mówi , a i Emilka kiedy jeszcze jej ósmy miesiąc nie stuknął zaczęła mówić swiadomie - mama. Sylaby powtarzała już dużo wcześniej.
 

O,goopia ja,to sobie popisałam ,wychodzi że mój synuś leń,synowa znerwicowana,wnuki opóźnione w rozwoju a ja niereformowalna 
A serio,to na pewno fajny gadżet, dzieci namawiają mnie od dawna na smartwatcha a ja opieram się, podobnie,jak wcześniej do innych nowinek technicznych. Wiem, że z wielu funkcji nie będę korzystała po prostu. Aplikacja w smartku, mały,prosty Schritzähler,taki przypinany, póki co mi wystarczają. Ale może zdążę dojrzeć i do tego cudu techniki 
02 czerwca 2023 17:06 / 4 osobom podoba się ten post
Będę miała gości 
W przyszłym piątek przyjeżdża do mnie delegacja z ostatniego miejsca pracy  Będzie cztery  osoby do ugoszczenia   Może mi podpowiecie czym mam ugościć ? Proszę , gubię się w pomysłach . Coś polskiego ( obiad muszę podać ) ale żebym nie spieprzyła. Nie wiem co ich napadło, cieszę się, bo ich lubię, ale mam zagwozdke
 Czekam na pomysły , proszę 
 
02 czerwca 2023 17:46 / 5 osobom podoba się ten post
Mleczko

Będę miała gości 
W przyszłym piątek przyjeżdża do mnie delegacja z ostatniego miejsca pracy :bezradny: Będzie cztery  osoby do ugoszczenia   Może mi podpowiecie czym mam ugościć ? Proszę , gubię się w pomysłach . Coś polskiego ( obiad muszę podać ) ale żebym nie spieprzyła. Nie wiem co ich napadło, cieszę się, bo ich lubię, ale mam zagwozdke
 Czekam na pomysły , proszę 
 

Schabowy z kością 
02 czerwca 2023 18:56 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie,nie próbowałam jeszcze, czasem tylko chwilę ją podeptałam stojąc w miejscu :-)

Ja w ten sposób coś ze stopą zrobiłem. Od sanatorium kuleję. Ale w lipcu się dowiem, co i jak. Więc uważajcie, prosto stopy stawiać
02 czerwca 2023 19:55 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ja w ten sposób coś ze stopą zrobiłem. Od sanatorium kuleję. Ale w lipcu się dowiem, co i jak. Więc uważajcie, prosto stopy stawiać:-)

Inaczej nie da się na tych kolcach postawić,tylko prosto 
Ale co, jakąś akupresurę stosowałeś?
02 czerwca 2023 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Inaczej nie da się na tych kolcach postawić,tylko prosto :-)
Ale co, jakąś akupresurę stosowałeś?

Na bok mi się ześlizgnęła. Może to być i rwa, którą mam. Nie, żadnej akupunktury. Normalne ćwiczenia na jeżyku z przysiadam, przy drabince. 
02 czerwca 2023 20:26 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Na bok mi się ześlizgnęła. Może to być i rwa, którą mam. Nie, żadnej akupunktury. Normalne ćwiczenia na jeżyku z przysiadam, przy drabince. 

Brak Gleichgewicht ,jakby moja pdp powiedziała ?,bo ona ma z tym problem 
02 czerwca 2023 22:25 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

O,goopia ja,to sobie popisałam :placze1:,wychodzi że mój synuś leń,synowa znerwicowana,wnuki opóźnione w rozwoju a ja niereformowalna :smiech3:
A serio,to na pewno fajny gadżet, dzieci namawiają mnie od dawna na smartwatcha a ja opieram się, podobnie,jak wcześniej do innych nowinek technicznych. Wiem, że z wielu funkcji nie będę korzystała po prostu. Aplikacja w smartku, mały,prosty Schritzähler,taki przypinany, póki co mi wystarczają. Ale może zdążę dojrzeć i do tego cudu techniki :-)

I jeszcze przewożnik Cię uprzedził, że na cyku nie zabieraja  czytałam :) Jak pech to pech . Podczas kupna to byłam akurat w potrzebie kupienia zegarka w ogole i syn mi powiedzial , zebym uwagę na smartwatche zwróciła. Kupiłam, przyjął się, jestem zadowolona jak z żadnego innego, bo jest komfortowy w użytkowaniu juz pomijając funkcje. O wymiane baterii nie trzeba sie martwic. Wystarczy naładowac i juz. Trafiony zakup tak jak i np z parownicą, czy dobrym robotem kuchennym. Wszystko jest teraz naszpikowane elektroniką. auta też.