Powitajki przy kawie 74

10 czerwca 2023 06:46 / 6 osobom podoba się ten post

 

Słoneczko świeci, , jestem wyspany, dzień minie fajnie, spokojnie.
Potem też trochę ???.
Nie przemęczajcie się 
10 czerwca 2023 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
Rzuciła mi się teraz w oczy oferta na naszej stronce. W Monachium, z Aterimy.... Tylko że za 1600 
10 czerwca 2023 07:33 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam i pozdrawiam serdecznie w piękną, słoneczną sobotę 
10 czerwca 2023 08:02 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo nadal goraco
10 czerwca 2023 08:03 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Rzuciła mi się teraz w oczy oferta na naszej stronce. W Monachium, z Aterimy.... Tylko że za 1600 :-(

Ja widziałam ofertę do Dusseldorfu na moim kodzie .1750
10 czerwca 2023 09:24 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kurcze pieczone, a nic tu nie zamieszałaś w tej kwestii :) To już wiem do kogo się podkolegować jakby co :) Wprawdzie ja nie z tych co czekają, aż mi  dobra dusza coś podrzuci, ale może się przekabacę :-)
Oraz dzien dobry wszystkim, pogoda jak na zamówienie. Wczoraj wieczorem solidnie popadało, dziś będzie powtórka. Nie musimy włączac podlewacza ogródkowego :) 

Mało się udzielam ?
10 czerwca 2023 09:26 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Chcom :-) Przywieźli kosz prezentów i kartki od podopiecznych 
Dobra nowinę też , szefowa jest na wylocie
Jej przydupasa :-) już pożegnali .Wyszło na moje dwoje pensjonariuszy zostało zabranych , bo boją się tej małpy 
Chyba tam pojadę do pracy jak już będzie pole rozminowane . Teraz leżę i rozmyślam .
 

Heej - Ty konkretna kobietka - myślę, że na 99% podjełaś decyzję a i blisko do domku ?????
10 czerwca 2023 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ja widziałam ofertę do Dusseldorfu na moim kodzie .1750

Gdzie widziałas?
10 czerwca 2023 10:27 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Gdzie widziałas?

FB, sprawdź Messenger pideslalam i zaproszenie do grupy opiekunek 
10 czerwca 2023 10:33 / 2 osobom podoba się ten post
Medicare Professional12
Luiza Lesiak
Nie otwiera mi się post 
10 czerwca 2023 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Heej - Ty konkretna kobietka - myślę, że na 99% podjełaś decyzję a i blisko do domku ?????

Wstępnie, dopóki będzie tam terror nie pojadę .Zanosi się , że szefowa wyleci , bo rodzice zabierają swoje dzieci .Już jest zaangażowany adwokat więc się sprawa klaruje . Jadę na urlop z jednym podopiecznym na wyspę  Fohr. Byłam tam w ub.r.
Chociaż z jednym mi się udało , bo za frico i pensje płacą .
10 czerwca 2023 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

Wstępnie, dopóki będzie tam terror nie pojadę .Zanosi się , że szefowa wyleci , bo rodzice zabierają swoje dzieci .Już jest zaangażowany adwokat więc się sprawa klaruje . Jadę na urlop z jednym podopiecznym na wyspę  Fohr. Byłam tam w ub.r.
Chociaż z jednym mi się udało , bo za frico i pensje płacą .

Super ?
10 czerwca 2023 10:56 / 5 osobom podoba się ten post
Ja jak zwykle nie mogę się wygrzebać. Ale kto powiedział że coś muszę, gdzieś na czas się stawić? Luz, relaks, dojeżdżam do Blankenese. Goronc ale przyjemnie, słaby wietrzyk zawiewa. Na plaży nad Elbą będzie jeszcze przyjemniej. Tak myślę. Pięknej soboty wszystkim życzę 
10 czerwca 2023 11:17 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Wstępnie, dopóki będzie tam terror nie pojadę .Zanosi się , że szefowa wyleci , bo rodzice zabierają swoje dzieci .Już jest zaangażowany adwokat więc się sprawa klaruje . Jadę na urlop z jednym podopiecznym na wyspę  Fohr. Byłam tam w ub.r.
Chociaż z jednym mi się udało , bo za frico i pensje płacą .

Rozumiem ???? a tu masz moj kontakt 664 taki polski 001 czasem fajnie poklepać 227. Pozdrawiam serdecznie
10 czerwca 2023 12:45 / 2 osobom podoba się ten post
A ja wczoraj w Davos byłam ze znajomymi ,widoki piękne aż mnie przytkalo a wcześniej mijaliśmy Walensee  Oj oj ....ładnie tam.?
Dzień dobry Wam? Dziś po wolnym nie ma śladu  W robocie już byłam, teraz 4 godz pauzy i znów 4 godz pracy.  Tak czasem tu mamy a wszystko  to w łikend extra płatne .
Miłego dnia życzę ,Maluda trzymam  kciuki za dobre miejsce ,może jednak ta CH ?
Gusia powspominałaś mnie ??Dostatecznie ci u mnie placu ,ja nawet rozważam spanie na tarasie bo gorąco w mieszkaniu a i nikt co ważne nie podgląda?