Powitajki przy kawie 74

09 czerwca 2023 07:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
od dzisiaj zapowiadaja upalny weekend  
a mi sie nie chce tak pracowac 
jeszcze troche i czas do domku 
milego dzionka wam wszystkim 
09 czerwca 2023 07:31 / 6 osobom podoba się ten post
Witam! Za  oknem  cudnie!!Dzisiaj przychodzi szefostwo  nowego Spitexu.Moje dziewczęta  przejeła konkurencja / plajta/Spokojnego dnia życzę nam wszystkim 
09 czerwca 2023 07:51 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Doberek i narka, piję kawę i czekam na busa.Odezwę się już z domu.Spokojnych,szybko mijających dni.Tutaj to nawet róźa zwiedła.

Bezpiecznej podróży
09 czerwca 2023 07:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo nadal gorąco , burzy nie było. Śniadanie , zakupy i jezioro
09 czerwca 2023 07:54 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i życzę spokojnego dnia 
09 czerwca 2023 08:27 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  w piękny dzień . Pogoda marzenie tylko jeden minus - brak deszczu. Dzień mam batdzo zajęty więc muszę się streszczać .Dobrego dnia życzę .
09 czerwca 2023 11:01 / 4 osobom podoba się ten post
Gusiu? Śpisz?
09 czerwca 2023 13:44 / 6 osobom podoba się ten post
dorotee

Gusiu? Śpisz?

Nie śpię, chociaż teraz chętnie bym pospała 
Dzień dobry,witam w upalny piątek. Zawsze dzień zaczynam od prasówki, później kawa i Forum aż Pedepcia wstanie. A dzisiaj wstała a ja nawet wszystkich wiadomości z kraju i ze świata nie przeczytałam. Jak po śniadaniu zajrzę do Opiekunkowa,to godzina nie moja. A miałam ambitny plan na pezedpoludnie . I udało mi się zrealizować. Zakupy zrobilam, łazienkę i toaletę wypucowałam, gotowanie a dużo musiałam poobierać i pokroić,obiad i zleciało. Przy stole siedzimy minimum 40 minut do godziny. Nie spieszy nam się,to czas kiedy mogę na inne tematy z Giselą porozmawiać niż ciągle tym  samym dookoła Wojtek z babcią
Zaraz idę się przejść trochę,pewnie zacienionych miejsc poszukam,żeby upał mnie nie zmęczył przed jutrzejszym wolnym 
Maludzie życzę bezpiecznej podróży do domu,Dusia niech odpoczywa przed jutrzejszą balangą co by pięknie się prezentowała,Mleczko m u s i    koniecznie napisać czy goście zagraniczni z tęsknoty wielkiej Ją odwiedzili czy chcom ? czegoś od Niej . Ciekawość aż mnie zżera   Wszystkim ,w dniu Przyjaciół, życzę tylko takich,co to przez duże P można się do nich zwracać. Pięknego popołudnia życzę 
09 czerwca 2023 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie śpię, chociaż teraz chętnie bym pospała :-)
Dzień dobry,witam w upalny piątek. Zawsze dzień zaczynam od prasówki, później kawa i Forum aż Pedepcia wstanie. A dzisiaj wstała a ja nawet wszystkich wiadomości z kraju i ze świata nie przeczytałam. Jak po śniadaniu zajrzę do Opiekunkowa,to godzina nie moja. A miałam ambitny plan na pezedpoludnie . I udało mi się zrealizować. Zakupy zrobilam, łazienkę i toaletę wypucowałam, gotowanie a dużo musiałam poobierać i pokroić,obiad i zleciało. Przy stole siedzimy minimum 40 minut do godziny. Nie spieszy nam się,to czas kiedy mogę na inne tematy z Giselą porozmawiać niż ciągle tym  samym dookoła Wojtek z babcią:oczko:
Zaraz idę się przejść trochę,pewnie zacienionych miejsc poszukam,żeby upał mnie nie zmęczył przed jutrzejszym wolnym :-)
Maludzie życzę bezpiecznej podróży do domu,Dusia niech odpoczywa przed jutrzejszą balangą co by pięknie się prezentowała,Mleczko m u s i    koniecznie napisać czy goście zagraniczni z tęsknoty wielkiej Ją odwiedzili czy chcom ? czegoś od Niej :lol1:. Ciekawość aż mnie zżera :-)  Wszystkim ,w dniu Przyjaciół, życzę tylko takich,co to przez duże P można się do nich zwracać. Pięknego popołudnia życzę :najlepszego3:

09 czerwca 2023 15:18 / 5 osobom podoba się ten post
Ja teraz idę spac ukrop nawet nad wodą w lesie . 
09 czerwca 2023 15:25 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja teraz idę spac:-) ukrop nawet nad wodą w lesie . :moje_wakacje:

Tutaj też,ledwo ciągnę nogę za nogą
Wracam do domu
Prawie całe wychodne przeglądałam przez telefon ?
09 czerwca 2023 18:13 / 3 osobom podoba się ten post
Moi goście pojechali już do domu 
Gość jak ryba ....
 
Teraz posprzatac , odpocząć i wejść w przyziemne sprawy
Jest gorąco ponad,30 st muszę jeszcze podlać rośliny . 
 
09 czerwca 2023 18:21 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie śpię, chociaż teraz chętnie bym pospała :-)
Dzień dobry,witam w upalny piątek. Zawsze dzień zaczynam od prasówki, później kawa i Forum aż Pedepcia wstanie. A dzisiaj wstała a ja nawet wszystkich wiadomości z kraju i ze świata nie przeczytałam. Jak po śniadaniu zajrzę do Opiekunkowa,to godzina nie moja. A miałam ambitny plan na pezedpoludnie . I udało mi się zrealizować. Zakupy zrobilam, łazienkę i toaletę wypucowałam, gotowanie a dużo musiałam poobierać i pokroić,obiad i zleciało. Przy stole siedzimy minimum 40 minut do godziny. Nie spieszy nam się,to czas kiedy mogę na inne tematy z Giselą porozmawiać niż ciągle tym  samym dookoła Wojtek z babcią:oczko:
Zaraz idę się przejść trochę,pewnie zacienionych miejsc poszukam,żeby upał mnie nie zmęczył przed jutrzejszym wolnym :-)
Maludzie życzę bezpiecznej podróży do domu,Dusia niech odpoczywa przed jutrzejszą balangą co by pięknie się prezentowała,Mleczko m u s i    koniecznie napisać czy goście zagraniczni z tęsknoty wielkiej Ją odwiedzili czy chcom ? czegoś od Niej :lol1:. Ciekawość aż mnie zżera :-)  Wszystkim ,w dniu Przyjaciół, życzę tylko takich,co to przez duże P można się do nich zwracać. Pięknego popołudnia życzę :najlepszego3:

Chcom  Przywieźli kosz prezentów i kartki od podopiecznych 
Dobra nowinę też , szefowa jest na wylocie
Jej przydupasa  już pożegnali .Wyszło na moje dwoje pensjonariuszy zostało zabranych , bo boją się tej małpy 
Chyba tam pojadę do pracy jak już będzie pole rozminowane . Teraz leżę i rozmyślam .
 
09 czerwca 2023 18:37 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Chcom :-) Przywieźli kosz prezentów i kartki od podopiecznych 
Dobra nowinę też , szefowa jest na wylocie
Jej przydupasa :-) już pożegnali .Wyszło na moje dwoje pensjonariuszy zostało zabranych , bo boją się tej małpy 
Chyba tam pojadę do pracy jak już będzie pole rozminowane . Teraz leżę i rozmyślam .
 

Myślałam już,że na gwałt Ciebie potrzebują,wsadzili do bryki i powieźli ze sobą ?. Nad czym tu rozmyślać,miejsce znasz, robotę też,zarobisz pewnie co najmniej 4xtyle co w pensjonacie ?. Pytanie,po co Ci to? Jak jest po co,to jedź, a jak musu nie ma, to siedź na tyłku i ciesz się życiem. Ambicje zaspokoiła delegacja,chcom? Ciebie,Ego podbudowane a świata całego nie zbawisz . Chyba że Ci się cni za tą robotą 
09 czerwca 2023 19:04 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Myślałam już,że na gwałt Ciebie potrzebują,wsadzili do bryki i powieźli ze sobą ?. Nad czym tu rozmyślać,miejsce znasz, robotę też,zarobisz pewnie co najmniej 4xtyle co w pensjonacie ?. Pytanie,po co Ci to? Jak jest po co,to jedź, a jak musu nie ma, to siedź na tyłku i ciesz się życiem. Ambicje zaspokoiła delegacja,chcom? Ciebie,Ego podbudowane a świata całego nie zbawisz . Chyba że Ci się cni za tą robotą :-)

Tam czuje się jak na wczasach. Do domu blisko a i inne rozwiązanie 3 tygodnie w pracy tydzień w domu 
 Nic nie obiecałam .