Oswajanie Marsjanina, czyli o facetach z Marsa

23 czerwca 2012 10:47
Może tak: chodziło mi o to, że dla mężczyzny ważniejsze jest "by czuł się szanowany a dla kobiety "by czuła się kochana" Co nie znaczy, że oboje nie pragną także: kobieta-> szacunku a mężczyzna-> miłości..
23 czerwca 2012 11:04
no tak- dla faceta szacunek i milosc to chyba to samo ,dla nas nie-chciałoby sie często słyszeć potwierdzenie a oni jakos mają z tym mówieniem opory,hihihi

zreszta-niewielu jest mężczyzn ,którzy lubią zapewniac o swoim uczuciu i potrafią to tak powiedzieć ,że wiesz ,że to nie są tylko słowa........................
23 czerwca 2012 11:15
Może jeszcze tak: Mężczyzna w związku z tym co powyżej.. ma problem z okazywaniem miłości.. łatwiej mu okazać szacunek kobiecie.. Kobiety.. i tu mi każda rację przyzna;) mają problem z okazywaniem szacunku mężczyźnie.. łatwiej nam kochać niż szanować...a panowie mają to odwrotnie po prostu niż my.. ja się tu nie wymądrzam wcale:) ale wiedza o tym bardzo pomaga w relacjach damsko-męskich.. a jak coś wiem to lubię się podzielić.. to jest warte przemyslenia.. Pozdrawiam!
23 czerwca 2012 21:13
a ja uwazam,ze jak kochac to calym soba i wszystkim....ehhhh milosc to cos co trudno okreslic ale jej objawy sa cudowne.......
23 czerwca 2012 23:07
no jasne... milość jest cudowna pod warunkiem, że jest odwzajemniona... nie można wszystkiego dawać z siebie i nic w zamian nie dostawać bo na dłuższą metę się tak nie da...
24 czerwca 2012 08:39
no i moim zdaniem,taka prawdziwa milosc jest bezwarunkowa i mimo wszystko.Bo to nie sztuka kochac

pieknego,madrego,bogatego,milego itp
24 czerwca 2012 10:26
ja noe sroka ,ze kocham wszystko co sie blyszczy wiewiorka ....milosc to nie wybor..... chcemy byc kochane ? usmiechajmy sie przedewszystkim to jest krok do szczescia a nie tresujmy naszych panow ...
24 czerwca 2012 11:28 / 1 osobie podoba się ten post
Jak to powiedział Archibald Joseph Cronin : "Uśmiech kosztu­je mniej od elek­tryczności i da­je więcej światła." miłego dnia
24 czerwca 2012 11:44
O! Sylwunia jakie to ładne powiedzenie:))))))))Co prawda to prawda! więc uśmiechajmy się !!!



Gocha ,a co ty tak z ta tresurą wyskoczyłaś?!
24 czerwca 2012 16:46
ja to sylwunia wiem doskonale bo na codzien jestem usmiechnieta ZAWSZE...usmiech zalawtwi wszystko no chyba,ze komus brakuje zebow hihihhiihhiihih
24 czerwca 2012 17:41
No ja też rzadko kiedy jestem smutna :))) No wiesz Gosia w dzisiejszych czasach jest tyle metod, by tych zębów nie stracić albo ewentualnie znów się pojawiły ładne "półeczki" hehe :P

A wracając do tematu: moim zdaniem facet zawsze zauważy szybciej uśmiechniętą, radosną dziewczynę lub kobietę niż pochmurną, smutną "babę" z wiecznym grymasem na twarzy... od takich kobiet to oni a kysz hihihi :D
24 czerwca 2012 17:54
wlasnie Sylwunia nie tylko faceci ale ogolnie ludzie uciekaja...
24 czerwca 2012 19:56
Gocha -uważaj bo też za parę latek możesz mieć klawiaturkę:):):):):)



Andrea - przecież to od razu widać ,że Gocha jest raptus,postrzeleniec :):):):):)
24 czerwca 2012 20:11
acha Gosia i jeszcze kwiatek do kożucha w temacie "klawiaturkowym" - może nie trzeba się od razu nabijać tak - pracowałam kiedyś z młodziutką dziewczyną ,ktora jako nastolatka przeszla rozległy nowotwor jamy ustnej,miala ok24lata, piekna figure ,takąż urodę i klawiaturkę......więc miej baczenie bo nieświadomie możesz swoim nabijaniem się kogoś skrzywdzić!!!
24 czerwca 2012 20:56
Gosia,za pare lat Ty tez bedziesz "starsza" i Co wtedy ?mLODOSC NIE TRWA WIECZNIE111