Jak zatrzymać zdrowie - wiek średni

10 lutego 2016 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

" bążur madam " do ciaraszki ???????????nie no , może jak po francusku by gadał to i by tak powiedział a to przecież " mniemiec " to prędzej powie : "Naaa , Du meine kleine " i cap za grzywkę ......oczywiście jeśli byśmy wydepilowanej nie miały :-):-):-)

Za grzywe ,za grzywe,w tym roku modne kalafiory 
10 lutego 2016 20:37 / 8 osobom podoba się ten post
tina 100%

A co to "ciaraszka" z pierwszej łapanki , czy jak???. Jak "mniemiec" nie umi po francusku, to niech się nauczy :))).

O,o,o święte słowa ! albo niech gamoń jeden do naszej Magdy na korepetycje się uda - 5 ( pięć ) gwiazdek z francuskiego ma ? Ma ! 
Jak nas Modi zaraz pogoni to się przedwcześnie jeszcze zestarzejemy ......ja też , a co ! ....E , on tu pewnie nawet nie zagląda , bo co będzie do " mendopauzowych ( prawie - nie wszystkie ) kobit zaglądał ?
10 lutego 2016 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O,o,o święte słowa ! albo niech gamoń jeden do naszej Magdy na korepetycje się uda - 5 ( pięć ) gwiazdek z francuskiego ma ? Ma ! 
Jak nas Modi zaraz pogoni to się przedwcześnie jeszcze zestarzejemy ......ja też , a co ! ....E , on tu pewnie nawet nie zagląda , bo co będzie do " mendopauzowych ( prawie - nie wszystkie ) kobit zaglądał ? :-):-):-)

Wszystko przede mna ,wszak chyba juz wchodze ?  prawda Barbara  
10 lutego 2016 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
Jak szkoda , że nie moge tu pisać. Trudny dla mnie temat. Bo ja juz wyszłam i bardzo żałuje ze pochopnie podjełam decyzję  
10 lutego 2016 20:46 / 2 osobom podoba się ten post
A przepraszam a wiek średni to od ilu lat tu obowiązuję?
10 lutego 2016 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Jak szkoda , że nie moge tu pisać. Trudny dla mnie temat. Bo ja juz wyszłam :-) i bardzo żałuje ze pochopnie podjełam decyzję :-) 

Dokladnie to ja nie wiem ,ale chyba jakies sposoby to jeszcze sa .
W zeszlym roku 60 latka urodzila blizniaki 
10 lutego 2016 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Wszystko przede mna ,wszak chyba juz wchodze ?:-)  prawda Barbara :-) 

Zleci , zleci , nawet się nie obejrzysz ....Madziu !!!! może to jeszcze nie jest "mendopauza " ?może Ty po prostu zaciążyła ? No co Ci będe tłumaczyć , że jak Ci się comiesięczne zatrzyma to nie musi mendowatej pauzy oznaczać , może być odwrotnie , czyli pełen rozkwit
10 lutego 2016 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

A przepraszam :-)a wiek średni to od ilu lat tu obowiązuję?

Od 19 tu  
10 lutego 2016 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Od 19 tu:-) :-) 

 Łe łe łe
10 lutego 2016 20:51 / 5 osobom podoba się ten post
Michalinka

A przepraszam :-)a wiek średni to od ilu lat tu obowiązuję?

No wiesz ! w D. pracujesz ? widzisz jakie podfruwajki 80 i + autami jeżdżą ? no ! wiek średni to 79,5 !
10 lutego 2016 20:51 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Od 19 tu:-) :-) 

Teraz ? na 19-tu sie konczy wiek średni i zaczyna sie starość, Tylko na emeryturę trzeba poczekac ale ona też  nie jest pewna.
10 lutego 2016 20:54 / 4 osobom podoba się ten post
Michalinka

A przepraszam :-)a wiek średni to od ilu lat tu obowiązuję?

Moim zdaniem 50+     iiiiiiiiii   wtedy to już jazda........bo jesteś coraz młodsza.......iiiii........odejmujesz od 100.......czyż to nie piękne............
10 lutego 2016 20:57 / 6 osobom podoba się ten post
anerik

Czy cię przyjmą to nie wiem....chyba , że powiesz że masz bóle......ale w Polsce są też prywatne gabinety.....i wolę zapłacić te 150 zł za wizytę USG cytologię u dobrego specjalisty niż iść do przychodni..........  raz jak byłam państwowo to nie dość, że badanie bolesne to jeszcze ......wszystkie choroby były dla pani dokt, widoczne gołym okiem i koniecznie pod nóż musiałam........... wystraszona pojechałam do dużego miasta na prywatną wizytę...........i się okazało .........zdrowa ......minęło 5 lat, a menopauza to nie choroba.

Mendopauza
To nie choroba
To stan umysłu
Bym rzekła:)
Rano wesoła
Jak ptaszek
A popołudniu
Wściekła
Pod wieczór
Sentymentalna
Na filmie łezkę
Uroni
Nocą
Gdy mąż
Się przytula
To bólem głowy
Się broni
Jak przetrwać
I nie zwariować
Gdy ci wmawiają
Lekarze
Że to nie jest
Choroba żadna
I każda się musi
Zestarzeć:(
Dlatego ten
STAN UMYSŁU
Codziennie
Sobie wmawiam
To mnie 
Przy życiu
Trzyma
I od szaleństwa
Zbawia:):):):)
I brzmi
Znacznie dostojniej
A nawet 
Filozoficznie:)
Wszak stan umysłu
Posiadać
Mogą tylko
Nieliczne:):):)
10 lutego 2016 20:58 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Dokladnie to ja nie wiem ,ale chyba jakies sposoby to jeszcze sa .
W zeszlym roku 60 latka urodzila blizniaki:-) 

Urodzić to można ale już nie swoje? Bo skąd weźmiesz jajo? No chyba, ze w kwiecie wieku namroziłaś zapas?  
10 lutego 2016 21:00 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No wiesz ! w D. pracujesz ? widzisz jakie podfruwajki 80 i + autami jeżdżą ? no ! wiek średni to 79,5 ! :-):-):-)

Ale mi dowaliłas . To ja jeszcze 2 lata poczekam o kurde po co wchodzilam w ten temat Spalę DO i sie nie przyznam A jak długo ten wiek średni trwa. Może jeszcze sie zmieszczę. Juz płakac mi sie chce