Powitajki przy kawie 76

30 marca 2024 05:09 / 6 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio
Dziś chyba już żurek ugotuję i od obiadu będę świętować
Jutro na obiad seniorka jest zabierana do przyjaciół, ja spokojnie pogadam z rodziną
Temperatury zapowiadają letnie to pewnie poleżakuję na tarasie
Miłej, bezstresowej soboty
30 marca 2024 05:27 / 6 osobom podoba się ten post
Witam sobotnio zaraz za Małgosią. Ptaszki ćwierkają,kawa pachnie,a RMFka leci w oddali
Kolejny dzień zaczynamy,oby spokojny i bezstresowy.
30 marca 2024 05:43 / 6 osobom podoba się ten post
Dzien dobry o poranku
kawusia sie juz robi 
milego dzionka wam 
30 marca 2024 07:27 / 5 osobom podoba się ten post
30 marca 2024 07:29 / 6 osobom podoba się ten post
Witam.  Wielka Sobota i piękne słońce ☀️ za oknem. Piesek 🦮już robię biega po podwórku. Młodzież śpi . Ja na 10 jadę do święcenia pokarmów i muszę kupić chleb. Jutro u nas trochę gości, około 20 osób  będzie więc i mam co robić w kuchni dzis. Po południu odebrać torta weselnego 🙈 i ciasto. 
Wszystkim spokojnego dnia i jak najmniej pracy . 
30 marca 2024 08:39 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Wielka sobota, już prawie święta, życzę wszystkim spokojnego dnia 
30 marca 2024 09:22 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊
30 marca 2024 10:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,Opiekunkowo . Witam po dłuższej przerwie. Czas szybko ucieka,ciągle coś się dzieje,nie bardzo jest czas na zaglądanie a i trochę przerwy od spraw z pracą związanych się przyda.
Od tygodnia jestem w Szkocji u córki . Zaraz zabieram się za gotowanie świątecznego żurku. Świętujemy tylko we troje,ja córka i wnuk,nie szalejemy więc w kuchni,bo kto miałby to później zjeść . Kilka dni,przynajmniej do wtorku ma być bez deszczu,większość czasu spędzimy wyjazdowo na krótkich wycieczkach i świeżym powietrzu. Nie będzie biesiadowania i siedzenia godzinami przy stole.
W środę byłyśmy z córką na wycieczce na Loch Lomond. Pogoda prawdziwie szkocka-deszcz,chmury,wiatr i ponuro. I wyobraźcie sobie,że wcale mi to nie przeszkadzało . Mogłam podziwiać widoki jak w scenerii z filmu Braveheart. Zamek w Stirling gdzie kręcono sceny do tego filmu też odwiedziłyśmy. Po wędrówkach w deszczu zatrzymałyśmy się w klimatycznym hoteliku,znalazłyśmy jeszcze siły na basen,sauny i jacuzzi. Kiedyś ,już po powrocie do domu wrzucę może jakieś fotki z tej wycieczki. Wczoraj trochę poczytałam ,cieszę się że wszyscy dobrze się macie,trzymam kciuki za Maludę żeby babcia odpuściła i nie skąpiła grosza na wszystko.
Wnuk się już niecierpliwi że się Nim nie zajmuję,kończę więc i życzę Wam przyjemnej Wielkiej Soboty 
30 marca 2024 10:31 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Witam. :chaplin: Wielka Sobota i piękne słońce ☀️ za oknem. Piesek 🦮już robię biega po podwórku. Młodzież śpi . Ja na 10 jadę do święcenia pokarmów i muszę kupić chleb. Jutro u nas trochę gości, około 20 osób  będzie więc i mam co robić w kuchni dzis. Po południu odebrać torta weselnego 🙈 i ciasto. 
Wszystkim spokojnego dnia i jak najmniej pracy . :wlk14:

Dusiu,serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia z okazji ślubu . Wszystkiego co najlepsze ,zdrowia,miłości i powodzenia 💐💕🥂🍀
30 marca 2024 14:36 / 6 osobom podoba się ten post
WITAJCIE KOCHANE  TAK PRACY ODDANE BABKA POWRÓCIŁA COS ZLE ODLICZYŁA, WIĘC JUZ NIE ZAPESZA ODLICZAJEK NIMA BO MINEŁA ZIMA.WSZYSTKIM PRACUJĄCYM I TYM NA URLOPIE ŻYCZĘ Z SERCA MEGO WSZYSTKIEGO DOBREGO, JEDZCIE ILE CHCECIE A GRUBE BĘDZIECIE, ALE TO NIE SZKODZI ,ABY ZDROWIE BYŁO I LEPIEJ SIE ŻYŁO. CIESZĘ SIE NIEZMIERNIE ŻE MNIE PAMIETACIE IDE SWIĘCIC JAJA I ZAŁOŻE GACIE.POZDRAWIAM CIEPLUTKO I POCZYTAM DEKO BOM NIE DAWNO BYŁA NA BAKIER Z APTEKĄ.TERAZ MYSLE SOBIE TO WSZYSTKO NADROBIE ,WIĘC WAM PISZE SZCZERZE W POWODZENIE WIERZE.
30 marca 2024 16:43 / 6 osobom podoba się ten post
W tym radosnym czasie nie zapomnijcie przestawić zegarków 
 

 
 
30 marca 2024 17:42 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dusiu,serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia z okazji ślubu . Wszystkiego co najlepsze ,zdrowia,miłości i powodzenia 💐💕🥂🍀

Dziękuję. Jutro u nas imprezka na 24 osoby.  🙈 Będzie grubo. 🤣🤣🤣 Ach ślub jest raz ( u mnie już drugi ) . A żyje się raz wiec oby było tak dobrze jak do tej pory. 
31 marca 2024 05:22 / 4 osobom podoba się ten post
Witam w Niedzielę Wielkanocną. Jeszcze ptaszki nie ćwierkają,bo dla nich za wcześnie.Kawę już zaparzyłam,za oknami ciemnawo,cóż godzinka krócej.Wszystkim życzę miłego przebudzenia a później świątecznego śniadania.
31 marca 2024 06:15 / 4 osobom podoba się ten post
Witam dalej świątecznie
Nie liczę tutaj na żadne prezenty chociaż sama zrobiłam małe słodkie upominki
Wszystkim spokojności, a Kruszynce dużo cierpliwości
31 marca 2024 06:41 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w  ostatni dzień marca i aż chce sie zatańczyc walca piękny to czas ZMARTWYCHWSTANIA niechaj nas w pracy nic nie goni a chroni. Z tym zapodaniem zaczniemy śniadaniem ważne że jutro kwiecień i dzionek do przodu choc co sie to spieszyć lepiej żyć za młodu....Wszystkim PIĘKNEGO ALLELUJA