Powitajki przy kawie 76

26 marca 2024 23:03 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Przepisy prawne jak działają ubezpieczenia w Pl, o obowiązkowym OC, przepisy przeciwpożarowe, system ubezpieczeń społecznych i wiele innych aktów prawnych plus do tego są to egzaminy produktowe z życia i majątku z każdego towarzystwa z którym chcesz podjąć współpracę. Wszystko do ogarnięcia. 😁🤪

To chcesz być agentką ubezpieczeniową? Dobrze.. rozwijaj się dusia. Ja uczę się niemieckiego online, teraz mam przerwę ale wrócę do tego.
27 marca 2024 05:34 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w srode o poranku
milego i spokojnego dnia 
27 marca 2024 05:43 / 4 osobom podoba się ten post
Witam się środowo zaraz za Fiore.Nie mogłam wczoraj zasnąć. U mnie się chyba sprawdzą że po obejrzeniu strasznego filmu mam problemy.I tak go w końcu wyłączyłam,bo stawał się coraz bardziej przerażający. No,ciekawe co środa przyniesie..Spadam na kawę, a Wszystkim po przebudzeniu życzę spokojnej połowy tygodnia 
27 marca 2024 06:04 / 4 osobom podoba się ten post
Witam środowo
Środa minie - tydzień zginie
Wczoraj udało mi się wejść na forum z lapka i niech tak zostanie
Miłego dnia wszystkim
27 marca 2024 07:30 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w środę 
Pogodnie, wiosennie, chociaż teraz jeszcze chłodno przy kawce na tarasie. 
Spokojnego dnia 
27 marca 2024 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊  chmury za oknem , zimno , byłam w puekarni łapki znów zmarzły . 
Chyba dzisiaj  zainstalują wreszcie Hausnitruf. 
Udanego dnia 
27 marca 2024 08:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam i pozdrawiam serdecznie  trzymajmy się cieplutko 
27 marca 2024 13:39 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

To chcesz być agentką ubezpieczeniową? Dobrze.. rozwijaj się dusia. Ja uczę się niemieckiego online, teraz mam przerwę ale wrócę do tego.

Chce mieć jakąś alternatywę kiedy będę musiała zostać w domu . Dzis 80 procent agentów działa on line .
27 marca 2024 17:43 / 2 osobom podoba się ten post
Jeszcze dzien dobry Forum i miłego popoludnia i wieczoru. 
27 marca 2024 17:47 / 3 osobom podoba się ten post
kamisz49

To chcesz być agentką ubezpieczeniową? Dobrze.. rozwijaj się dusia. Ja uczę się niemieckiego online, teraz mam przerwę ale wrócę do tego.

Kto wie czy Ci się nie przyda, jak opieka dopiecze  Na helpdesku, customer serwisach szukają do pracy hybrydowej czy w home office z niemieckim B2-C1, angielski nie zawadzi i troche znajomosci branży w której działają. Znam 2 odoby które tak pracują. Początkujący zgarniają  5 tysi miesięcznie. Starsi pracownicy więcej. 
27 marca 2024 18:48 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - chce Wam złożyć życzenia świąteczne  życzę dobrych dni świątecznych bez względu gdzie jesteście .
 
Dodatkowo tym w domu życzę dyngusa  
28 marca 2024 05:17 / 3 osobom podoba się ten post
No i mamy czwartek, praktycznie od jutra okres świąteczny. Jutro wpadnie Katrin ,może trafi się Nam jakiś czekoladowy zajączek. Seniorka nawet ciasta nie zamówiła, dla Niej świąt nie ma...E,tam nie ma co się dołować, mam większe problemy. Kawa pachnie,radio leci,chwilo trwaj.Spokojnego,bezstresowego dnia głoszę z opiekunkowej ambony.
28 marca 2024 06:01 / 4 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Ja dziś chyba wpadnę koleżankę odwiedzić, a po Świętach może uda mi się z Lukiem spotkać w jego okolicy?
Miłego, bezstresowego dnia
28 marca 2024 06:49 / 5 osobom podoba się ten post
Witam w przedświąteczny czwartek.  
Cała noc nie spałam prawie. Chyba mnie dopadła przedślubna gorączka. ? 🤣🤣🤣 W tym wieku ? Czego tu się bać jak to zwykła formalność. 🙈🤪 O 10.30 jadę do fryzjera i a na 14 mamy być w urzędzie. 
Wszystkim spokojnego dnia i nie przemęczajcie  się. 
28 marca 2024 07:36 / 3 osobom podoba się ten post
Witam w czwartek
sloneczko swieci 
spokojnego dzionka