Powitajki przy kawie 76

28 marca 2024 08:18 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 jutro wolne w De. Ostatnie zakupy , ciasto zamówić na sobotę . Udanego dnia 🤗
28 marca 2024 08:31 / 4 osobom podoba się ten post
28 marca 2024 11:05 / 3 osobom podoba się ten post
Znów pada . W deszczu na rowerze . Ale kupiłam i rybę i trochę baranka na kotlety , warzywa . Jaja . W sobotę odbiorę tylko ciasto , no może popołudniu pojadę ale już autobusem po wieniec wielkanocny, Hefezopf? 
28 marca 2024 11:11 / 5 osobom podoba się ten post
nie maluję. Najważniejsze, że kupione 😂
Zakupy zrobione. Piersi z kaczki, dwa plastry wołowego na dwie rolady, kawałek łososia. Na śniadanko w niedzielę zrobię tradycyjny żurek z polskim zakwasem i z bawarską białą kiełbasą. Dam też i pdp spróbować. Marmolada niech odpocznie sobie
Pogoda super, Malgi wie, bo mieszka kilka kilometrów ode mnie. Po południu zrobię spacerek, a potem jeszcze listę na sobotnie małe zakupy.
Czas mija szybko i fajnie. Nie przemęczajcie się
28 marca 2024 13:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - wyjeżdżam na święta ,niech inni baby wielkanocne pieką , ja mam luz . Jajka zabieram ze sobą , żeby za dużo wolności nie miały . Pogoda cudna., słoneczko i błękit nieba .
Dobrego dnia 
28 marca 2024 19:46 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

:wielkanoc4: nie maluję. Najważniejsze, że kupione 😂
Zakupy zrobione. Piersi z kaczki, dwa plastry wołowego na dwie rolady, kawałek łososia. Na śniadanko w niedzielę zrobię tradycyjny żurek z polskim zakwasem i z bawarską białą kiełbasą. Dam też i pdp spróbować. Marmolada niech odpocznie sobie:smiech2:
Pogoda super, Malgi wie, bo mieszka kilka kilometrów ode mnie. Po południu zrobię spacerek, a potem jeszcze listę na sobotnie małe zakupy.
Czas mija szybko i fajnie. Nie przemęczajcie się:radosc1:

Tak, pogoda piękna, ale wiatr niemiłosierny. U koleżanki chciałyśmy na balkonie posiedzieć, ale chciało mnie do szpiku kości "przeciągnąć", więc ewakuowałyśmy się do pokoju. Trochę nam brakło czasu na pogaduszki, bo w tzw. międzyczasie zadzwoniła koordynatorka z ważnymi wiadomościami.
Jeszcze nie wiem czy we wtorek poświąteczny uda mi się w stronę Luka dotrzeć?
Fajnie byłoby wpaść gdzieś na jakieś lody czy inną kawę?
29 marca 2024 04:52 / 5 osobom podoba się ten post
Witam piątkowo
Dziś planuję trochę poleniuchować - może koleżanka mnie dziś odwiedzi?
Miłego dnia wszystkim
 
29 marca 2024 05:12 / 5 osobom podoba się ten post
Witam z opiekunkowej ambony
Wyspana,wczoraj super film obejrzałam,a dzisiaj zaczynam świętowanie. Wszystkim spokojnego Wielkiego Piątku.
29 marca 2024 06:49 / 5 osobom podoba się ten post
Witam.  W wielki Piątek. Wyspani po nocy poślubnej. 🙈🤪🤣 aż chce się żyć. Zaraz kawka śniadanko i proza życia. Córka pomoże mi w ostatnich zakupach a moje kochanie ze swoim synem muszą zwieść drzewo bo po niedzieli ustawiają rusztowania i będzie zablokowane podwórko. Dziś też firma ma być do mocowania garażu bo zamówiony już był dawno a ciągle zimno i wiatr nyecdal podejść do roboty. Firma ta ma dużo zamówień i naprawdę ciężko z terminami. 
Noc to wszystkim spokojnego dnia i nie przemęczajcie się. 
29 marca 2024 07:28 / 3 osobom podoba się ten post
29 marca 2024 07:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim 
milego i spokojnego dnia 
29 marca 2024 08:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 znoy pada , zimno , wieje .
Wiecie ,że w Wielki Piątek obowiązuje w De zakoaz tańców? Lista filmów które nie mogą być wyświetlane? Trawy nie wolno kosić . 
 
29 marca 2024 09:08 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  spokojnego dnia w atmosferze przedświątecznej zadumy i wyciszenia życzę 
29 marca 2024 10:03 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w piątek,przed świętami dużo pracy. 

29 marca 2024 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
Wielkanocnie życzę wam Wesołych Świąt, takich jajek :) , mokrego dyngusa oraz hojnego Zajączka 
Nasze auto już zapakowane, po południu wyjeżdżamy .
Miłego , spokojnego dnia .