Gdzie ci mężczyźni?

09 listopada 2017 17:39 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Taki walen i dmuchawa, paskudnik jeden.

I co?
Trzeba tego walenia dmuchawą dmuchnąć, czy też dmuchawę walnąć waleniem?
Jeno uważać trzeba, żeby czego nie stracić przy tym, jak rzeczony kapitan Ahab, co nogę stracił 
Ale namotane 


09 listopada 2017 17:57 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

I co?
Trzeba tego walenia dmuchawą dmuchnąć, czy też dmuchawę walnąć waleniem?
Jeno uważać trzeba, żeby czego nie stracić przy tym, jak rzeczony kapitan Ahab, co nogę stracił :-(
Ale namotane :rozmysla:


Nie wiem nawet po co ten kaszalot przywolany zostal. Zyl sobie spokojnie, nikogo nie tykal...
28 grudnia 2018 10:49 / 4 osobom podoba się ten post
Gdzie ci faceci ?  tutaj  mój Top 
28 grudnia 2018 13:21
Sylwester sie zbliza
28 grudnia 2018 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Gdzie ci faceci ?  tutaj :-) mój Top 

Masz gust i umiar. Jakość dobra a i z ilością nie przesadziłaś 
28 grudnia 2018 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Bartłomiej Topa , z wiekiem coraz lepszy, taki seksi zmęczony, i pomyśleć że kiedyś był Zenkiem ze Złotopolskich   No to się wyrobił . 
28 grudnia 2018 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Masz gust i umiar. Jakość dobra a i z ilością nie przesadziłaś :hihi:

Aj z tym umiarem to ja mam wlasnie problem. Grzeszę wszystkimi punktami na liście Przykazań Bożych . A najbardziej to nieumiarkowane jedzenie i picie     
28 grudnia 2018 22:29
Kama84

Aj z tym umiarem to ja mam wlasnie problem. Grzeszę wszystkimi punktami na liście Przykazań Bożych . A najbardziej to nieumiarkowane jedzenie i picie :lol1:    

Ja już wolę nie grzeszyć bo tu taka jedna bosfos pyta czy hormony były badane...I grozi zespołem , czy bandą PCOS i jakimiś niedoborami. Ale jak zeżremy tabletki to oczywiście niebezpieczeństwo zostanie zażegnane...
28 grudnia 2018 22:43
Kama84

Bartłomiej Topa , z wiekiem coraz lepszy, taki seksi zmęczony, i pomyśleć że kiedyś był Zenkiem ze Złotopolskich :-)  No to się wyrobił . 

Nie mam jakiegoś swojego ulubionego seksi typa. No-Dorociński może?
W ogóle to moim ulubionym aktorem i rezyserem też jest Woody Allen ale jego to w te ramki raczej się wsadzić nie da  Ten Brat od podatków jest spoko, ale dawno go nie widziałam 
29 grudnia 2018 11:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Aj z tym umiarem to ja mam wlasnie problem. Grzeszę wszystkimi punktami na liście Przykazań Bożych . A najbardziej to nieumiarkowane jedzenie i picie :lol1:    

Ciesz się Kama, bo ja to juz niczym nie mogę grzeszyć. Kurde, święta będę 
29 grudnia 2018 15:31
Dzisiaj chciałabym przedstawić bardziej lokalnie , Marcin Sroka, koszykarz, również Stelmetu ZG.  Jest z tych niepokornych , co za łobuz i chuligan jeden   Nic tylko lać po tyłku     
29 grudnia 2018 17:01
Moim ulubieńcem jest Krzysztof Stelmaszyk.
30 grudnia 2018 07:11
A moim ulubieńcem jest "mój facet". Kocham....
30 grudnia 2018 11:56
Kama84

Dzisiaj chciałabym przedstawić bardziej lokalnie , Marcin Sroka, koszykarz, również Stelmetu ZG.  Jest z tych niepokornych , co za łobuz i chuligan jeden :brak wiary:  Nic tylko lać po tyłku :ona placze:    

Jak lubi
30 grudnia 2018 19:16
Tymczasem wstawiam człowieka, ktory jest sztampowy, nie mniej jednak urodę ma nietypową i nie jest to wzór szlachecko-aktorski. Przypomina bardziej ruskiego zakapiora. A wąskie wykrzywione usta ja i like, zmęczona twarz, przepity głos