Gdzie ci mężczyźni?

03 lipca 2012 11:58
Znam jeszcze kilku, ale jakoś nie znaleźli drogi na "Opiekunki 24.pl. Może ich namówię i urośniemy w siłę.
03 lipca 2012 17:21
No widzisz Giunta,haslo rzucone i cos zaczyna sie dziac,wiesz co ja mysle sympatyczna kolezanko,ze byc moze panowie to potrzebuja zaproszenia zeby sie tu pojawic?hahaha,pozdrawiam
03 lipca 2012 18:10
A ze tacy kulturalni i nieproszeni nie wchodza? ;) No to ja zapraszam serdecznie! :)
03 lipca 2012 18:49
No to ja tez serdecznie panow zapraszam! My nie gryziemy,prawda kolezanko hahaha.
03 lipca 2012 19:53
Oczywiście, że prawda :) Nie trzeba się nas bać.
03 lipca 2012 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
och...jak ja bym chciała,żeby piorun strzelił komuś w mózg....może by ozdrowiał w myśleniu i ten portal stał się znowu inteligentny...uff!!!
03 lipca 2012 20:29 / 1 osobie podoba się ten post
no,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zenada
03 lipca 2012 21:28 / 2 osobom podoba się ten post
A już myślałem, że tylko ja nic tutaj nie rozumiem... Jak jeszcze Janusz zacznie pisać o samoopalaczach, to odchodze na emeryturę.
03 lipca 2012 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
Racja. Przenoszę ten temat do działu "Nasze związki", kto nie chce nie musi tam zaglądać, ale tematyka idzie w kierunku towarzyskim więc chyba tam pasuje bardziej.
03 lipca 2012 23:38 / 2 osobom podoba się ten post
moje pragnienie ,aby kogoś trzasnęło celem opamiętania się i zastanowienia o czym i w jakim stylu rozprawia na tym forum,nie dotyczy absolutnie naszego Moderatora- mówię wprost o dwóch,trzech paniach,które na forum roztrząsają problemy Misia Uszatka,same chyba nawet nie wiedzą co mówią i co chcą powiedzieć...chcą po prostu zabłysnąć jak nie przymierzając Jola Rutowicz,która mówi...mówi i mówi... a z całej tej ćwierć inteligentnej tyrady dowiadujemy się tylko to,że kocha różowe koniki

Portal został opanowany przez coś takiego ,niestety.Delikatne perswazje nie odnoszą skutku,może więc pora wytoczyć cięższy kaliber i uporządkujemy wspólnie to miejsce?
03 lipca 2012 23:49 / 2 osobom podoba się ten post
Od jutra lub czwartku nie będę miała dostępu do internetu,aż do 21 lipca,nie chcę ,aby ktoś pomyślał,że zdezerterowałam,pozdrawiam wszystkich i do usłyszenia,mam nadzieję w oczyszczonej atmosferze
04 lipca 2012 09:56
Macie racje dziewczyny i popieramznalazlam ten portal i bardzo sie cieszylam bo tu podjelam decyzje o wybraniu firmy o wyjezdzie do pracy .........a teraz szkoda
04 lipca 2012 22:07
no i się porządek zrobił ! bo rzeczywiscie, jak tak poczytałam to jeszcze moment i byłaby to rubryka towarzyska...................

co oczywiscie nie oznacza ,że panowie -opiekunowie nie są tu mile widziani -są ,są jak najbardziej -tyle tylko,że ci co to chcieliby sobie poflirtowac i sie samoopalaczmi /hi hi hi/podrasowac to niech łaskawie poszukaja jakiegos bardziej stosownego forum,w necie jest mnostwo takim stronek.



Miłego wieczoru wszystkim :):):)
23 lipca 2012 11:33 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie wszyscy kochani...nareszcie jestem i bardzo sie cieszę...Andrea masz rację w zupełności,wiesz przecież ,że już od dawna ubolewałam nad niechlubną metamorfozą naszego kochanego forum,ale nie chciałam wkładać kija w mrowisko...czasami jednak,gdy sytuacja wymknie się spod kontroli,lub delikatne perswazje nie przynoszą skutku trzeba radykalnego posunięcia,czyli otwarcie przeciwstawić się i powiedzieć "dość! nie zgadzam się na to"...

To jest uczciwe...a prawda zawsze wyzwala,chociaż bywa bolesna...nasz Moderator nie założył przecież klubu " Wzajemnej Adoracji " ,lecz poważny portal dla szanujących się wzajemnie ludzi,dlatego razem z nim musimy czuwać nad zachowaniem zasad...chyba nie powinniśmy wszystkim Jego obarczać...musimy współpracować i wspierać się wzajemnie bo to jest właśnie to, co przyciąga do nas nowych forumowiczów, którzy chcą zakotwiczyć się w miejscu gdzie panuje kultura i życzliwość.

Ale się rozpisałam:))) pozdrawiam wszystkich serdecznie.
18 października 2012 00:04
szkoda, że nie pozwoliłyście " urodzić się tej milości:)