Pracoholizm

07 lipca 2012 15:36
Dobrą stroną tej pracy, moim zdaniem jest poznawanie nowych miejsc, kuchni, smaków...
07 lipca 2012 15:41
w tej pracy tak naprawde okazuje sie jakimi jestesmy ludzmi........ile potrafimy z siebie dac...
07 lipca 2012 16:47
W moim mieście jest prawie wszystko, czego potrzebuję i co kocham, ale jak pomyślę, że w najlepszym razie znajdę tu pracę za 1.500 zł, to mi się robi słabo i wolę jeździć do D. Praca w D. jaka jest każdy widzi, dużo zależy od ciekawości świata człowieka i umiejętności nawiązywania kontaktów, wtedy zyskuje się najwięcej dobrych, cennych doświadczeń. Tak jak Sylwunia napisałaś, poznaje się też nowe rzeczy. Jednak sama opieka nad pacjentem to często monotonia i wręcz nuda, gdy nie ma już z nim kontaktu lub kontakt jest ograniczony z powodu choroby. Gdybyśmy zarabiały tyle co tutaj w Polsce, to sporo z nas siedziałoby w kraju, taka jest prawda. Ale z moich znajomych na etacie powyżej średniej krajowej zarabia niewiele osób, większość jest w okolicy 3.000zł, a kobiety nawet mniej.
07 lipca 2012 20:40
Do Romany co się stało a Andreą opuściła nas?
07 lipca 2012 21:10
pozytywne jest poza kasa chyba tylko to ,że z każdym wyjazdem nasz niemiecki jest coraz lepszy!!!!Tak więc nie można powiedzieć ,że się przynajmniej lingwistycznie nie rozwijamy :):):):)
07 lipca 2012 21:18
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)
07 lipca 2012 21:20
Kasa tak język niemiecki owszem ale rozwijanie się i awansowanie wyżej???
07 lipca 2012 21:37
ok Wy tak caly czas jezyk,kuchnia,zwyczaje a mnie np ta praca nauczyla cierpliwosci,pokazala ile moge tez od siebie dac innym ,ciepla i zrozumienia i nie wierze w to ,ze kogos jeszcze ta praca pokory tez nauczyla.....bo tu ma sie styk z ludzmi z zyciem.. ze lzami,bolem,samotnoscia,wscibskoscie,interesownoscia ,czasami i brakiem poszanowania itd itd itd
07 lipca 2012 21:40
Myślę że ta praca właśnie jak żadna inna uczy pokory.
07 lipca 2012 22:34
Wszystkie wasze wypowiedzi są bardzo interesujące,nie można przecież uzależnić się od tak ciężkiej pracy,psychicznej i fizycznej.Można zarabiać w miarę dobre pieniądze,bo w zasadzie powinno być więcej,,,,można też dużo zdobyć doświadczenia,dzięki tej pracy niektóre kobiety zobaczyły inny świat i zrobiły coś dla siebie,nie tylko kura domowa,która czeka na wypłatę męża,Pozdrawiam serdecznie i dobrych miejsc życzę,My mamy wyjątkowo dziwne miejsce ale wracamy do niego,
08 lipca 2012 07:52 / 1 osobie podoba się ten post
i o tym dobrych stronach wlasnie powinnysmy myslec kiedy nas dopadnie w tej pracy zmeczenie....

nie,ze musimy ale co z tej pracy zyskujemy i ja tak teraz bede robila....

pozdrawiam
08 lipca 2012 09:29
Do Krysikrysienki. Tak andrea usunela konto mozesz z nia porozmawiac na spikerii.pozdrawiam
08 lipca 2012 09:39
Justa: Dziwne rzeczy sie dzieja, przesune czas rozmow z moja familia, jutro wejde na spikerie...
08 lipca 2012 10:30
Dlaczego Andrea usunęła konto?
08 lipca 2012 10:52
Paula: juz wiem, dlaczego, trzeba dac Jej teraz spokoj, nie jest w wesolej sytuacji, dajmy dziewczynie spokoj, sama sie odezwie, jak bedzie w formie.