Suplementy

08 lutego 2014 23:11 / 1 osobie podoba się ten post
efka66

W aptece kupowałam, maja bez problemu,ja sobie chwale.

To sie pochwal koleżankom-jak długo brałas ,ile brałas i ile schudłaś w tym czasie i czy potem jo jo nie było?:)
08 lutego 2014 23:21 / 1 osobie podoba się ten post
No dziewczyny, no przemiana materii super, no wiecie:)
To jest jak taka miotełka, która wszystko wymiata co niepotrzebne, dwie łyżeczki na 300ml wody rozmieszać, napęcznieje to i potem jest się bardziej sytym, oczywiście nie zastępuje to posiłku. i ok 2l wody dziennie musowo pic. ale to nie jest taki typowy środek na odchudzanie, choc ja walcze ostro i od końca grudnia 5 kg mam mniej , troche pewnie dzięki błonnikowi, trochę mniej jem i Skalpel codziennie.
08 lutego 2014 23:40
kasia63

To sie pochwal koleżankom-jak długo brałas ,ile brałas i ile schudłaś w tym czasie i czy potem jo jo nie było?:)

Bedzie Kasiu efekt jo-jo jak tylko sie przestanie tego uzywac. Jak sie toto pije w zoladku pecznieje czyli jest uczucie sytosci,zoladek sie nie kurczy-tylko cos w nim wtedy jest i nie ma sie apetytu,bo jest sie pelnym.......jak sie przestanie stosowac "toto" nie musimy duzo jesc ,organizm bedzie szybciuchno robil zapasy tkanki tluszczowej...A co ja bede "strzykaweczce " tlumaczyla.....nie ma cudownych srodkow-:))))))
08 lutego 2014 23:44 / 2 osobom podoba się ten post
Wode to mozna litrami pic i sie nie przytyje....a widzialas kiedy ,zeby wodka tlusta byla ?......bez wypicia nie ma zycia -:))))))))))
08 lutego 2014 23:52 / 1 osobie podoba się ten post
To nie jest lekarstwo, raczej taki właśnie naturalny suplement,można pić na pewno, jak przerwiesz, też się nic nie stanie, aczkolwiek pewnie lepiej działa jak sie dłuższy czas bierze. 
09 lutego 2014 07:46
efka66

Właśnie "biorę" ten Flohsamen, to cos takiego jak nasz colon c,nasiona babki płesznik czy cos takiego, dobrze wpływa na przemiane materii, powoduje uczucie sytości, tylko trzeba pić dużo wody, bo inaczej zablokuje. 

Tu jest kilka zdań o babce jajkowatej  http://de.wikipedia.org/wiki/Flohsamenschalen
Ja zaczełam to brać wiele lat temu jak zajechalam do Niemiec to przy zmianie klimatu mialam zaparcia i mi to doradzono. Fakt że to dobry wypełniacz. Chyba będę musiała do tego powrócić i wieczorkiem z jogurtem zażywać bo nie chce się wtedy jeść.
09 lutego 2014 07:50 / 1 osobie podoba się ten post
Na czczo pół cytryny wycisnąć do szklanki i dolać wody przegotowanej lub szklanka soku z kiszonej kapusty. Jelita będziesz miała wyczyszczone dokładnie. Możesz też codziennie rano 3-4 łyżki płatków owsianych zalać gorącą wodą + potarte jabłko i to jeść. Płatki owsiane to naturalna szczotka dla jeliT :)
09 lutego 2014 08:51 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Bedzie Kasiu efekt jo-jo jak tylko sie przestanie tego uzywac. Jak sie toto pije w zoladku pecznieje czyli jest uczucie sytosci,zoladek sie nie kurczy-tylko cos w nim wtedy jest i nie ma sie apetytu,bo jest sie pelnym.......jak sie przestanie stosowac "toto" nie musimy duzo jesc ,organizm bedzie szybciuchno robil zapasy tkanki tluszczowej...A co ja bede "strzykaweczce " tlumaczyla.....nie ma cudownych srodkow-:))))))

Nie ma??????buuuuuuuu -wizja szybko utraconych kg przesłoniła mi zdolnośc racjonalnego myślenia:):):)A już się widziałam w rozmiarze 40:)Ha ha ha .
Ale .......spróbowac ,spróbuję:):)
15 kwietnia 2014 16:22
Te wszystkie specyfiki...może i jakiś tam efekt dają, ale czy na długo? Ja bym się bała efektu jojo po nich. Niby chudniesz, a jak odstawisz to jest cie zaraz trzy razy tyle;)
12 czerwca 2014 16:34 / 3 osobom podoba się ten post
Prosze nie smiac sie nie mialam zamiaru sie odchudzac , zaczelam leczyc zoladek naparem z imbiru ,kobiety ja przez 10 dni spadlam5 kg jem zupelnie normalnie az wierzyc mi sie nie chce
12 czerwca 2014 16:35
beata

Prosze nie smiac sie :-) :-) :-) :-) nie mialam zamiaru sie odchudzac , zaczelam leczyc zoladek naparem z imbiru ,kobiety ja przez 10 dni spadlam5 kg :-) :-) :-) jem zupelnie normalnie :-) az wierzyc mi sie nie chce :-) :-) :-)

prosze o szczegoly :)
12 czerwca 2014 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
Poprostu. Powiedzial mi taki jeden grek stary co ma u nas girosa ze u nich to bez imbiru wlasciwie sie dnia nie rozpoczyna , zebym sprubowala moze mi to na zoladek pomoze : kawalek imbiru obranego ze skorki -cieniutko ,pokroic w cieniutkie plasterki wrzucic do zimnej wody i gotowac okolo 20 minut na malym ogniu, ja na liter wody daje takich plasterkow 15 . i to wszystko pije to 2 razy dziennie rano i pod
Wieczor , doleglowosci zoladkowe jak zgaga iwzdecia zniknely juz po drugim zastosowaniu no i te 5 kg mniej
12 czerwca 2014 16:46 / 1 osobie podoba się ten post
dziekuje jutro maszeruje po Imbir.....:)
wyczytalam ze mozna zalac na noc rano dolac wody i pol wcisnietej cytryny i tak wypijac raz dziennie :)
12 czerwca 2014 16:51
magdalena_k

dziekuje jutro maszeruje po Imbir.....:)
wyczytalam ze mozna zalac na noc rano dolac wody i pol wcisnietej cytryny i tak wypijac raz dziennie :)

Ja jeszcze dziś:)
12 czerwca 2014 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
Zaraz w Niemczech imbiru zabraknie. Biedna Andrea śpi nieświadoma a jej imbir z półek znika Będzie musiała Slima pić ;-)