Dzień dobry Wam. Są chwile, w których przyzwoitość powinna mówić pierwsza, nie przynależność polityczna . Wczoraj tragicznie zginął człowiek, który wiele dobrego zrobił dla ludzi i zwierząt. Beż żadnego ale. Ogromna strata.
Spokojnego dnia.
Witajcie w słoneczną niedzielę 26 kwietnia. Od wielu lat jest to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu .
Taki dzień trzeba spędzić poza murami domu , zwłaszcza, że pogoda temu sprzyja.
Wam spokojnego dnia i takiej pracy.






