Zakładam gewerbe - porady

06 stycznia 2015 19:02

Kancelaria spam i kryptoreklama pomoga w podobnych sytuacjach.

06 stycznia 2015 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
baska87

Kancelaria spam i kryptoreklama pomoga w podobnych sytuacjach.

Jakaś tępa dzisiaj jestem ! co założyć w Niemczech ? Ciuchy zakładam sama ( jeszcze ) bez pomocy jakichś kancelarii , no , cholerka co z tym zakładaniem ? -:)))))))))))
06 stycznia 2015 19:18 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jakaś tępa dzisiaj jestem ! co założyć w Niemczech ? Ciuchy zakładam sama ( jeszcze ) bez pomocy jakichś kancelarii , no , cholerka co z tym zakładaniem ? -:)))))))))))

...może nogę na nogę :),bo też można założyć...
Nie jesteś osamotniona,ja też z lekka nie kapuję o co kaman...
06 stycznia 2015 19:36 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jakaś tępa dzisiaj jestem ! co założyć w Niemczech ? Ciuchy zakładam sama ( jeszcze ) bez pomocy jakichś kancelarii , no , cholerka co z tym zakładaniem ? -:)))))))))))

Spiesze wyjasnic wszystkim .....,wystarcz przeczytac pierwszy post )))) i wszystko wiadomo,chociaz przeznam,ze temat mozna roznie interpretowac))))))
06 stycznia 2015 19:37 / 3 osobom podoba się ten post
Spam reklamowy::)Profil pół godz temu załozony wyłacznie w celu reklamy kancelarii.Żenada:(
06 stycznia 2015 19:40
Kaya

kochana jestes pewna na 100% ? Musze pisac umowe z frau czy tez z jej synem ? frau moze dzialac formalnie sama w summie,


i im mniejszy mam dochod to tym mniej place podatkow?

co to znaczy : Łącznie obciążenia pracodawcy: 1.462,40 Euro


 


Kaya - nie pisz proszę jednej wypowiedzi pod drugą. Przy każdym swoim poście masz opcję "edytuj", wówczas gdy w nią klikniesz, stanie się cud - będziesz mogła dopisać się do swojej wypowiedzi, gdy Ci się coś przypomnie. Oczywiście działa to tylko do chwili, gdy po Tobie nie pojawiła się następna wypowiedź innego użytkownika.

Jak sie forum emancypuje nawet Moderator jest teraaz oszczedny w slowach na forum:) Więcej czyni mnie pisze:)
 
 
Po wpisie magdzie poczytałam.