Uwaga na oszusta w HOMBURG-ERBACH

27 kwietnia 2016 10:46 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

No ale ten pan nie był pokątnym pośrednikiem. Ten pan miał FIRMĘ zatrudniającą opiekunki. Szefem był wespół w zespół ze swoją jak twierdził kobietą zycia! Firmy nie ma, kobieta porzucona, pozostały tylko opiekunki bez wynagrodzenia za swoją pracę w firmie tego pana. Pamięc krótka czy wybiórcza?

Mienisz sie tu wielce inteligenta osoba to napisz mi gdzie wymienilam  firme oszusta , kobiete oszusta i coś szczegolnego zebyś mogla zidentyfikowa kogoś personalnie , no gdzie ? pisze ogolnie a nie w odniesieniu do kogoś. Nie mam zwyczaju powielac informacji , ktorych nie mam mozliwosci sprawdzic. Nie wiem moze ty też pracujesz z poreki jakiegos    p o s r e d n i k a , a moze myslisz ,że ja tak pracuje? to jest indywidualna sprawa kazdej z nas. Piszesz mial ? masz z nim kontakt ? no to informacje masz z pierwszej reki , bo ja nie mam. Wyciagam wnioski tylko i wyłącznie z wpisu opiekunki katti bo do tego sie odnioslam.
27 kwietnia 2016 11:01 / 11 osobom podoba się ten post
Osoby, które decydują się na wpis w tym temacie jako poszkodowane myślę że nie oczekują żadnej pomocy poza tym że najzwyczajniej wyleją swoje żale.
Mimo wszystko gdybyście chciały coś w tym temacie to zapewniam was panie, że można sprawę zgłosic na policję i nikt was nie pozostawi bez jakiejkolwiek reakcji. Niemieckia policja bardzo ściga przestepców. Jeśli pracowałyście bez umowy "na czarno" to przestępstwo popełniła osoba was zatrudniająca wy co najwyżej wykroczenie. Czytac każda potrafi, materiałow jest bardzo dużo. Nie reagujcie na próby zastraszania Was. Te Panie, które bronia na tym forum firmę na którą jest tyle skarg w tym temacie moga czuć się niezręcznie bo to przyjaciółki tego pana. Żadnych sentymentów. Podawajcie nazwiska, nicki sprawa szybko sie wyjasni.

Ambasada RP w Berlinie wydała dla polskich pracowników, firm, agencji pracy tymczasowej i osób zamierzających zarejestrować w Niemczech działalność gospodarczą szereg informatorów i poradników, zawierających informacje m.in. o prawach pracowniczych. Są one bezpłatne i dostępne zarówno w wersji drukowanej jak i na stronie Berlin.trade.gov.pl. Z kolei związkowcy z DGB przygotowali portal Faire-mobilitaet.de, służący poradą pracownikom z nowych krajów UE. Na Fb jest grupa "socjal i praca w Niemczech" pomoga rozwiązac bardzo chętnie. My polacy tan zamieścic informację.
Takie jest tok postepowania jesli chcecie pomóc same sobie i innym.
27 kwietnia 2016 11:07 / 7 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Mienisz sie tu wielce inteligenta osoba to napisz mi gdzie wymienilam  firme oszusta , kobiete oszusta i coś szczegolnego zebyś mogla zidentyfikowa kogoś personalnie , no gdzie ? pisze ogolnie a nie w odniesieniu do kogoś. Nie mam zwyczaju powielac informacji , ktorych nie mam mozliwosci sprawdzic. Nie wiem moze ty też pracujesz z poreki jakiegos    p o s r e d n i k a , a moze myslisz ,że ja tak pracuje? to jest indywidualna sprawa kazdej z nas. Piszesz mial ? masz z nim kontakt ? no to informacje masz z pierwszej reki , bo ja nie mam. Wyciagam wnioski tylko i wyłącznie z wpisu opiekunki katti bo do tego sie odnioslam.

Jedno trzeba ci przyznać, nikt tak jak ty nie potrafi manipulować faktami i własnymi wypowiedziami, a już w odwracaniu kota ogonem to ty misztrzyni nad mistrzynie jesteś. Tym to, wielce zasłuzonym  komplementem dla ciebie, kończę dyskusję na ten temat.
27 kwietnia 2016 11:15 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Jedno trzeba ci przyznać, nikt tak jak ty nie potrafi manipulować faktami i własnymi wypowiedziami, a już w odwracaniu kota ogonem to ty misztrzyni nad mistrzynie jesteś. Tym to, wielce zasłuzonym  komplementem dla ciebie, kończę dyskusję na ten temat.:-)

naucz sie czytac - doda - nie tylko obrazac.