Uwaga na oszusta w HOMBURG-ERBACH

25 kwietnia 2016 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Takie coś mi się przypomniało sprzed wielu wielu miesiecy

"28 grudnia 2012 09:39
Cytat Nazywam się Alutka jestem nałogowym palaczem, narkomanką, alkoholiczką....
Jakie macie nałogi?
Ile z Was potrafi przyznać się do tego, że np. pije alkohol gdy tylko położy podopiecznego do łóżka?
Wiem, że teortycznie każda opiekunka stwierdzi, że to nie profesjonalne.... Sądzę, że niewiele z nas przyzyzna się do nałogu.....
Opiekując się "babunią" kupowałam sobie wódkę i wieczarami piłam drinki! Nie mogłam sie doczekać chwili gdy będę w swoim pokoju..."
25 kwietnia 2016 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

Mam Cie na oku choc zaden z Ciebie cukierek...

czyli operacja oka tez cie czeka,ale rocznik 68 to ciezko przechodzi 
Baw sie dobrze dalej na forum.Mi to LOTTO jak
25 kwietnia 2016 17:25 / 5 osobom podoba się ten post
espana69

Ubaw juz jest bo wrocilas...

A niby skąd miałam wrócić? zebym wiedziala , że będę w takim doborowym towarzystwie jak twoje to jeszcze m-c urlopu bym sobie zrobiła. Bo dłużej nie pozyjesz tutaj
25 kwietnia 2016 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
To sobie służ nareszcie wiem czym* jesteś.
25 kwietnia 2016 18:06 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Jaja juz sa.Gwarantuje.

To zrobię sobie urlop od forum.Mam nadzieję że w tym czasie owe jaja zaczną tak bardzo śmierdzieć,że w końcu Moderator je wywali.
25 kwietnia 2016 18:44 / 7 osobom podoba się ten post
espana69

Jaja juz sa.Gwarantuje.

No chyba są, ale trzy jaja ,bo jeszcze sie ptaszek nie wykluł
25 kwietnia 2016 21:22
hmmm:)
25 kwietnia 2016 21:51 / 8 osobom podoba się ten post
espana69 - jak dojrzejesz do forum, to napisz na maila co zrobiłaś/zrobiłeś nie tak, wówczas Ci przywrócę konto.
25 kwietnia 2016 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
IGGA

Ciebie mleczkowa miałam między innymi na myśli. Zawsze pojawiasz się kiedy trzeba stanąć w jego obronie. Bardzo to podejrzane. Stara jestes to nie chodziło zapewne o uczucia tylko o wspólny biznes, Tak sobie myślę. Bo jaki można miec cel aby bronić oszusta.
Sama kiedyś wynajęłas prawnika aby Serce do więzienia wsadzić za to że obiad jej publicznie  wypomniałaś a ona bidulka się tu poskarżyła. A takiego oszusta co to dziewczynom forsy za pracę nie wypłacił  bronisz? 

Lepiej wyglądasz w uszatce, kapelusz dla wyjatkowych, wysokich, pięknych kobiet. Ty do nich nie należysz. 

Może i lepiej  jak bedzie zimno to i uszanke od ciebie pozyczę. Bo to twoj narodowy stroj . Pusta stara babo, bo juz innego okreslenia nie mogę użyć. Pamięć cie zawodzi ? Lubisz ploty to pleć, dalej pleć.

Chyba ten oszust przewiozł cie dobrze ,że zapomniec nie możesz. Na policje idz .
.
 
25 kwietnia 2016 22:11 / 11 osobom podoba się ten post
Wyżej masz inny. Nudzić się nie sposób :).
25 kwietnia 2016 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
Z TYCH ust bałabym się cokolwiek wyjmować :D ;).
25 kwietnia 2016 22:31 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

A niby skąd miałam wrócić? zebym wiedziala , że będę w takim doborowym towarzystwie jak twoje to jeszcze m-c urlopu bym sobie zrobiła. Bo dłużej nie pozyjesz tutaj :-(

Ha , szybka jesteś i nieomylna jak fatum :)
Kilka godzin i kaput 
25 kwietnia 2016 22:34 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ha , szybka jesteś i nieomylna jak fatum :)
Kilka godzin i kaput :-)

Wiem tez kto nastepny bedzie ale nie napisze :) niech jeszcze tworzy he he.
25 kwietnia 2016 22:35 / 3 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Wiem tez kto nastepny bedzie :-) ale nie napisze :) niech jeszcze tworzy :-) he he.

Matko kochana, tak przed nocą...
25 kwietnia 2016 22:45 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Matko kochana, tak przed nocą...:-)

Dlatego nie napisze to tylko szansa zeby sie poprawic było mozna