Egzamin ze znajomości języka niemieckiego

09 listopada 2012 09:09
Tak, ja mam konto Premium. Dzięki temu mm gramatykę i mogę odsłuchać jak dany zwrot czyta Niemiec. Przy ich długaśnych wyrazach - bezcenne. Kosztuje to coś ok. 280 zł i masz dostęp na rok. Ja zaczęłam w marcu tego roku. Do dziśś mi się nie znudziło i z przerwą na urlop w Polsce - jestem tam codziennie. Jestem na końcówce, zostało mi parę lekcji do końca - teraz długo to trwa, bo 80% czasu przeznaczam na powtórki, a tylko 20% na naukę nowego. Dla mnie ten kurs warty jest każdego zpłaconego grosza.
09 listopada 2012 09:48
Benita bardzo, bardzo dziękuje, język znam komunikatywnie ale pisać nie umiem i chciałabym więcej a już kilka razy czytałam, że zrobiłaś postępy więc spróbuje aby jednak starczyło mi wytrwałości
09 listopada 2012 14:19
Wissenk, powodzenia. Trzymam kciuki.
09 listopada 2012 14:29
dziękuje Benita , jutro wyjezdzam do domku to w poniedziałek wykupię sobię to premium - muszę zaczać się uczyć - problem w tym, że to co umiem tu mi w zupełności wystarcza, ale chcę więcej )
22 grudnia 2014 18:18
Te przykładowe odpowiedzi w teście językowym oczywiście nie są traktowane jako
faktyczne odpowiedzi co do naszych preferencji pracy, np.: czy będziemy wyprowadzać psa, myć okno
czy coś tam jeszcze??
22 grudnia 2014 20:18
czesc dziewczyny a ja to na niemiecki na 6 pierwsze kroczki stawiam ,fajne dal poczatkujacych ,dostep bez ograniczen i nie drogo,pozdrawiam i robie farszyk do pierogow !!!!
09 stycznia 2015 19:38
slonik, i jak Tobie dalej idzie z tym niemieckim? Moim zdaniem to dobry pomysł, a do tego warto dołączyć osłuchanie się z językiem, na przykład za pomocą piosenek czy filmów w języku niemieckim. Mam znajomą, która właśnie najwięcej wyniosła z filmów i piosenek. Dzięki temu połączyła przyjemne z pożytecznym, a to najważniejsze;) Uczyła się niemieckiego w celach zarobkowych - aby za jakiś czas wyjechać do Niemiec za granicę. Wiem, że też uczyła się na bazie jakiegoś programu dla początkujących - ale nie pamiętam, co to było dokładnie.