Egzamin ze znajomości języka niemieckiego

06 listopada 2012 10:03
egzamin zdany , teraz jade podpisac umowe, do aterimy
06 listopada 2012 10:09
ja? nakupowałam w taniej księgarni za 100 kupę super książek do niemca ale naprawdę to nie są podręczniki jak kiedyś , to są raczej tak ułożone zadania ,że bardzo wciąga nauka..żadne tam odmienianie czasowników..oczywiście te podstawy podstaw trzeba znac ale ja czytam ,czytam ,tłumaczę i rozwiązuję,..przytym i słownictwo wchodzi i radocha ,ze coś więcej umię..zobacz testy A1 I A2 testy genius w allegro...i to zabawa nie nauka naprawdę, krótkie tematy i ciekawe, ja nie zamierzam nauczyc się na poziom C1, wystarczy ,że dojdę do B1, napisz do mnie na priva..
06 listopada 2012 13:02
Witam wejdzcie tez na Bussu tam sprawdzicie na jakim poziomie jestescie mozecie sie pouczyc w formie zabawy mozecie pisac i to jest sprawdzane przez rodowitych niemcow i na dodatek mozecie porozmawiac z nimi szczegolnie dla tych co jada 1 raz i nie slyszeli jak rodowici niemcy gadaja powodzenia sama tam jestem i zachecam
06 listopada 2012 13:29
Witam,

tak Justa masz racje Bussu jest bardzo fajne. Korzystam z tego co prawda od niedawna, ale jak dla mnie to jest sto razy lepsze niz nauka z ksiazek na ;;sucho;;.

Rozwiazuje tam zadania, tlumacze zdania, pisze krotkie wypracowania, a rodowity Niemiec sprawdza mi to i odpisuje podajac co jest zle.

Naprawde polecam. Godne uwagi. Dziekuje za polecenie tej strony.

Pozdrawiam
06 listopada 2012 18:55
Dorota 73 ja wiedzialam o tej stronie juz wczesniej ale mialam za malo wiadomosci ateraz milo mi sie robi czwiczenia i fajnie porozmawiac z kims nieobowiazkowo prawda? ale mam problem z pisaniem zaczynalam sie uczyc na sucho jak piszesz i dlugo bylam przekonana ze pisanie nie bedzie potrzebne .No coz mylilam sie tu obowiazkowo musze pisac np;liste zakupow czy dania opisuje jak wkladam do zamrazarki. pozatym wspaniale cwiczenia do zapamietania slowek podstawowych .wiec do pracy tym bardziej ze mozna uzyskac certyfikat prawda?
06 listopada 2012 22:02
Tak Justa masz racje. Mam tak samo jak Ty, rozmawiam i duzo rozumiem, ale z pisaniem kiepsko. Jestem dobrej mysli, damy rade i niedlugo bedziemy powiesci pisac po niemiecku ha ha ha.

Teraz do pracy, przyjemnosci pozniej.

Pozdrawiam
06 listopada 2012 22:52
Ja więcej rozumiem niż mówie , ale jeszcze mniej piszę niestety . Też na buusu się zlogowałam by pisac lepiej pozdrawiam
07 listopada 2012 08:29
Dzięki Wam zauważyłam, że moja wada jest też zaletą. Ja uczę się tylko wtedy, gdy piszę i po prawie roku codziennej nauki z Busuu - umiem pisać. Nawet jak czegoś nie rozumiem, to napisać to potrafię.

Na temat Busuu - byłam pierwszym ambasadorem, pokochałam go i często o tym pisałam na forum - doszłam już prawie do końca, i moi drodzy - często szlak mnie trafia, bo dużo tam błędów. Tłumaczenie z kosmosu. Szyk zdania po polsku ustawiony tak, że trudno to przetłumaczyć tak, jak autor miał to na myśli. Czasami też myślę, że to nie zła wola, ale dodatkowy egzamin, bo jak to zauważam, to znaczy, że już coś tam wiem. Powodzenia wszystkim zaczynającym.
07 listopada 2012 09:31
No to i ja wykrylam bledy to znaczy ze cos wiem no nie ?
07 listopada 2012 09:36
Tak, Justa. jesteśmy zdecydowanie bardziej niż komunikatywne!
07 listopada 2012 13:13
Dzieki Benita za slowa ktore napisalas wlasnie byly mi potrzebne chociaz werwa mie nie opuscila jak tam wchodze to zapominam o bozym swiecie troche to wciaga tym bardziej ze lecisz do przodu wielkimi krokami i nawet jak skonczysz to mozesz do woli material powtarzac .A i tak cos w glowie zawsze zostaje pozdrawiam
07 listopada 2012 13:21
Do Nineczka: mogłabyś podać kilka tytułów tych rewelacyjnych książek do nauki) proszę
08 listopada 2012 21:13
Benita czy ty masz te konto Premium na bussu ? Ja się zalogowałam ostatnio i spróbuje choć troche sie tam gubie
08 listopada 2012 22:23
Kochane dziewczyny nie wiem juz której dziekować za pokierowanie na Busuu :)

działam juz od ładnej godziny na tym portalu i powiem szczerze że , jestem szczęsliwa że jest coś tak fajnego do nauki :) ( nie tylko języka niemieckiego )

Pozdrawiam Was i zyczę spokojnej nocy :)
08 listopada 2012 23:21
Witam.Ja też dziękuje za oferowanie strony Busuu.Fajna stronka:)Pozdrawiam.