Manicure

25 czerwca 2016 09:47
dziewczyny potrzebuje pomocy ...............jakis czas temu sciagnelam zelowki i nie moge sobie poradzic z paznokciami strasznie sie rozdwajaja potrzebujejakiegos sprawdzonego specyfiku tu w DEktos cos wie???
25 czerwca 2016 20:18
Eveline 8 w 1 ale czy jest w DE może Rossmann
25 czerwca 2016 20:21
takaja

Eveline 8 w 1 ale czy jest w DE może Rossmann

rosssmana mam akurat zamknietego kupilam cos z P2 w dm rowniez 8w1 sprawdze przez jakis czas 
26 czerwca 2016 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
magdalena_k

dziewczyny potrzebuje pomocy ...............jakis czas temu sciagnelam zelowki i nie moge sobie poradzic z paznokciami strasznie sie rozdwajaja potrzebujejakiegos sprawdzonego specyfiku tu w DEktos cos wie???

Magdalenko miałam ten sam problem.Na ślub mojej córki coś mnie podkusiło i też zrobiłam sobie "żelówki" a muszę dodać,że paznokcie miałam zawsze bardzo ładne i żadnych z nimi kłopotów.Kłopoty zaczęły się po zdjęciu tego dziadostwa.Moja walka o doprowadzenie paznokci do stanu pierwotnego trwało ok 1,5 roku.Próbowałam różne różności drogeryjne i apteczne.Pierwsza zasada-musisz zakładać rękawiczki za każdym razem gdy zmywasz lub pierzesz,po każdym kontakcie z wodą wcierać krem do rąk i paznokci.Powiem Ci,że bardzo dobry jak dla mnie był krem do rąk i paznokci NIVEA.Ja musiałam bardzo często obcinać paznokcie i to bardzo krótko a piłować tylko papierowym pilniczkiem.Po długiej walce nareszcie odzyskałam "swoje" paznokcie i powiedziałam nigdy więcej żeli.Życzę Ci powodzenia i wytrwałości.
26 czerwca 2016 20:42
balutka

Magdalenko miałam ten sam problem.Na ślub mojej córki coś mnie podkusiło i też zrobiłam sobie "żelówki" a muszę dodać,że paznokcie miałam zawsze bardzo ładne i żadnych z nimi kłopotów.Kłopoty zaczęły się po zdjęciu tego dziadostwa.Moja walka o doprowadzenie paznokci do stanu pierwotnego trwało ok 1,5 roku.Próbowałam różne różności drogeryjne i apteczne.Pierwsza zasada-musisz zakładać rękawiczki za każdym razem gdy zmywasz lub pierzesz,po każdym kontakcie z wodą wcierać krem do rąk i paznokci.Powiem Ci,że bardzo dobry jak dla mnie był krem do rąk i paznokci NIVEA.Ja musiałam bardzo często obcinać paznokcie i to bardzo krótko a piłować tylko papierowym pilniczkiem.Po długiej walce nareszcie odzyskałam "swoje" paznokcie i powiedziałam nigdy więcej żeli.Życzę Ci powodzenia i wytrwałości.

Właśnie  teraz  przez to przechodzę....zrobiłam na ślub syna, a własne  były  takie ładne... głupota  ludzka nie zna  granic !! Teraz  obcięłam krótko i maluję  lakierem  bezbarwnym. 
26 czerwca 2016 20:49 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Właśnie  teraz  przez to przechodzę....zrobiłam na ślub syna, a własne  były  takie ładne... głupota  ludzka nie zna  granic !! Teraz  obcięłam krótko i maluję  lakierem  bezbarwnym. :palka:

na miejscu jestes to kup sobie bezbarwny z odzywka 8w1 z irmy P2 z dm....nie maluje dlugo bo 2 raz dzisiaj ale mam wrazenie ze zrobily sie twardsze zobacze jak z rozdwajaniem bo normalnie platy mi schodzily....
27 czerwca 2016 08:10
Damessa

Właśnie  teraz  przez to przechodzę....zrobiłam na ślub syna, a własne  były  takie ładne... głupota  ludzka nie zna  granic !! Teraz  obcięłam krótko i maluję  lakierem  bezbarwnym. :palka:

Ja zadnym lakierem nie moglam malowac,nawet odzywka,bo caly czas mi sie rozdwajaly a lakier dodatkowo je wysuszal.Zapomnialam wczoraj napisac,ze w paznokcie i skorki wcieralam olejek zwykly taki do ciala.Robilam to w miare czesto a i efekt byl zadowalajacy bo paznokcie byly nawilzone.Tak wiec mozesz rowniez tego poprobowac. 
27 czerwca 2016 08:21 / 1 osobie podoba się ten post
A ktoś tutaj tak zachwalał żele...
27 czerwca 2016 08:27 / 1 osobie podoba się ten post
balutka

Ja zadnym lakierem nie moglam malowac,nawet odzywka,bo caly czas mi sie rozdwajaly a lakier dodatkowo je wysuszal.Zapomnialam wczoraj napisac,ze w paznokcie i skorki wcieralam olejek zwykly taki do ciala.Robilam to w miare czesto a i efekt byl zadowalajacy bo paznokcie byly nawilzone.Tak wiec mozesz rowniez tego poprobowac. 

jak malowalam bezbarwnym tez tak mialam..... a tu mam wrazenie ze jest zupelnie inaczej  z ta odzywka ....no zobaczymy dzisiaj 33 dnien malowania bedzie
27 czerwca 2016 08:34 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra2

A ktoś tutaj tak zachwalał żele...

Ten lakier essie jest super i maluję podkładowym- trzyma sie świetnie.
27 czerwca 2016 09:47
tina 100%

Ten lakier essie jest super i maluję podkładowym- trzyma sie świetnie.

A jaki podkład stosujesz? 
27 czerwca 2016 09:56
tina 100%

Ten lakier essie jest super i maluję podkładowym- trzyma sie świetnie.

Jak znaleźć ten lakier essie ?
Tu mam z drogerii tylko Rossmana. Szukałam - nie znalazłam. Może źle szukałam ?
27 czerwca 2016 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

A jaki podkład stosujesz? 

Ja kupiłam essie "all in one " , to jest lakier podkładowy i nawierzchniowy w jednym.
4 dzien mam, nie używam gumowych rekawic do zmywania naczyn, do sprzątania oprócz kibelka też nie , no i woda i detergenty mu nie zaszkodziły.
27 czerwca 2016 10:21 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Jak znaleźć ten lakier essie ?
Tu mam z drogerii tylko Rossmana. Szukałam - nie znalazłam. Może źle szukałam ?

Kupiłam w DM-ie , ale w rossmanie też chyba widziałam stoiska z tymi lakierami.
27 czerwca 2016 11:05
tina 100%

Kupiłam w DM-ie , ale w rossmanie też chyba widziałam stoiska z tymi lakierami.

Dzięki, jeszcze raz poszukam.
W tym tygodniu mam 2 x urodziny - przydało by sie i paznokcie ładne mieć. Znudziło mi się to, co mam ze soba.