Manicure

27 czerwca 2016 11:12
tina 100%

Ja kupiłam essie "all in one " , to jest lakier podkładowy i nawierzchniowy w jednym.
4 dzien mam, nie używam gumowych rekawic do zmywania naczyn, do sprzątania oprócz kibelka też nie , no i woda i detergenty mu nie zaszkodziły.

A jaki kolor kupiłaś? 
27 czerwca 2016 11:24 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra2

A jaki kolor kupiłaś? 

Oprócz podkładowego kupiłam "sand tropez"- stonowany beż i taki koralowy trochę wpadający w pomarańcz-braziliant.
27 czerwca 2016 13:09 / 1 osobie podoba się ten post
balutka

Ja zadnym lakierem nie moglam malowac,nawet odzywka,bo caly czas mi sie rozdwajaly a lakier dodatkowo je wysuszal.Zapomnialam wczoraj napisac,ze w paznokcie i skorki wcieralam olejek zwykly taki do ciala.Robilam to w miare czesto a i efekt byl zadowalajacy bo paznokcie byly nawilzone.Tak wiec mozesz rowniez tego poprobowac. 

Dzięki, masz rację..powinno się  je teraz nawilżać. Tak zrobię !
29 listopada 2016 11:32
Co mogę kupić w De (dm, Rossmann) na wzmocnienie paznokci?
Polskiej odżywki Eveline 8w1 nie mogłam stosować, pisałam już- paznokcie mi się masakrycznie rozdwajały, wręcz płatami schodziły.
Teraz mam króciutko obcięte, a i tak się rozdwajają.
Od wewnątrz odżywiam- witaminy itp.
29 listopada 2016 15:34 / 2 osobom podoba się ten post
P2 ma różne lakiery wzmacniające. Przeważnie przy ich lakierach jest książeczka z ofertą, weź sobie ja do domu, poczytaj i może coś wybierzesz. Sama nic nie stosowałam, bo paznokcie mam aż za mocne.
30 listopada 2016 09:36 / 3 osobom podoba się ten post
wichurra2

P2 ma różne lakiery wzmacniające. Przeważnie przy ich lakierach jest książeczka z ofertą, weź sobie ja do domu, poczytaj i może coś wybierzesz. Sama nic nie stosowałam, bo paznokcie mam aż za mocne.

Kupiłam w rossmanie takie cóś:

30 listopada 2016 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Kupiłam w rossmanie takie cóś:

Też to zakupię, bo jak czytałam, to mam podobny problem- po odżywce 8 w 1 , paznokcie "płatkują się" 
30 listopada 2016 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Kupiłam w rossmanie takie cóś:

...super sprawa, uzywam, dziala, polecam...
30 listopada 2016 19:43 / 1 osobie podoba się ten post
anula2

...super sprawa, uzywam, dziala, polecam...

Dopiero zaczęłam 
07 stycznia 2017 13:02 / 1 osobie podoba się ten post
Tak Wam udokumentuję, jak się trzyma lakier essie (fiji) z utrwalaczem essie - gel setter, czy jakoś tak się nazywa. Te paznokcie zrobiłam sobie w wigilię rano, a zdjęcie zrobiłam przed chwilą, więc to już 15 dni - jak widać nie ma odprysków, nawet za bardzo starty nie jest. 
26 grudnia 2017 18:30 / 2 osobom podoba się ten post
Jak dobrze położony to trzyma się dopóki go nie spiłujesz... Nie... przepraszam, na dwóch palcach mam odpryski, ale rąk nie oszczędzam bo rękawic używam tylko do kibelka i tym podobne... Hybryde tą robiłam ok. 25 października...
27 grudnia 2017 08:01 / 1 osobie podoba się ten post
Nooo...jak biżuterię . Nawet bym cholewcia nie pomyślała , żeby pazurki traktować jako narzędzie pracy ....A co to ja tu do jakiejś roboty przyjechałam ?! ....
27 grudnia 2017 08:55
Zdziwiłabyś się ile ośób traktuje paznokcie jako narzędzie pracy :)
do otwierania pudełek na przykład.

Robiła tak moja teściowa.... Do czasu aż nie oderwała sobie paznokcia.
27 grudnia 2017 09:01 / 2 osobom podoba się ten post
Lubie miec ladne paznokcie ale nie lubie dopisywac do tego ideologii. Nie traktuje ich jak bizuterie bo nie lubie czuc sie jak kakadu czy inna aleksandreta sliwkoglowa. Nie oszczedzam ich tez zbytnio i czesto traktuje jak narzedzie pracy. Np. bardzo sie przydaja do drapania. No ale widze, ze zle czynie chociaz zupelnie mi to nie przeszkadza.
27 grudnia 2017 09:16 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Lubie miec ladne paznokcie ale nie lubie dopisywac do tego ideologii. Nie traktuje ich jak bizuterie bo nie lubie czuc sie jak kakadu czy inna aleksandreta sliwkoglowa. Nie oszczedzam ich tez zbytnio i czesto traktuje jak narzedzie pracy. Np. bardzo sie przydaja do drapania. No ale widze, ze zle czynie chociaz zupelnie mi to nie przeszkadza.

     Tak czasem sie zastanawiam , jak te młode panie domu i mamy funkcjonują w takich długaśnych i szpiczastych tipsach ???