Łódzkie

02 grudnia 2012 11:36
Brydzia,mam tam internet i telefon to na pewno się nagadamy:))Również Ci życzę miłego dnia.
02 grudnia 2012 13:31
odemnie jest jakieś 120km bo to jest z drugiej strony Monachium.2lata temu pracowałam tam koło ciebie w miasteczku Tutzing nad jeziorem stanberg.
02 grudnia 2012 14:12
No tak to jest kawałek drogi no ale cóż tak czy siak to zawsze bliżej mamy do siebie niz do kraju .
16 stycznia 2013 20:54
Brydzia czy jesteś w DE?Co tak to nasze regionalne miejsce zamarło?Zaczyna mnie dopadać deprecha...ratunku.

02 marca 2014 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
Czesc dziewczyny, 
Chętnie poznam dziwczyny z Łodzi i okolic, porozmawiamy na temat wymiany doświadczeń i moze jakaś mała kawa ;) ? Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyskusji.
02 marca 2014 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
Ja jestem "okolica" -:))))
02 marca 2014 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
Fajnie moze zbierze sie nas wiecej to zorganizujemy jakas kawe a jak nie bedzie chetnych to napisz kiedy bedziesz w Lodzi to moze bedziemy sie mogly spotkac pozdrawiam
02 marca 2014 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
Witam ja jestem z Łodzi ale obecnie siedzę w DE dopiero jak dobrze pójdzie to wrócę w maju :)))) Ale nie mam przeszkód abysmy sobie gadały mój e-mail jest na moim profilku więc jak masz życzenie to pisz :)
03 marca 2014 09:52 / 2 osobom podoba się ten post
monia2077

Witam ja jestem z Łodzi ale obecnie siedzę w DE dopiero jak dobrze pójdzie to wrócę w maju :)))) Ale nie mam przeszkód abysmy sobie gadały mój e-mail jest na moim profilku więc jak masz życzenie to pisz :)

Zawsze to milo jak sie wie ze ktos jest z okolicy,ale czytam ze rozpetala sie dyskusja na temat nowych tematow ,no to juz nie wiem pisac tutaj czy nie,dziewczyny z Lodzi,gdies tam pisaly na koncu ,ale zamarlo.Tez jestem nowa i do tego ciagle sie ucze obslugi komputera,na forum jestem 1raz,wiec nie dyskutuje bo sie na tym nie znam,w kazdym razie i tak bede szukac kontaktu z Wami,bo mi to najzwyczajniej potrzebne,jestem bardzo stadnym stworem,nie potrafie byc samotna,a to forum pokochalam w zyciu nie marzylam ze tyle osob chetnie doradza,szczerze opowiada o pracy,dzieli sie smutkami i radosciami,wiec czekam na rozwoj wypadkow i pozdrawiam Ewa.
03 marca 2014 14:03 / 1 osobie podoba się ten post
Witajcie łodzianki.też jestem z tego województwa ale bliżej mam do Wrocławia niż do łodzi.pozdrawiam.
03 marca 2014 14:13
Witam dziewczyny z okolic Łódzkiego przechodzimy na stare forum czy zostajemy na miejscu?
03 marca 2014 17:19 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny odezwijcie sie ja znalazlam ten adres co Mycha podala,moze jeszcze ktos dolaczy,jade w piatek do Lodzi, wraca ktoras z WAS.
03 marca 2014 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Dziewczyny odezwijcie sie ja znalazlam ten adres co Mycha podala,moze jeszcze ktos dolaczy,jade w piatek do Lodzi, wraca ktoras z WAS.

Czyli szukajcie a znajdziecie -:))))......ja jeszcze siedzę w regionie łódzkim czyli w Łasku -:)))))))
03 marca 2014 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
Evvex

Dziewczyny odezwijcie sie ja znalazlam ten adres co Mycha podala,moze jeszcze ktos dolaczy,jade w piatek do Lodzi, wraca ktoras z WAS.

Dawno temu pisałam, że jestem z mniasta Uć :)   ........
No, ale do domku to dopiero na Wielkanoc się wybieram.
Pozdrawiam :)
03 marca 2014 19:08
bardzo lubie Lódz chociaz z niej nie pochodze ale bylam 2 razy i mi sie podobalo :)))))))) chociaz take szare miasto :))))))))))