Łódzkie

03 marca 2014 19:28 / 1 osobie podoba się ten post
Dostalam gotowca to trafilam,szkoda Hagia ze nie teraz, z kolei ja na swieta wracam do De.Dzisiaj widzialam moja ulice przez kamerke,dziewczyny moje mi pokazaly,slyszalam tramwaje i prawie czulam smrod spalin,nawet nie myslalam ze bede za tym tesknic,wytrzymalam 3 miesiace a te ostatnie dni okropnie sie dluza..Z mojego naboru juz wszystkie w domu,i powiem wam ze ja chyba najlepiej  trafilam,gadalam dzisiaj z kumpelka jest zalamana,powiedziala ze nigdy wiecej,a zielona nie jest ,bo kupe lat Dps pracowala.Ciekawa jestem jak dlugo juz w De pracujecie i czy daleko odemnie,bo ja jestem w regionie Karlsbadu.Arabrab,kiedy bedziesz wracac?
03 marca 2014 19:39 / 1 osobie podoba się ten post
Athenka

bardzo lubie Lódz chociaz z niej nie pochodze ale bylam 2 razy i mi sie podobalo :)))))))) chociaz take szare miasto :))))))))))

Atenka,ale ludziska sa kolorowe i zaszalec jest gdzie,a i kultury polizac,starenkich domkow pomacac,ja nawet w takim mieszkam,dziura po pocisku niemieckim byla do zeszlego roku,ale ja zalatali,dziure trzeba bylo zakryc,ale'' chlory ''ktore mieszkaja na 2 pietrze zostawili,zeby ludziska ucieche mieli,a i w gowno na schodach czasami mozna wdepnac,albo sie poslizgac,ale i to ma dobre strony,wolniej sie chodzi,uwazniej .
 
03 marca 2014 20:11
Evvex

Atenka,ale ludziska sa kolorowe i zaszalec jest gdzie,a i kultury polizac,starenkich domkow pomacac,ja nawet w takim mieszkam,dziura po pocisku niemieckim byla do zeszlego roku,ale ja zalatali,dziure trzeba bylo zakryc,ale'' chlory ''ktore mieszkaja na 2 pietrze zostawili,zeby ludziska ucieche mieli,a i w gowno na schodach czasami mozna wdepnac,albo sie poslizgac,ale i to ma dobre strony,wolniej sie chodzi,uwazniej .
 

Evcia ,ja jestem w domu a do DE. wracam jak już odczepię się na dobre od "największej " agencji i w końcu zatrudnię się w nowej :)))))
03 marca 2014 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Evcia ,ja jestem w domu a do DE. wracam jak już odczepię się na dobre od "największej " agencji i w końcu zatrudnię się w nowej :)))))

Wiem,czytalam ze Masz schody chyba depczemy po tym samym''najwiekszym'' progu.tez sie tam przejde troche im krwi upuszcze,poprosze o podwyzke,bo kultura przede wszystkim,mam czas,dobra rodzine trafilam no i oswoje sie z mysla ze teraz bede zyc na walizce.pomyslimy moze sie spotkamy w Lodzi jak wroce,zapraszam na kawe,zarobiona jestem,to nawet ze smietanka moge zaproponowac,tylko nie zwlekaj bo jak mnie moja czereda dopadnieto zczysci mnie lepiej od xenny.
04 marca 2014 18:23
Witam dziewczyny ktore sie odezwaly na forum.Przepraszam ale nie zauwazylam ze juz ktos zalorzyl strone z podobnym tematem.Z tego co widze czesc z Was siedzi w de ale to nie szkodzi zawsze popisac na forum mozna, a jak pozjerzdzacie to mam nadzieje ze sie umowimy na mala kawe.Napiszcie czy macie w miare spokojna prace czy duzo nie musicie sie napracowac i co tam u Was poki co.Czekam na wasze wpisy pozdrawiam serdecznie.
01 lutego 2015 08:39 / 2 osobom podoba się ten post
Zachodniopomorskie , lubuskie .......a łódzkie to co ? gorsze ? ....dziewczyny odzywajcie sie , bo mnie już w tym lubuskim to mają dosyć , tylko czekam , kiedy mi powiedzą " spadaj "......w myślach użyłam bardziej dosadnego słowa , ale ponieważ jestem kobietą o " wysokiej kulturze osobistej " ( ??? ) nie napiszę tego wyrażenia ! ....ale se pomyślę ! -:)))))))))
01 lutego 2015 08:42 / 2 osobom podoba się ten post
Witam i Ja wszystkie panie z okolic lodzkiego ,jak milo !!! Ciekawe czy wszystkie panie sa tu mile,jak w lubuskim ))))))))) Milego dnia
01 lutego 2015 08:44 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Witam i Ja wszystkie panie z okolic lodzkiego ,jak milo !!! Ciekawe czy wszystkie panie sa tu mile,jak w lubuskim ))))))))) Milego dnia

Wiedziałam , wiedziałam , że nie wytrzyma , żeby tu nie zajrzeć ! -:)))))))))))))
01 lutego 2015 08:50 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Wiedziałam , wiedziałam , że nie wytrzyma , żeby tu nie zajrzeć ! -:)))))))))))))

))))))))) Szukam,kto mnie zaadoptuje z tego pieknego regionu )), choc nie wiem czy on taki piekny,gdyz jeszcze nie bylo mi dane byc tam )))
01 lutego 2015 08:57 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

))))))))) Szukam,kto mnie zaadoptuje z tego pieknego regionu )), choc nie wiem czy on taki piekny,gdyz jeszcze nie bylo mi dane byc tam )))

Się mnie trzymaj , się nie puszczaj .....to bedzie Ci dane byc w tym regionie ! Odwiedzimy Evveksika , pojeżdzimy rikszami po " Pietrynie " a i jak po papierosku na dworcu Łódź- Kaliska zapalimy to i mandat jak ja przed trzema laty uda nam sie zapłacić ...... aleeee , co to jest 50 zł ? w końcu za granicą pracujemy - stać nas !!! -:)))))))
01 lutego 2015 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Się mnie trzymaj , się nie puszczaj .....to bedzie Ci dane byc w tym regionie ! Odwiedzimy Evveksika , pojeżdzimy rikszami po " Pietrynie " a i jak po papierosku na dworcu Łódź- Kaliska zapalimy to i mandat jak ja przed trzema laty uda nam sie zapłacić ...... aleeee , co to jest 50 zł ? w końcu za granicą pracujemy - stać nas !!! -:)))))))

Basia ty to nie obiecuj, tylko teraz na bank musisz wpaść, przecież ja na dobrą sprawę to jeszcze parapetówki w nowym domku nie zdążyłam zrobić. Madziu Ciebie też zapraszam , a miejsca do spania mam dużo , a do tańcowania jeszcze więcej. Poza tym mieszkam w samym centrum , wszędzie blisko , od Kaliskiej dojedziecie i nawet wypalić nie zdążycie. Będę do połowy marca w domu, tak planuję. Baśka ale z tymi rykszami w zimę to kurde przegięłaś :))))
01 lutego 2015 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Evvex

Basia ty to nie obiecuj, tylko teraz na bank musisz wpaść, przecież ja na dobrą sprawę to jeszcze parapetówki w nowym domku nie zdążyłam zrobić. Madziu Ciebie też zapraszam , a miejsca do spania mam dużo , a do tańcowania jeszcze więcej. Poza tym mieszkam w samym centrum , wszędzie blisko , od Kaliskiej dojedziecie i nawet wypalić nie zdążycie. Będę do połowy marca w domu, tak planuję. Baśka ale z tymi rykszami w zimę to kurde przegięłaś :))))

Co przegięłaś ? a wiesz jaką chłopaki by mialy krzepę jak by tak im przyszło takie trzy dorodne kobity wozić ? ....co jedna to dorodniejsza ......a ta na końcu " najdorodniejsza " ....czyli JA ! wagowo , oczywiście , wagowo ! -:))))))))
01 lutego 2015 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Co przegięłaś ? a wiesz jaką chłopaki by mialy krzepę jak by tak im przyszło takie trzy dorodne kobity wozić ? ....co jedna to dorodniejsza ......a ta na końcu " najdorodniejsza " ....czyli JA ! wagowo , oczywiście , wagowo ! -:))))))))

Nic z tego Basiu, moja Tośka ostatnio jechała z gitarą i laptopem plus duża torba z zakupami i, a sama Tośka  jest dość nikczemnego wzrostu, mimo to ryksiasz powiedział ''ale za te tyteczki to 5 zyla więcej panienka zapłaci'' To ja za mój kufer pewnie z dychę bym musiała dorzucić:))))
01 lutego 2015 09:40 / 3 osobom podoba się ten post
Evvex

Basia ty to nie obiecuj, tylko teraz na bank musisz wpaść, przecież ja na dobrą sprawę to jeszcze parapetówki w nowym domku nie zdążyłam zrobić. Madziu Ciebie też zapraszam , a miejsca do spania mam dużo , a do tańcowania jeszcze więcej. Poza tym mieszkam w samym centrum , wszędzie blisko , od Kaliskiej dojedziecie i nawet wypalić nie zdążycie. Będę do połowy marca w domu, tak planuję. Baśka ale z tymi rykszami w zimę to kurde przegięłaś :))))

Czy będę mogła się dołączyć do tak znamienitego grona?
Nocować nie muszę, do centrum Łodzi mam 10 km, jak się rozpędzę to i pieszo do domu wrócę :))))))))))))))))
01 lutego 2015 09:45 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Czy będę mogła się dołączyć do tak znamienitego grona?
Nocować nie muszę, do centrum Łodzi mam 10 km, jak się rozpędzę to i pieszo do domu wrócę :))))))))))))))))

Doda Ty nie pytaj , tylko planuj kiedy możesz? I zapomnij ,że wrócisz na noc , trzeba odrobić sylwestra i karnawał , to trochę nam zejdzie:)))