Peeling

15 października 2012 12:34
Kasia84-bardzo dziekuje...
napisz tylko czy to ma byc kawa parzona,zmielona,jak na peeling to mysle,ze zmielona, ale piszesz o wsiakaniu!?
15 października 2012 13:17
tak mielona...bez zalewania wodą oczywiście...mówię o wsiąkaniu, bo kawa w połączeniu z balsamem tworzy papkę która przy mocniejszym wcieraniu wsiąka:))
16 października 2012 22:27
Kasia84, wypróbowałam Twój przepis na peeling, mam szorstką skórę na łokciach i kolanach, a i dłonie skorzystają. Zrobiłam tego sporo z resztki balsamu do ciała i kawy babcinej, która stoi tu raczej od bardzo dawna ;-) Na efekty pewnie trzeba poczekać, ale zapach rewelacja.

Ważne żeby robić go tuż przed prysznicem.



Dziewczyny jeśli ma któraś patent na wypadanie włosów, to chętnie "podkupię", mam z tym spory problem. Z góry dziękuję
16 października 2012 22:39
Esserga...no jeśli ten peeling będzie systematyczny to na pewno będą efekty....ja już po "razie " widzę efekt gładszej i milszej skóry:)

co d włosów to polecam "ciepłe" okłady z placenty, albo olejek rycynowy z żółtkiem z jaja:)....lub różnego rodzaju ampułki do wcierania w skórę głowy, ale z pewnością nie te najtańsze:)

Natomiast u fryzjera warto korzystać z sauny na włosy, o ile taką usługę dany zakład posiada:)
27 października 2012 22:52
Essegra....to moze nie koniecznie pachnace jest,ale pomaga.Cebule przekroj na pol,wcieraj tak ta polowke w skore na glowie ok.10 min,zawin recznikem,na ok10 min,a potem umyj glowe.Raz w tyg,starczy,no chyba ,ze masz ekstremalnie rzadkie wlosy,wtedy to jednak polecam DERMATOLAGA:
27 października 2012 22:53
Aha ten przepis to od mojej Kochanej Babci,stary i naturalny,Skuteczny.
28 października 2012 21:59
Dobry piling ale tylko do ciała,do twarzy nie używać ,może podrazniac ,to wymieszac oliwe z oliwek z solą,bardzo pięknie wygładza skore.
05 listopada 2012 16:41
Moderatorze!!

wlazłam dziś w temat URODA bo na stronie gółwnej napisane jest, że tych tematów jest 4987372653534 albo i więcej....

Myslałam, że wsród miliona tematów znajdę coś dla siebie, a tu..... ROZCZAROWANIE!!!!!!!!! są tylko 3 tematy!

W związku z tym Drogi Moderatorze otrzymujesz ostrzeżenie, które najprawdopodobniej skończy się BANEM!

Twoja uniżona ALUTKA:)
05 listopada 2012 17:50
Buahahahaha! Dobre,a moze skonczy sie BANANEM hehehehe
05 listopada 2012 18:29
jak do 20 minut nie dostanę odpowiedzi to ... nie ma bata!!!! Będzie bannnnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!
05 listopada 2012 18:50
Chyba nie bedzie odpowiedzi,bo Moderator udal sie na spoczynek.....
17 listopada 2012 13:12
Mam pytanko,jak zrobic najszybciej piling twarzy,skora mi sie zaczela sypac-hehe pytam o naturalne srodki?
17 listopada 2012 13:19
Cukier wymieszany ze smietaną jest dobry,albo namoczone płatki owsiane w mleku,ale jak masz wrazliwą skórę to uwazaj z wszelkimi pilingami,bo podraznisz skórę,a jak masz przesuszoną skore twarzy to kup witaminę E w kapsulkach i 2 sztuki wycisnij do kremu ,którego zwykle używasz
17 listopada 2012 13:35
Dzieki,chyba wczoraj za dlugo bylam na zimnym powietrzu.
04 grudnia 2012 21:46
a ja to moge jedynie krem nivea i do tego ten zwykły niebieski szkoda nie dla mnie pilingi i maseczki po ostatniej próbie wygladałam jak panda niestety otoczki wokół oczu były czerwone .nawet naturalne uczulają