Peeling

13 czerwca 2013 09:00 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedyś zrobiłam sobie peeling miodowy,efekt dobry,ale cala wanna się lepiła,kawowy przy tym to pryszcz.Tak,że nigdy nie jest tak źle ,aby nie mogło byc gorzej;-)).
13 czerwca 2013 11:53
mary46

A może znacie jakis domowy sposób na przetłuszczające sie włosy.Ja musze myć swoje codziennie a nie zawsze jest chęć.

Nasze babcie, jak nie było jeszcze cudownych kosmetyków, płukały włosy wodą z octem. Ja używam octu w kuchni m.inn. do odtłuszczania. Spróbuj, skoro babcie go używały, to może i Tobie pomoże. 
13 czerwca 2013 11:57
Myszko, tylko ten ocet daje się w jakiś proporcjach, Mary zobacz w internecie w jakich. Na pewno nadaje włosom połysk, ale żeby je odtłuszczał, to nie słyszałam.
13 czerwca 2013 12:14
Ja tego problemu nie mam ale czasami stare sposoby "babcine" zaskakują. I sa bardzo dobre. Trzeba spróbować, włosy na pewno nie wypadną.
13 czerwca 2013 12:21 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha ma racje z tym octem.Pamietam jak moja mama tak robila: 0,5 szklanki octu na 2 litry wody.Plukac juz umyte wlosy.
13 czerwca 2013 21:32
Moja babcia i ja mamy ten sam problem: umyte włowy jest bardzo,bardzo trudno rozczesac.Ja używam balsamu,a moja babcia octu w stosunku 0,5:2 litra.
13 czerwca 2013 21:45
Zamiast octu mozna uzyć soku z cytryny.Łdniej pachnie a efekt ten sam:)Dłużej tez trzyma się farba na włosach jak sieostatnie płukanie po domowym farbowaniu zrobi w wodzie z cytryna/na miske wody z 2 szt,sok-zanurzam głowe i trzymam z 5-10min-łuski włosa sie zamykaja i intensywnosc koloru dłużej sie utrzymuje:)
13 czerwca 2013 21:55
Dobry pomysł Kasiu,tylko jak wytrzymać 10 minut z głową do dołu?
13 czerwca 2013 23:00 / 2 osobom podoba się ten post
Ja tylko raz umyłam włosy wodą z octem i nigdy więcej... smrodek był taki, że kilka razy musiałam myć... być może za dużo octu lujnęłam do wody...
13 czerwca 2013 23:19
ivanilia40

Dobry pomysł Kasiu,tylko jak wytrzymać 10 minut z głową do dołu?

Normalnie!Mi to nie sprawia problemu:)
14 czerwca 2013 08:49
Fryzjer mi tak poradził i ja stosuję na farbowane włosy ,mam ciemne i nic sie nie wybiela.Tu chodzi raczej o zakwaszanie włosa i o to ,ze jak się łuski zamykaja to wolniej sie farba wypłukuje i dłuzej tzryma ,no i sa błyszczące ale nie tłuste:)
05 stycznia 2014 11:04
Naczytałam się niedawno samych pochwał o specyfiku "Maseczka-Peeling K+K" do cery mieszanej i dojrzałej. Do zdobycia tylko w niektórych aptekach. Kto używał? Mam zamiar kupic przez internet na str. producenta i popróbować. Nie moge dobrac dobrego peelingu do twarzy.
08 stycznia 2014 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
Peelingi to super sprawa. Ja wlasciwie w ogole nie kupuje peelingow w drogeriach - to taki rodzaj kosmetyku, ktory mozemy zrobic same, tanim kosztem i jednoczesnie ominac cala chemie, ktorą naszpikowane sa te sklepowe kosmetyki. Wykorzystuje wszystko co mam w domu akurat - mleko, miod, wode, jogurt naturalny, platki owsiane, cukier, sol, kawe mieloną, oliwe z oliwek - doslownie szystko co mi przyjdzie do lgowy :)Ale numer jeden (z peelingow do calego ciala) to niezawodny peeling kawowy!
18 stycznia 2014 13:28 / 1 osobie podoba się ten post
Wlaśnie tutaj są peelingi Ivanilla:)
31 stycznia 2014 06:56 / 1 osobie podoba się ten post