Peeling

22 marca 2014 17:45
wichurra

Mi tam szkoda odpływu na taki peeling i nie chce mi się później wanny czy prysznica szorować:)

Tez myślałam ,ze zapycha,ale spoczko. Jeden kubeczek kawy po ekspresowej wystarcza na całe cialo. Wanna też sie nie brudzi bardziej jak po zwykłym myciu.:)
22 marca 2014 17:47
Dla mnie najlepszy peeling to ten na zdjęciu poniżej. Kosztuje coś koło 7-8zł, w każdym Rossmanie jest, jest gęsty i ma dużo drobinek i w rezultacie dobrze ściera. Miałam kiedyś dużo droższe peelingi i tak samo dobre były, ale już teraz nie szukam nic innego, bo po co, skoro jest tani i dobry. 
 
22 marca 2014 17:49
ivanilia40

Tez myślałam ,ze zapycha,ale spoczko. Jeden kubeczek kawy po ekspresowej wystarcza na całe cialo. Wanna też sie nie brudzi bardziej jak po zwykłym myciu.:)

Ja go robiłam z oliwą z oliwek i miałam później na wannie tłustą, brunatną maź i nie wystarczyło tego spłuknąć, tylko trzeba było gąbką i jakimś preparatem wyczyścić. A mi się po kąpieli nie chce tego robić. 
 
A i płytki też fusami umorusane były. 
22 marca 2014 17:52
Ponieważ muszę bardzo otrożnie obchodzić sie z moją skórą,mam wybrane kosmetyki,które świetnie nawilżają. Jest między innym taki żel pod prysznic. Słabo ściera,ale na rękawicy do pilingu już efekt jest niezły. Do tego nie niszczy skóry.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=42492
22 marca 2014 17:54 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Ja go robiłam z oliwą z oliwek i miałam później na wannie tłustą, brunatną maź i nie wystarczyło tego spłuknąć, tylko trzeba było gąbką i jakimś preparatem wyczyścić. A mi się po kąpieli nie chce tego robić. 
 
A i płytki też fusami umorusane były. 

No to nieżle się chochlowałaś jak na podłodze też byla kawa :):)
22 marca 2014 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24394
"wyglada" dobrze. Nie mam Rossmana ,Dm i Müller- zobacz,poszukam .Nie znajde tutaj ,szkoda .Rossman i Natura -tylko.
22 marca 2014 18:06
zosia_samosia

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24394
"wyglada" dobrze. Nie mam Rossmana ,Dm i Müller- zobacz,poszukam .Nie znajde tutaj ,szkoda .Rossman i Natura -tylko.

W Rossmanie na pewno jest,ja kupiłam w De żeby sprawdzić róznicę w jakości,ale nie było.
 
 
Dopatrzyłam się,ze u Ciebie nie ma Rossmana :)
22 marca 2014 18:33
ivanilia40

No to nieżle się chochlowałaś jak na podłodze też byla kawa :):)

Nie no - na płytkach od prysznica:)
Może jestem po prostu bardziej niezdarna od Was:)
Albo za dużo tego robiłam i później się wszędzie rozlewało. 
22 marca 2014 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Nie no - na płytkach od prysznica:)
Może jestem po prostu bardziej niezdarna od Was:)
Albo za dużo tego robiłam i później się wszędzie rozlewało. 

Dostałam kiedys w prezencie takie kule do kąpieli-nigdy więcej,wanna tłusta,zero radochy z kapieli bo jak jadomyłam wreszcie to byłam jak mysza upocona.Piling kawowy robie pod prysznicem-dodaje trochę jakiegos żelu -nachlapane jest ,ale nie tłuste,raz dwa i czysto a skóra jak pupka niemowlaka:):):)
22 marca 2014 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
No tak - z żelem to na pewno łatwiej można spłukać.
No ale i tak pozostaje sprawa odpływu - nie chcę katować go fusami.
22 marca 2014 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
Co tam odplyw,gładka skóra ważniejsza :):):)
22 marca 2014 18:54 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

No tak - z żelem to na pewno łatwiej można spłukać.
No ale i tak pozostaje sprawa odpływu - nie chcę katować go fusami.

A kto Ci Beatko każe te fusy do odpływu splukiwac ?... Nie bądż rozrzutna !... Fusy z powrotem do filiżanki , zalać wrzątkiem .... i  tak można kilka razy aż do czasu , kiedy kolor kawy będzie przeżroczysty ...)))))
22 marca 2014 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A kto Ci Beatko każe te fusy do odpływu splukiwac ?... Nie bądż rozrzutna !... Fusy z powrotem do filiżanki , zalać wrzątkiem .... i  tak można kilka razy aż do czasu , kiedy kolor kawy będzie przeżroczysty ...:-))))))

Ja taki sposób słyszałam o kurkach,że mozna ugotować na nich sos,potem wypłukać i znowu ugotować :)
22 marca 2014 18:58 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ja taki sposób słyszałam o kurkach,że mozna ugotować na nich sos,potem wypłukać i znowu ugotować :)

No , i jak oszczędnie , nie ?....)))
22 marca 2014 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No , i jak oszczędnie , nie ?....:-))))

Pomyśl,a do tego kawa po pillingu....niektórzy Niemcy byliby z nas dumni...:)